Posledný inzerát...

thumb1

Vinicu

2018-07-30 17:40:20 | nehnuteľnosti

Predám vinicu nad Margitou, kataster Kalinčiakovo 18 á, na pozemku sa nachádza pivnica Na vinici sa nachádza približne 400 koreňov v 4 radoch na betónových stĺpoch Prístup dobrý od Margity a od Mýtnych Ludan Cena 3000 €, možná do...

zobraziť inzerciu!

Ponuka práce

Učiteľka v súkromných jasliach

2017-05-18 18:52:49

- samostatné odborné vedenie 1-3 ročných detí, - plnenie programu výchovy a vzdelávania detí podľa osnov - hygiena detí - vedenie detí s samostatnosti - realizácia hier a aktivít ...

zobraziť pracovné ponuky!

Predpoveď počasia

Najnovšia galéria

Fotky Movement 2016
thumb1 thumb2 thumb3
...prejsť na fotogalérie Levičan.sk

Najbližšia udalosť

FARMÁRSKA NEDEĽA V BOHUNICIACH
25.08.2019 o 09:00 | Areál vodného mlyna v Bohuniciach

...prejsť na kalendár udalostí

Posledná pridaná firma

Logo Levičan.sk

Podporte projekt Levičan.sk umiestnením jedného z bannerov na Vaše stránky!
Úvodná stránka » Slovenské spravodajstvo » Automagazín » Zobrazenie článku

Hamilton oslavoval titul triezvo, na alkohol nemal chuť

2014-11-24 | Automagazín

Majster sveta vo formule 1 Lewis Hamilton oslavy titulu neprehnal, po Veľkej cene Abú Zabí vstal v

Hamilton oslavoval titul triezvo, na alkohol nemal chuťABÚ ZABÍ 24. novembra (WEBNOVINY) - Majster sveta vo formule 1 Lewis Hamilton oslavy titulu neprehnal, po Veľkej cene Abú Zabí vstal v pondelok s čistou hlavou. Na oslave vypil len dúšok koňaku, celý večer sa potom bavil bez alkoholu.

"Cítim sa svieži, v nedeľu večer som mal len jeden drink. To mi stačilo. Nepil som šampanské. Na večeri som mal miesto toho džús z červeného melóna, ktorý je mojím obľúbeným. Na oslave som si potom dal nejaký koňak, nalial som si len málo, nemal som naň veľmi chuť. Dal som si pár dúškov a to bolo všetko," uviedol pre ITV.com Hamilton, ktorý v nasledujúcej sezóne nevyužije možnosť štartovať s číslom jeden, v tíme Mercedes zostane pri cifre 44.

Odporúčame aj:

Hamilton je kráľom F1, vyhral aj posledné preteky a má titul


Jazdec tímu Mercedes využil v nedeľu svoj skvelý štart aj technické problémy tímového kolegu Nica Rosberga a druhý raz v kariére sa stal majstrom sveta v motoristickej formule 1. Brit vyhral Veľkú cenu Abú Zabí, pred ktorou mal ešte šancu na úspech aj Rosberg. Na okruhu Yas Marina sa rozdávali dvojnásobné body oproti predchádzajúcim pretekom. Nový systém hodnotenia mohol ešte skomplikovať Hamiltonovu cestu za titulom. "Mal som obavy. Tie dvojnásobné body mi robili skutočne starosti. Dnes by sa mi nemusela vyplatiť žiadna chyba. Som však spokojný s tým, ako to nakoniec dopadlo," uviedol Hamilton, ktorý sa radoval z titulu po šiestich rokoch. Vtedy bol ešte nováčik.

Hamilton zviedol proti Rosbergovi počas sezóny viaceré neľútostné boje. Naštrbilo to aj ich vzťah. V nedeľu na pódiu si však navzájom blahoželali. "Bola to fantastická sezóna a skvelé súboje s Nicom. Zoznámili sme sa v roku 1997 a vždy sme si hovorili, že by bolo skvelé proti sebe bojovať o majstrovský titul. Teraz sa to naplnilo. Nico odvádzal skvelú prácu. Aj keď dnes nebolo jeho auto v dobrom stave, bojoval do poslednej chvíle. Po pretekoch mi blahoželal, zachoval sa ako veľký profesionál," uviedol Hamilton.

Informácie zverejnil web televíznej stanice ITV a agentúra AP


Zdroj: Webnoviny
Prejdi na úvodnú stránku portálu Levičan.sk
936 zobrazení
label