Posledný inzerát...

thumb1

Prenájom 1-izb.bytu v Leviciach

2018-02-14 10:41:39 | nehnuteľnosti

Dám do prenájmu 1 izbový byt-slušné bývanie vo výbornej lokalite Levíc . Byt je voľný od 1.3.2018 , je nezariadený a bez balkónu . Pre 1-2 osoby-nefajčiari . Cena s limitovanými energiami je 275 €/mes.Kontakt: 0910674530...

zobraziť inzerciu!

Ponuka práce

Učiteľka v súkromných jasliach

2017-05-18 18:52:49

- samostatné odborné vedenie 1-3 ročných detí, - plnenie programu výchovy a vzdelávania detí podľa osnov - hygiena detí - vedenie detí s samostatnosti - realizácia hier a aktivít ...

zobraziť pracovné ponuky!

Predpoveď počasia

Najnovšia galéria

Fotky Movement 2016
thumb1 thumb2 thumb3
...prejsť na fotogalérie Levičan.sk

Najbližšia udalosť

Cestou NEcestou - ONE MAN SHOW Miroslava Donutila
09.03.2018 o 19:00 | CK JUNIOR Levice

...prejsť na kalendár udalostí

Posledná pridaná firma

Logo Levičan.sk

Podporte projekt Levičan.sk umiestnením jedného z bannerov na Vaše stránky!
Úvodná stránka » Slovenské spravodajstvo » Kultúra » Zobrazenie článku

V legendárnom Véčku vystúpia legendárni Beatles

2013-03-01 | Kultúra

Len vo februári koncertovali v Anglicku, začiatkom marca v Amerike a teraz sú späť na Slovensku.

V legendárnom Véčku vystúpia legendárni Beatles

BRATISLAVA 1. marca (WBN/PR) - Len vo februári koncertovali v Anglicku, začiatkom marca v Amerike a teraz sú späť na Slovensku. THE BACKWARDS - najlepšia kapela sveta s hitmi The Beatles. Výnimočný koncert zachytávajúci prierez tvorbou skupiny The Beatles aj v pôvodných kostýmoch zažijete v legendárnom V-klube. Na mieste, kde to žilo v rokoch 60-tych. V rokoch lásky, veľkých hitov, v rokoch legendárnych The Beatles. Spievajte, kričte, tancujte! Zažite to na vlastnej koži!!! Zažite Beatles vo Véčku!

Čo boli včera The Beatles, to sú dnes THE BACKWARDS!!!
Tajomstvom úspechu The Backwards je pozornosť členov kapely pre detail. Každá vokálna línia, harmónia, akordová zmena, perkusie, či orchestrálny part a mnoho, mnoho ďalších podstatných detailov sú poctivo naskúšané a dokonale naštudované. Dôkazom úspechu The Backwards v snahe o čo najvernejšiu interpretáciu hudby svojho vzoru je aj dvojnásobné víťazstvo na New York Beatlefeste. V tomto smere ide o jednu z najprestížnejších súťaží na svete. Konkurencia je tu obrovská, a napriek tomu The Backwards získali v priebehu piatich rokov dokonca dvakrát zlatú medailu.

Nástroje mágie:
The Backwards natoľko milujú zvuk Beatles, že vedia urobiť čokoľvek pre dosiahnutie magickej ilúzie ich originálneho zvuku na svojich koncertoch a nahrávkach. Používajú navlas rovnakú hudobnú aparatúru a obľúbené modely hudobných nástrojov Johna, Ringa, Georga a ľavorukého basgitaristu Paula, vrátane napodobenia špecifického spôsobu ich hry.

The Backwards - to je dokonalý zvuk! 
Presvedčte sa sami, že hudba The Backwards môže znieť rovnako skvele ako The Beatles! Ilúzia zo živého koncertu The Beatles ožije teraz v legendárnom “Véčku”. To musíte zažiť!

www.nocka.sk
www.beatles.sk
www.vecko.sk
www.facebook.com/vecko.sk


Zdroj: Webnoviny
Prejdi na úvodnú stránku portálu Levičan.sk
502 zobrazení
label