Posledný inzerát...

thumb1

Vinicu

2018-07-30 17:40:20 | nehnuteľnosti

Predám vinicu nad Margitou, kataster Kalinčiakovo 18 á, na pozemku sa nachádza pivnica Na vinici sa nachádza približne 400 koreňov v 4 radoch na betónových stĺpoch Prístup dobrý od Margity a od Mýtnych Ludan Cena 3000 €, možná do...

zobraziť inzerciu!

Ponuka práce

Učiteľka v súkromných jasliach

2017-05-18 18:52:49

- samostatné odborné vedenie 1-3 ročných detí, - plnenie programu výchovy a vzdelávania detí podľa osnov - hygiena detí - vedenie detí s samostatnosti - realizácia hier a aktivít ...

zobraziť pracovné ponuky!

Predpoveď počasia

Najnovšia galéria

Fotky Movement 2016
thumb1 thumb2 thumb3
...prejsť na fotogalérie Levičan.sk

Najbližšia udalosť

FARMÁRSKA NEDEĽA V BOHUNICIACH
25.08.2019 o 09:00 | Areál vodného mlyna v Bohuniciach

...prejsť na kalendár udalostí

Posledná pridaná firma

Logo Levičan.sk

Podporte projekt Levičan.sk umiestnením jedného z bannerov na Vaše stránky!
Úvodná stránka » Slovenské spravodajstvo » Šport » Zobrazenie článku

Líder Fortuna ligy začal prípravu na odvetnú časť sezóny

2015-01-05 | Šport

Bez brankára Martina Krnáča aj najlepšieho kanoniera najvyššej slovenskej súťaže Mateja Jeliča

 Líder Fortuna ligy začal prípravu na odvetnú časť sezóny


Žilina vedie tabuľku Fortuna ligy po jeseni s náskokom troch bodov pred Trenčínom. Podľa trénera je to výrazná motivácia pre všetkých.
ŽILINA 5. januára (WEBNOVINY) - Bez brankára Martina Krnáča aj najlepšieho kanoniera najvyššej slovenskej súťaže Mateja Jeliča odštartovali futbalisti jesenného lídra MŠK Žilina prípravu na odvetnú časť sezóny Fortuna ligy 2014/2015. Zmeny v kádri nie sú zatiaľ žiadne.

Odporúčame aj:

Slovan zahájil zimnú prípravu aj s dvoma navrátilcami

"Situácia okolo Krnáča je otvorená, dostal predĺžené voľno, pridá sa k nám neskôr. Čo sa týka Jeliča, zatiaľ zostal s chorobou doma v Chorvátsku, má kiahne. Pripojí sa, keď bude fit," informoval tréner MŠK Žilina Adrián Guľa.

Žilinčania budú trénovať v Prahe

Na prvom tréningu bolo v pondelok popoludní v Žiline-Strážove (plochu hlavného štadióna MŠK pokrýva hrubá vrstva snehu) k dispozícii 25 hráčov. "Zo zdravotných dôvodov netrénovali s mužstvom Michal Škvarka, Denis Vavro a tiež Adam Žilák, ktorí mali individuálny program. Škvarka je už v procese kondičnej prípravy. Žilák je po dlhodobom zranení, pripojí sa k mužstvu v najbližších dňoch. Vavro oddychuje po operácii," vyrátal Guľa.

Žilinčania budú trénovať v domácich podmienkach v kombinácii s posilňovňou až do 16. januára, keď odídu na osemdňové sústredenie do Prahy. Ešte predtým na žlto-zelených čaká prvý prípravný zápas v Myjave proti domácemu Spartaku (14. 1.). "Budeme využívať umelý trávnik v Strážove a fitnes na štadióne. V týchto solídnych domácich podmienkach naštartujeme prípravu na jarnú časť," informoval tréner MŠK Žilina.

Novým riaditeľom mládeže sa stal Nosický

V Prahe odohrajú jeho zverenci prípravné stretnutia proti Dukle (17. 1.), Sparte (21. 1.) a Slavii (24. 1.). Ďalšie zápasové testy sú v pláne od 28. januára v domácich podmienkach v Strážove a 11. februára príde na rad odchod na herné sústredenie do tureckého Beleku. Tam zohrajú Žilinčania tri zápasy zatiaľ proti neznámym tímom. "Je to pre nás posun v príprave, že môžeme absolvovať trojzápas s kvalitnými súpermi z českej ligy na dobrých terénoch. Rozhodujúca je však kvalita tých tímov," doplnil Guľa.

Žilina vedie tabuľku Fortuna ligy po jeseni s náskokom 3 bodov pred Trenčínom. Ako vníma líderskú pozíciu jej tréner? "Je to výrazná motivácia pre nás všetkých. Nechceme sa uspokojiť s tým, čo sme dosiahli, ale naštartovať ešte výraznejšie progres. Máme na to potenciál. Čaká nás opäť len tvrdá práca, aby sme to dosiahli. Chceme, aby s nami mal aj na jar každý súper problémy," zakončil Guľa.

Vo futbalovej Žiline majú nového riaditeľa mládeže. Stal sa ním bývalý tréner A-tímu MŠK Ľuboš Nosický. Novinkou sú aj spoločné tréningy B-tímu a výberu do 19 rokov. Ide o bližšie prepojenie futbalových aktivít v klube.

Plán zimnej prípravy vo futbalovom klube MŠK Žilina:

5. 1. - začiatok v domácich podmienkach (Žilina - Strážov)
14. 1. - prípravný zápas Spartak Myjava - MŠK Žilina (Myjava, 14.30 h)
16. - 24. 1. - sústredenie v Prahe
17. 1. - FK Dukla Praha - MŠK Žilina (Na Máchovně, 11.00)
21. 1. - Sparta Praha - MŠK Žilina (Vaníčkova, 14.00)
24. 1. - Slavia Praha - MŠK Žilina (U Slavie, 10.00)
28. 1. - MŠK Žilina - Baník Ostrava (Strážov, 12.00)
28. 1. - MŠK Žilina - SFC Opava (Strážov, 15.00)
7. 2. - MŠK Žilina - Fotbal Třinec (Strážov, 11.00)
7. 2. - MŠK Žilina - Sigma Olomouc (Strážov, 14.00)
11.- 21. 2. - sústredenie v Turecku (3 prípravne zápasy


Zdroj: Webnoviny
Prejdi na úvodnú stránku portálu Levičan.sk
100 zobrazení
label