Posledný inzerát...

thumb1

Vinicu

2018-07-30 17:40:20 | nehnuteľnosti

Predám vinicu nad Margitou, kataster Kalinčiakovo 18 á, na pozemku sa nachádza pivnica Na vinici sa nachádza približne 400 koreňov v 4 radoch na betónových stĺpoch Prístup dobrý od Margity a od Mýtnych Ludan Cena 3000 €, možná do...

zobraziť inzerciu!

Ponuka práce

Učiteľka v súkromných jasliach

2017-05-18 18:52:49

- samostatné odborné vedenie 1-3 ročných detí, - plnenie programu výchovy a vzdelávania detí podľa osnov - hygiena detí - vedenie detí s samostatnosti - realizácia hier a aktivít ...

zobraziť pracovné ponuky!

Predpoveď počasia

Najnovšia galéria

Fotky Movement 2016
thumb1 thumb2 thumb3
...prejsť na fotogalérie Levičan.sk

Najbližšia udalosť

FARMÁRSKA NEDEĽA V BOHUNICIACH
25.08.2019 o 09:00 | Areál vodného mlyna v Bohuniciach

...prejsť na kalendár udalostí

Posledná pridaná firma

Logo Levičan.sk

Podporte projekt Levičan.sk umiestnením jedného z bannerov na Vaše stránky!
Úvodná stránka » Slovenské spravodajstvo » Veda a technika » Zobrazenie článku

Dell stavia na softvérovo definované siete

2013-04-18 | Veda a technika

Spoločnosť Dell uvádza na trh platformu sieťových riešení, ktorá má urýchliť prechod firemných

Dell stavia na softvérovo definované siete

BRATISLAVA 18. apríla (WBN/PR) - Spoločnosť Dell uvádza na trh platformu sieťových riešení, ktorá má urýchliť prechod firemných zákazníkov na virtualizované systémy a privátny cloud. Pod novinkou s názvom Dell Active Fabric sa skrýva niekoľko nástrojov na budovanie softvérovo definovaných sietí (SDN) a prvý modulárny 1U 10/40 GbE top-of-rack LAN/SAN prepínač Dell Networking S5000. V sieťach typu SDN je možné jednotlivé segmenty a zariadenia ovládať pomocou centrálneho softvéru - v prípade Dell Active Fabric ide o riadiaci softvér Active Fabric Manager v1.5.

„Active Fabric zefektívňuje prevádzku a manažment IT infraštruktúry – vedie k zníženiu finančných nákladov a k úspore elektrickej energie. Tieto výhody ešte umocňuje škálovateľnosť platformy, ktorá je pripravená rásť spolu s potrebami firmy,“ hovorí Ondrej Bačina, Enterprise Brand Manager spoločnosti Dell. Podľa štúdie spoločnosti Gartner platforma Active Fabric „umožňuje správcom siete znížiť investičné náklady o 30 až 70 % a ušetriť na operatívnych nákladoch 30 a viac percent“. V porovnaní s klasickými sieťovými riešeniami dokáže Dell Active Fabric znížiť rozpočet na IT v priemere o 59 % a ušetriť 77 % nákladov na elektrickú energiu.

Uvedením Dell Active Fabric spoločnosť reaguje aj na aktuálne potreby operátorov dátových centier, ktorí volajú po otvorenej sieťovej architektúre a odkláňajú sa od uzavretých proprietárnych systémov.

Špecifikácia Dell Active Fabric
• Podporuje virtualizované, softvérovo definované a konvergované prostredia
• Vysokovýkonné 10 GbE a 40 GbE L2/L3 multipath fabrics
• LAN/SAN konvergované riešenie využívajúce Data Center Bridging (iSCSI, Fibre Channel (FC) and Fibre Channel over Ethernet (FCoE))
• Podpora OpenFlow
• Štandardné rozhrania northbound a southbound


Zdroj: Webnoviny
Prejdi na úvodnú stránku portálu Levičan.sk
576 zobrazení
label