Posledný inzerát...

thumb1

Prenájom 1-izb.bytu v Leviciach

2018-02-14 10:41:39 | nehnuteľnosti

Dám do prenájmu 1 izbový byt-slušné bývanie vo výbornej lokalite Levíc . Byt je voľný od 1.3.2018 , je nezariadený a bez balkónu . Pre 1-2 osoby-nefajčiari . Cena s limitovanými energiami je 275 €/mes.Kontakt: 0910674530...

zobraziť inzerciu!

Ponuka práce

Učiteľka v súkromných jasliach

2017-05-18 18:52:49

- samostatné odborné vedenie 1-3 ročných detí, - plnenie programu výchovy a vzdelávania detí podľa osnov - hygiena detí - vedenie detí s samostatnosti - realizácia hier a aktivít ...

zobraziť pracovné ponuky!

Predpoveď počasia

Najnovšia galéria

Fotky Movement 2016
thumb1 thumb2 thumb3
...prejsť na fotogalérie Levičan.sk

Najbližšia udalosť

Cestou NEcestou - ONE MAN SHOW Miroslava Donutila
09.03.2018 o 19:00 | CK JUNIOR Levice

...prejsť na kalendár udalostí

Posledná pridaná firma

Logo Levičan.sk

Podporte projekt Levičan.sk umiestnením jedného z bannerov na Vaše stránky!
Úvodná stránka » Slovenské spravodajstvo » Kultúra » Zobrazenie článku

Nikolas Takács a Robert Burian zverejnili spoločný videoklip

2014-07-25 | Kultúra

Slovenský spevák Nikolas Takács a producent Robert Burian majú spoločný videoklip k piesni Higher

Nikolas Takács a Robert Burian zverejnili spoločný videoklip


BRATISLAVA 25. júla (WEBNOVINY) - Slovenský spevák Nikolas Takács a producent Robert Burian majú spoločný videoklip k piesni Higher Ground. V novinke je možné vidieť rodáka z Galanty ako prezentuje pieseň na pozadí zrýchlených záberov mestského prostredia. V klipe tiež použili množstvo vizuálnych efektov. O réžiu sa postaral Anakin Fox.

"Nakrúcali sme vo Viedni pri Stephansdome. Bolo to veselé, pozeralo sa na mňa veľa ľudí. Japonci si ma dokonca začali fotiť. Klip je skvelým príkladom toho, čo vznikne, keď sa spoja kreatívni ľudia a vymyslia niečo unikátne. Video sa podarilo špičkovo. Absolútne podporuje charakter skladby aj po vizuálnej stránke," prezradil Takács.

Video: Zverejnený klip k piesni Higher Ground


Okrem Roberta Buriana, známeho napríklad vďaka hitu s rapperom Egom Žijeme len raz, sa na skladbe Higher Ground podieľal aj Ivo Bič z kapely Peter Bič Project.

"Som veľmi rád, že ma Robo Burian oslovil na spoluprácu, z ktorej vznikol singel Higher Ground. Je to dynamická, moderná skladba, ktorej melódiu som vytvoril na základe podkladu Roba Buriana. Spievam v nej to, čo cítim. Skladba je v angličtine, pretože slovenský jazyk je veľmi citlivý a niektoré skladby neznejú dobre v slovenskom jazyku. Ďakujem Ivovi Bičovi za to, že vytvoril skvelý anglický text," povedal 28-ročný Takács.

"Nikolas je spevák, ktorý sa rýchlo adaptuje do akéhokoľvek hudobného štýlu a vie vycítiť dušu skladby. Je to príjemný človek so silnou pracovnou morálkou a odhodlaním," vyjadril sa o kolegovi Burian.

Nikolas Takács zaujal verejnosť v roku 2010 v maďarskej súťaži X-Factor, v ktorej skončil na druhom mieste. Na konte má nahrávky ako Music & Soul (2012), in Time EP-1 (2014) alebo in Time EP-2 (2014). S rapperom Rytmusom spolupracoval napríklad na skladbe Zostalo ticho


Zdroj: Webnoviny
Prejdi na úvodnú stránku portálu Levičan.sk
378 zobrazení
label