Posledný inzerát...

thumb1

Vinicu

2018-07-30 17:40:20 | nehnuteľnosti

Predám vinicu nad Margitou, kataster Kalinčiakovo 18 á, na pozemku sa nachádza pivnica Na vinici sa nachádza približne 400 koreňov v 4 radoch na betónových stĺpoch Prístup dobrý od Margity a od Mýtnych Ludan Cena 3000 €, možná do...

zobraziť inzerciu!

Ponuka práce

Učiteľka v súkromných jasliach

2017-05-18 18:52:49

- samostatné odborné vedenie 1-3 ročných detí, - plnenie programu výchovy a vzdelávania detí podľa osnov - hygiena detí - vedenie detí s samostatnosti - realizácia hier a aktivít ...

zobraziť pracovné ponuky!

Predpoveď počasia

Najnovšia galéria

Fotky Movement 2016
thumb1 thumb2 thumb3
...prejsť na fotogalérie Levičan.sk

Najbližšia udalosť

FARMÁRSKA NEDEĽA V BOHUNICIACH
25.08.2019 o 09:00 | Areál vodného mlyna v Bohuniciach

...prejsť na kalendár udalostí

Posledná pridaná firma

Logo Levičan.sk

Podporte projekt Levičan.sk umiestnením jedného z bannerov na Vaše stránky!
Úvodná stránka » Slovenské spravodajstvo » Veda a technika » Zobrazenie článku

IBM predstavuje revolúciu v e-mailovej komunikácii

2013-04-16 | Veda a technika

Spoločnosť IBM (NYSE: IBM) rozširuje svoju platformu pre sociálne podnikanie o integrované riešenie

IBM predstavuje revolúciu v e-mailovej komunikácii

BRATISLAVA 16. apríla (WBN/PR) - Spoločnosť IBM (NYSE: IBM) rozširuje svoju platformu pre sociálne podnikanie o integrované riešenie tzv. „social email“. Nový e-mail urýchli vo firmách prijímanie princípov podnikania prostredníctvom sociálnych sietí a poskytne zamestnancom jeden prístupový bod, z ktorého budú môcť využívať všetky nástroje pre spoluprácu na firemných sociálnych sietiach, e-maily, skupinové aktivity, blogy a ďalšie prvky.

IBM už viac ako 20 rokov ponúka produkty, ktoré umožňujú vzájomné prepojenie používateľov a umožňujú im prístup k informáciám. Produkty IBM Notes/Domino Social Edition 9 môžu byť v súčasnosti nasadené vo firmách v rôznych podobách. Buď sú nainštalované priamo vo firemnom prostredí, alebo ako cloudové riešenie IBM Smart Cloud. Tieto produkty umožňujú zamestnancom na rôznych oddeleniach od marketingu, cez výskum a vývoj až po oddelenia ľudských zdrojov využívať všetky nástroje pre spoluprácu z jedného prístupového bodu a umožňujú im zvyšovať svoju produktivitu, ako aj zrýchliť implementáciu noviniek a inovácií.

Podľa štúdie spoločnosti IBM plánuje až 82 percent marketingových riaditeľov v nasledujúcich troch až piatich rokoch zvýšiť využitie sociálnych sietí. K rovnakým výsledkom dospel aj prieskum realizovaný medzi generálnymi riaditeľmi firiem „IBM CEO Study 2012“. Zatiaľ čo dnes využíva platformy pre podnikanie na sociálnych sietiach len 16 percent generálnych riaditeľov, v nasledujúcich troch až piatich rokoch ich počet dosiahne až 57 percent.

Využívanie sociálnych technológií stále rastie a firmy pod ich vplyvom menia svoju firemnú kultúru a podporujú inovácie. E-mail predstavuje základný stavebný prvok tohto vývoja. Podľa prieskumu spoločnosti Osterman Research spoločnosti každý deň pošlú svojim 800 miliónom pracovníkom a prijmú od nich až 116 miliárd e-mailov. V porovnaní s Facebookom a Twitterom, ktoré denne evidujú 2,5 miliardy zdieľaných položiek, respektíve 400 miliónov twitov e-mail zostáva hlavným nástrojom pracovnej komunikácie.

Spoločnosť IBM, ktorá bola poradenskou spoločnosťou IDC už tretíkrát za sebou vyhlásená za lídra v oblasti podnikového softvéru určeného pre využitie na sociálnych sietiach. V súčasnosti svoju ponuku rozširuje a obohacuje posielanie správ o prvky sociálnych technológií. To zároveň povyšuje e-mail z klientskej aplikácie určenej pre odosielanie a prijímanie správ na základnú zložku širšej platformy podporujúcej zdieľanie informácií a posilňujúcej produktivitu a celkovú efektivitu podniku.

Prostredníctvom jedného rozhrania môže napríklad zamestnanec, ktorý pracuje na novom marketingovom projekte sledovať elektronickú poštu ako aj výsledky práce všetkých členov tímu a zdieľať s kolegami súbory, alebo si prezerať nové diskusné príspevky k relevantným témam. Keďže služby podporuje najširší možný výber platformy, má každý člen tímu prístup k rovnakému obsahu pomocou mobilného zariadenia podľa vlastného výberu, či už ide o iPhone, prístroje s operačným systémom Android, Windows Phone alebo nový BlackBerry 10.

Spoločnostiam využívajúcim Microsoft Outlook ponúka IBM tiež nový „social connector“ pre Outlook a integráciu s Microsoft Exchange. Pomocou tohto konektoru im IBM umožňuje pracovať s nástrojmi na zdieľanie súborov, komunitnými funkciami a ďalšími kľúčovými sociálnymi nástrojmi priamo v rámci Outlooku a zaistí tak, že sociálny e-mail bude môcť využívať prakticky ktorákoľvek firma.

Platforma IBM pre sociálne podnikanie poskytuje komplexný súbor funkcií vrátane možností pre social networking na celopodnikovej úrovni, analytické nástroje a systém pre správu obsahu vytváraného užívateľmi – social content management.

Viac informácií nájdete www.IBM.com.

O IBM
Spoločnosť IBM je jednou z najväčších IT spoločností na svete a pod názvom International Business Machines poskytuje klientom svoje služby už viac ako 100 rokov. Celosvetovo pôsobí vo vyše 170 krajinách, pričom neustále rozširuje svoje geografické pokrytie, a zamestnáva vyše 430 tisíc zamestnancov. Poslaním spoločnosti IBM je pomocou integrovaných, flexibilných a efektívnych riešení pomáhať svojim zákazníkom redukovať náklady a zvýšiť tak ich konkurencieschopnosť na trhu. Na Slovensku spoločnosť IBM aktívne pôsobí od roku 1990. Samostatná pobočka IBM Slovensko s.r.o. bola založená 7. decembra 1992 a jej generálnym riaditeľom je Branislav Šebo. Hlavné sídlo IBM Slovensko sa nachádza v Bratislave s pobočkami v Banskej Bystrici a Košiciach.


Zdroj: Webnoviny
Prejdi na úvodnú stránku portálu Levičan.sk
536 zobrazení
label