Posledný inzerát...

thumb1

Vinicu

2018-07-30 17:40:20 | nehnuteľnosti

Predám vinicu nad Margitou, kataster Kalinčiakovo 18 á, na pozemku sa nachádza pivnica Na vinici sa nachádza približne 400 koreňov v 4 radoch na betónových stĺpoch Prístup dobrý od Margity a od Mýtnych Ludan Cena 3000 €, možná do...

zobraziť inzerciu!

Ponuka práce

Učiteľka v súkromných jasliach

2017-05-18 18:52:49

- samostatné odborné vedenie 1-3 ročných detí, - plnenie programu výchovy a vzdelávania detí podľa osnov - hygiena detí - vedenie detí s samostatnosti - realizácia hier a aktivít ...

zobraziť pracovné ponuky!

Predpoveď počasia

Najnovšia galéria

Fotky Movement 2016
thumb1 thumb2 thumb3
...prejsť na fotogalérie Levičan.sk

Najbližšia udalosť


Notice: Trying to get property of non-object in /nfsmnt/hosting1_2/b/2/b27121ef-56f8-441c-975a-2bd4a09a6ca5/levican.sk/web/resources/templates/next_event.php on line 15

Notice: Trying to get property of non-object in /nfsmnt/hosting1_2/b/2/b27121ef-56f8-441c-975a-2bd4a09a6ca5/levican.sk/web/resources/templates/next_event.php on line 22

Notice: Trying to get property of non-object in /nfsmnt/hosting1_2/b/2/b27121ef-56f8-441c-975a-2bd4a09a6ca5/levican.sk/web/resources/templates/next_event.php on line 23


.. o |

...prejsť na kalendár udalostí

Posledná pridaná firma

Logo Levičan.sk

Podporte projekt Levičan.sk umiestnením jedného z bannerov na Vaše stránky!
Úvodná stránka » Slovenské spravodajstvo » Kultúra » Zobrazenie článku

Už od dnes začína Leto v Štúdiu L+S

2014-07-07 | Kultúra

Druhý júlový týždeň (7. júl) v Štúdiu L+S štartuje špeciálny program. Počas jedného mesiaca,

Už od dnes začína Leto v Štúdiu L+S


BRATISLAVA 7. júla (WBN/PR) - Druhý júlový týždeň (7. júl) v Štúdiu L+S štartuje špeciálny program. Počas jedného mesiaca, ktorý zvykol byť v minulosti súčasťou letných prázdnin, uvedie divadlo 11 predstavení. Bude sa hrať osvedčená klasika, ale priestor dostanú hudobní umelci. Divadlo aj touto cestou prináša možnosť vidieť kvalitné divadelné predstavenia a prípadne na ne vziať aj svojich známych či rodinných príslušníkov, ktorí prídu do hlavného mesta na dovolenku.

Z repertoáru Štúdia L+S sú v júlovom programe väčšinou tie najnavštevovanejšie predstavenia uplynulej sezóny. Hneď prvé dva večery, 7. a 8. júla uvidia hostia Milana Lasicu v inscenáciách Život na trikrát a Rybárik kráľovský.

V letnom repertoári nemôže chýbať ani divadelný hit 69 vecí lepších než sex, v hlavnej úlohe s Dianou Mórovou a Mariánom Miezgom. Táto komédia je na programe 9. júla.

Veselá inscenácia s pesničkami Jara Filipa a Milana Lasicu Spomínam na Paríž mala premiéru len nedávno a tiež sa teší veľkému diváckemu úspechu. Vtipne načrtáva život (okolo) slovenského intelektuála. Počas prázdnin si ju diváci môžu prísť vychutnať 10. júla.

Počas prvých štyroch predstavení si diváci budú môcť okrem výbornej zábavy pochutiť na lahodnom sekte Hubert, ktorý je známy svojou harmonickou chuťou a príjemnou arómou. A je ako stvorený na letný večer.

Ďalších päť predstavení bude divadlo návštevníkom divadla ponúkať k predstaveniam Staropramen Sládkovú limonádu, ktorá predstavuje unikátne 100 % prírodné osvieženie s rešpektom k tradičnému umeniu pražských pivovarníckych sládkov.

Komédia s Kamilou Magálovou a Mariánom Geišbergom v hlavnej úlohe Ani za milión! sa bude hrať 15. júla a takisto patrí medzi tie, ktoré divadlo odpremiérovalo len nedávno. Na Milana Lasicu a Danielu Kolářovú vo francúzskej konverzačnej komédii Půldruhé hodiny zpoždění sa zase diváci môžu tešiť 16. júla.

Výnimočný bude aj koncert dvoch pánov, ktorí sú ako víno... Milan Lasica si zaspieva s Petrom Lipom, s ktorým už pred rokmi vytvorili nielen mimoriadne originálnu autorskú dvojicu, ale sú chvíle kedy si spolu aj zaspievajú. A jedna z tých výnimočných bude práve spomínaného 17. júla v Štúdiu L+S.

Lasicov humor je jedinečný a neopakovateľný. Skvelou ukážkou je aj komédia Listy Emilovi, v ktorej okrem samotného maestra Lasicu hrajú aj Zuzana Šebová, Kamil Mikulčík, Dominika Kavaschová, Lujza Schrameková či Barbora Švidraňová. Na toto predstavenia sa diváci môžu tešiť 18. a 19. júla. A pri druhom z týchto predstavení budú môcť návštevníci divadla ochutnať ukážku z letnej ponuky ľahkých, no sýtych chuťoviek aj skvelé sushi z Moshi Moshi.

V Štúdiu L+S sa po prvý raz cez leto objaví zblízka, potichu aj nahlas - Sima Martausová & Band, ktorá svoj pesničkársky potenciál dobre padnúci v horúcom lete predstaví 24. júla. Koncert bude povzbudzovať aj výnimočná káva Barzzuz, ktorá je dlhoročným partnerom Štúdia L+S a na premiérach sa teší veľkému úspechu.

Autorská hra Milana Lasicu Na fašírky mi nesiahaj, v ktorej hrá s Milanom Kňažkom, sa v repertoári divadla objaví 30. júla. Ani komédia, ani dráma, ani tragédia, ani muzikál, ale rozhovory. To je to najbežnejšie s čím sa v živote stretávame. Potreba rozprávať sa s niekým. Vymieňať si názory. Alebo sa iba utvrdzovať vo vlastnom presvedčení. Alebo mudrovať v presvedčení, že pred nami na to ešte nikto neprišiel. A hoci má predstavenie v názve fašírky, diváci budú môcť ochutnať sladké radosti z kvalitných surovín z Giraffe Bakery.

_____________________________________________________________________________
Leto v Štúdiu L+S pod hlavičkou Kultúrne leto a hradné slávnosti Bratislava 2014 podporili:
Generálni reklamní partneri: Slovenská sporiteľňa, spoločnosť SLOVNAFT, a.s.
Reklamní partneri: Bratislavské kultúrne a informačné stredisko, Mesto Bratislava, hotel Tatra, Produkčný dom Forza
Produktoví partneri: Pivovary Staropramen, výrobca šumivých vín HUBERT J.E., čerstvo upražená gurmánska káva BARZZUZ, Kvetnet.sk - najkrajšie kvety na internete, MoshiMoshi – poctivé bistro a donáška zdravej stravy, Giraffe Bakery - sladké radosti z kvalitných surovín.
Mediálni partneri: Rádio Jemné melódie, denník Pravda, týždenníky Slovenka a .týždeň, OK magazín Slovensko, Kam do mesta, webnoviny.sk, kedykam.sk, hudba.sk a BigMedia


Zdroj: Webnoviny
Prejdi na úvodnú stránku portálu Levičan.sk
407 zobrazení
label