Posledný inzerát...

thumb1

Vinicu

2018-07-30 17:40:20 | nehnuteľnosti

Predám vinicu nad Margitou, kataster Kalinčiakovo 18 á, na pozemku sa nachádza pivnica Na vinici sa nachádza približne 400 koreňov v 4 radoch na betónových stĺpoch Prístup dobrý od Margity a od Mýtnych Ludan Cena 3000 €, možná do...

zobraziť inzerciu!

Ponuka práce

Učiteľka v súkromných jasliach

2017-05-18 18:52:49

- samostatné odborné vedenie 1-3 ročných detí, - plnenie programu výchovy a vzdelávania detí podľa osnov - hygiena detí - vedenie detí s samostatnosti - realizácia hier a aktivít ...

zobraziť pracovné ponuky!

Predpoveď počasia

Najnovšia galéria

Fotky Movement 2016
thumb1 thumb2 thumb3
...prejsť na fotogalérie Levičan.sk

Najbližšia udalosť

FARMÁRSKA NEDEĽA V BOHUNICIACH
25.08.2019 o 09:00 | Areál vodného mlyna v Bohuniciach

...prejsť na kalendár udalostí

Posledná pridaná firma

Logo Levičan.sk

Podporte projekt Levičan.sk umiestnením jedného z bannerov na Vaše stránky!
Úvodná stránka » Slovenské spravodajstvo » Automagazín » Zobrazenie článku

Na D2 pri Kútoch obmedzili dopravu

2013-08-19 | Automagazín

Na D2 pri Kútoch obmedzili dopravu

BRATISLAVA 19. augusta (WEBNOVINY) – Vodiči by sa mali pripraviť na týždňové dopravné obmedzenie na diaľnici D2 pri Kútoch.

Dôvodom je výstavba nového prejazdu cez stredný deliaci pás, informuje hovorca Národnej diaľničnej spoločnosti Marcel Jánošík.

Spoločnosť s výstavbou začína v pondelok. Prejazd v strednom deliacom páse bude potrebný pre odklon dopravy počas plánovanej opravy diaľničného mosta cez rieku Myjava.

Obmedzená bude doprava na diaľnici D2 v oboch smeroch, konkrétne na šiestom kilometri, a to do 27. augusta do 18:00. V oboch smeroch diaľnice obidva jazdné pruhy zachovajú, ale odklonia na úkor spevnenej krajnice.

Doprava bude usmernená dopravným značením.

Ivanskú cestu čiastočne uzatvorili

Ivanskú cestu v Bratislave čiastočne uzatvorili, uzávierka potrvá do 15. októbra. Dopravu obmedzili na 320-metrovom úseku, na mieste rekonštruujú križovatku pre budovanie dopravnej a technickej infraštruktúry v rámci stavby Pharos Bratislava, Letisko –západ.

Pre uzávierku dočasne posunú zastávku MHD Fatruny v smere na letisko približne 100 metrov pred jej súčasné miesto. Agentúru SITA informovala Martina Halušková z bratislavského magistrátu. Cesta bude riadne vyznačená dopravným značením a zariadeniami.


Zdroj: Webnoviny
Prejdi na úvodnú stránku portálu Levičan.sk
512 zobrazení
label