Posledný inzerát...

thumb1

Vinicu

2018-07-30 17:40:20 | nehnuteľnosti

Predám vinicu nad Margitou, kataster Kalinčiakovo 18 á, na pozemku sa nachádza pivnica Na vinici sa nachádza približne 400 koreňov v 4 radoch na betónových stĺpoch Prístup dobrý od Margity a od Mýtnych Ludan Cena 3000 €, možná do...

zobraziť inzerciu!

Ponuka práce

Učiteľka v súkromných jasliach

2017-05-18 18:52:49

- samostatné odborné vedenie 1-3 ročných detí, - plnenie programu výchovy a vzdelávania detí podľa osnov - hygiena detí - vedenie detí s samostatnosti - realizácia hier a aktivít ...

zobraziť pracovné ponuky!

Predpoveď počasia

Najnovšia galéria

Fotky Movement 2016
thumb1 thumb2 thumb3
...prejsť na fotogalérie Levičan.sk

Najbližšia udalosť

FARMÁRSKA NEDEĽA V BOHUNICIACH
25.08.2019 o 09:00 | Areál vodného mlyna v Bohuniciach

...prejsť na kalendár udalostí

Posledná pridaná firma

Logo Levičan.sk

Podporte projekt Levičan.sk umiestnením jedného z bannerov na Vaše stránky!
Úvodná stránka » Slovenské spravodajstvo » Šport » Zobrazenie článku

Obvinený Hossov spoluhráč má podporu klubu aj vedenia NHL

2015-09-18 | Šport

Americký hokejový útočník Patrick Kane sa vo štvrtok objavil v tréningovom kempe klubu zámorskej

Obvinený Hossov spoluhráč má podporu klubu aj vedenia NHL


V kempe Chicaga Blackhawks je aj hviezdny Patrick Kane, ktorý čelí vyšetrovaniu v súvislosti s obvineniami zo sexuálneho útoku.CHICAGO 18. septembra (WebNoviny.sk) - Americký hokejový útočník Patrick Kane sa vo štvrtok objavil v tréningovom kempe klubu zámorskej NHL Chicago Blackhawks a po viac ako mesiaci poskytol krátke vyjadrenie k nepríjemnej situácii, v ktorej sa nachádza od úvodu augusta.

Odporúčame:

Hviezdny Hossov spoluhráč má problém, vyšetruje ho polícia


Kane mal vopred pripravené vyhlásenie

Opora "jastrabov" čelí vyšetrovaniu v súvislosti s obvineniami zo sexuálneho útoku. Patricka Kana z neho v úvode augusta obvinila žena, s ktorou sa v ten večer zoznámil v podniku v Buffale a ktorá odišla s ním do jeho domu.

"Od začiatku augusta to bolo neuveriteľné náročné obdobie pre mnoho ľudí. Nedokážem sa dostatočne ospravedlniť za všetko mojej rodine, spoluhráčom, vynikajúcemu klubu a, samozrejme, ani fanúšikom. Rešpektujem prebiehajúci súdny proces a situáciu nebudem komentovať. Som presvedčený, že keď na súde budú prebraté všetky skutočnosti, budem oslobodený, že som neurobil nič zlé," prečítal Patrick Kane vopred pripravené vyhlásenie.

Ešte predtým si vzal slovo prezident klubu John McDonough. "Chicago Blackhawks pracuje s informáciami, ktoré má klub k dispozícii v reálnom čase. Uvedomujeme si, že Patrick Kane je vo veľmi náročnej situácii. Sme v úzkom kontakte aj s jeho právnikmi a po rozhovoroch s nimi sme sa rozhodli zaradiť Patricka do nášho tréningového kempu. Rešpektujeme prebiehajúci súdny proces a situáciu nebudeme komentovať," uviedol.

Rozhodnutie podporuje aj vedenie profiligy

Rozhodnutie Blackhawks podporuje aj vedenie profiligy. "Sme v kontakte s vedením klubu a vzhľadom na aktuálne informácie podporujeme zástupcov Chicaga v ich rozhodnutí," poznamenal zástupca komisára Bill Daly.

Dvadsaťšesťročný krídelník Patrick Kane sa za niekoľko sezón vypracoval na jednu z najvýraznejších opôr Chicaga v NHL. V predchádzajúcich šiestich ročníkoch sa podieľal na troch ziskoch Stanleyho pohára pre Blackhawks. Na svojom konte má olympijské striebro z Vancouveru 2010.

Správu priniesol oficiálny web NHL


Zdroj: Webnoviny
Prejdi na úvodnú stránku portálu Levičan.sk
74 zobrazení
label