Posledný inzerát...

thumb1

Vinicu

2018-07-30 17:40:20 | nehnuteľnosti

Predám vinicu nad Margitou, kataster Kalinčiakovo 18 á, na pozemku sa nachádza pivnica Na vinici sa nachádza približne 400 koreňov v 4 radoch na betónových stĺpoch Prístup dobrý od Margity a od Mýtnych Ludan Cena 3000 €, možná do...

zobraziť inzerciu!

Ponuka práce

Učiteľka v súkromných jasliach

2017-05-18 18:52:49

- samostatné odborné vedenie 1-3 ročných detí, - plnenie programu výchovy a vzdelávania detí podľa osnov - hygiena detí - vedenie detí s samostatnosti - realizácia hier a aktivít ...

zobraziť pracovné ponuky!

Predpoveď počasia

Najnovšia galéria

Fotky Movement 2016
thumb1 thumb2 thumb3
...prejsť na fotogalérie Levičan.sk

Najbližšia udalosť

FARMÁRSKA NEDEĽA V BOHUNICIACH
25.08.2019 o 09:00 | Areál vodného mlyna v Bohuniciach

...prejsť na kalendár udalostí

Posledná pridaná firma

Logo Levičan.sk

Podporte projekt Levičan.sk umiestnením jedného z bannerov na Vaše stránky!
Úvodná stránka » Slovenské spravodajstvo » Šport » Zobrazenie článku

Kouč českej hokejovej reprezentácie do 20 rokov skolaboval

2015-01-05 | Šport

Kouč českej hokejovej reprezentácie do 20 rokov Miroslav Přerost v pondelok v Kanade skolaboval a

Kouč českej hokejovej reprezentácie do 20 rokov skolaboval


Miroslava Přerosta museli previezť vo vážnom stave do nemocnice v Toronte.TORONTO 5. januára (WEBNOVINY) - Kouč českej hokejovej reprezentácie do 20 rokov Miroslav Přerost v pondelok v Kanade skolaboval a vo vážnom stave ho v Toronte previezli do nemocnice. Česi v piatok vo štvrťfinále MS spomenutej vekovej kategórie prehrali so Slovákmi 0:3.

"Prišlo mu fyzicky nevoľno. Skolaboval, museli sme privolať sanitku. Príliš o sebe nevedel, vôbec nevyzeral dobre. Stále oňho mám veľký strach. Lekári nás však uisťujú, že je v dobrých rukách a všetko bude zase v poriadku," povedal pre denník Sport zväzový šéftréner Slavomír Lener. "Som úplne vyčerpaný," hlesol Přerost po vyradení svojho tímu medzi najlepšími ôsmimi na mládežníckom šampionáte v krajine javorového listu.

Funkciu prevzal pred piatimi rokmi a teraz čelil veľkej vlne kritiky. Sport konkretizuje napríklad reakcie Pavla Zachu seniora, veľkého kritika pomerov v českom hokeji prostredníctvom webu Zacha-hokej.cz.

"Bolo mi ťažko, keď som videl, ako to psychicky a fyzicky odniesol. Je to veľmi zodpovedná práca a zároveň dôvod, prečo bolo ťažké zohnať trénera," povedal Lener a dodal: "Veci sa nevynášajú z kabíny von. Keď sa to stane, je to zlé. Toto už prekročilo medze."


Zdroj: Webnoviny
Prejdi na úvodnú stránku portálu Levičan.sk
146 zobrazení
label