Posledný inzerát...

thumb1

Prenájom 1-izb.bytu v Leviciach

2018-02-14 10:41:39 | nehnuteľnosti

Dám do prenájmu 1 izbový byt-slušné bývanie vo výbornej lokalite Levíc . Byt je voľný od 1.3.2018 , je nezariadený a bez balkónu . Pre 1-2 osoby-nefajčiari . Cena s limitovanými energiami je 275 €/mes.Kontakt: 0910674530...

zobraziť inzerciu!

Ponuka práce

Učiteľka v súkromných jasliach

2017-05-18 18:52:49

- samostatné odborné vedenie 1-3 ročných detí, - plnenie programu výchovy a vzdelávania detí podľa osnov - hygiena detí - vedenie detí s samostatnosti - realizácia hier a aktivít ...

zobraziť pracovné ponuky!

Predpoveď počasia

Najnovšia galéria

Fotky Movement 2016
thumb1 thumb2 thumb3
...prejsť na fotogalérie Levičan.sk

Najbližšia udalosť

Cestou NEcestou - ONE MAN SHOW Miroslava Donutila
09.03.2018 o 19:00 | CK JUNIOR Levice

...prejsť na kalendár udalostí

Posledná pridaná firma

Logo Levičan.sk

Podporte projekt Levičan.sk umiestnením jedného z bannerov na Vaše stránky!
Úvodná stránka » Slovenské spravodajstvo » Kultúra » Zobrazenie článku

Na BS City Beats prídu Chiki liki tu-a aj Plastic Swans

2014-04-08 | Kultúra

Na festivale BS City Beats, ktorý sa bude konať 20. a 21. júna v amfiteátri v Banskej Štiavnici,

Na BS City Beats prídu Chiki liki tu-a aj Plastic Swans


BRATISLAVA 8. apríla (WEBNOVINY) - Na festivale BS City Beats, ktorý sa bude konať 20. a 21. júna v amfiteátri v Banskej Štiavnici, vystúpia aj kapely Chiki liki tu-a a Plastic Swans. Obe formácie sa predstavia v druhý deň podujatia.

"Chiki liki tu-a v ostatných mesiacoch intenzívne pracujú na novom, dlho očakávanom albume. Tešíme sa, že si novinky vypočujeme aj v Banskej Štiavnici, kde kapela naposledy hrala v roku 2010. Ani v prípade Plastic Swans nebude núdza o novinky, za všetky spomeniem skvelý nový singel Ireland Shores, ktorý vo februári naživo predstavili v Rádiu_FM," povedal na margo dvojice potvrdených kapiel za organizátorov Ján Papač.

Video: CHIKI LIKI TU-A - Prezident


V rovnaký deň ako Chiki liki tu-a a Plastic Swans sa na BS City Beats predstavia anglický skladateľ, spevák, DJ, gitarista a producent Fink a tiež berlínska formácia Jazzanova s americkým spevákom Paulom Randolphom. Počas úvodného dňa festivalu si návštevníci a návštevníčky budú môcť vychutnať spoločné vystúpenie spevákov Richarda Müllera a Dana Bártu a tiež koncert britskej speváčky Lulu James.

Video: Plastic Swans - To my wife


Chiki liki tu-a vznikli v 90. rokoch minulého storočia v Prešove. Zloženie kapely prešlo niekoľkými zmenami a v súčasnosti v skupine pôsobia basgitarista Martin Višňovský, spevák a gitarista Ľuboslav Petruška a bubeník Tomáš Višňovský. Kapela už koncertovala vo Veľkej Británii, Francúzsku, Írsku, Belgicku, Švajčiarsku či Nemecku. Zatiaľ poslednú štúdiovku Dvojkilometrový jeleň vydali v roku 2005. Na konte majú hity ako Laska moja de si, Ďakujem, Kristina či Monte Carlo ( ...v šušťakoch ).

Plastic Swans vznikli v roku 2007. O dva roky neskôr nasledovalo eponymné EP a v roku 2010 debutový album s názvom Mingled Stories. Na konte majú tiež EP Poems (2012). Skupina z Banskej Bystrice zaujala singlami Poľana, Victoria a Tokio.

Informácie pochádzajú od Jána Papača a z archívu agentúry SIT


Zdroj: Webnoviny
Prejdi na úvodnú stránku portálu Levičan.sk
424 zobrazení
label