Posledný inzerát...

thumb1

Pekný 3-izbový byt na prenájom

2017-08-01 16:59:45 | nehnuteľnosti

Prenajmem zariadený 3-izbový byt na Mochovskej ul. v Leviciach, 2. posch. plastové okná, mur. jadro, prerobené podlahy. Je zariadený.K dispozícii všetky elektrospotrebiče.DIGI TV a internet.Cena: 500 €/mesiac vrátane energií. Kontakt:...

zobraziť inzerciu!

Ponuka práce

Učiteľka v súkromných jasliach

2017-05-18 18:52:49

- samostatné odborné vedenie 1-3 ročných detí, - plnenie programu výchovy a vzdelávania detí podľa osnov - hygiena detí - vedenie detí s samostatnosti - realizácia hier a aktivít ...

zobraziť pracovné ponuky!

Predpoveď počasia

Najnovšia galéria

Fotky Movement 2016
thumb1 thumb2 thumb3
...prejsť na fotogalérie Levičan.sk

Najbližšia udalosť

RIDERS PARTY 2018
27.05.2018 o 14:00 | Levice

...prejsť na kalendár udalostí

Posledná pridaná firma

Logo Levičan.sk

Podporte projekt Levičan.sk umiestnením jedného z bannerov na Vaše stránky!
Úvodná stránka » Slovenské spravodajstvo » Kultúra » Zobrazenie článku

Asociácia amerických producentov vyhlásila nominácie

2013-01-03 | Kultúra

Asociácia amerických producentov Producers Guild of America (PGA) vyhlásila nominácie na svoje výročné

Asociácia amerických producentov vyhlásila nominácie

BRATISLAVA 3. januára (WEBNOVINY) - Asociácia amerických producentov Producers Guild of America (PGA) vyhlásila nominácie na svoje výročné ceny.

Na ocenenie pre najlepší hraný film nominovali desiatku snímok v zložení Argo, Divoké bytosti južných krajín, Divoký Django, Bedári, Pí a jeho život, Lincoln, Až vyjde mesiac, Terapia láskou, Skyfall a Zero Dark Thirty.

Naopak, do výberu nominovaných sa nedostala napríklad snímka Návrat Temného rytiera, hoci jej predchodcu - Temného rytiera PGA v roku 2009 nominovala. Na prestížny zoznam sa nevošli ani oceňované snímky The Master, Láska, Báječný hotel Marigold či Hobit: Neočakávaná cesta.


Trailer: Argo


V kategórii animovaných filmov tvoria päticu nominovaných Neskrotná, Frankenweenie, Norman a duchovia, Legendárna partia a Ralph Rozbi-to. V kategórii televíznych filmov a minisérií PGA nominovala American Horror Story (2011), The Dust Bowl (2012), Prezidentské voľby (2012), Hatfieldovci a McCoyovci (2012) a Sherlock (2010).

Mimoriadnej pocty na tohtoročnom udeľovaní cien sa dostane Bobovi a Harveymu Weinsteinovcom, Timovi Bevanovi, Ericovi Fellnerovi, J.J. Abramsovi a Russellovi Simmonsovi.

Dvadsiate štvrté udeľovanie cien PGA sa uskutoční 26. januára v losangeleskom hoteli Beverly Hilton. Ocenenie v kategórii hraných filmov patrí k najlepším ukazovateľom Oscara pre kategóriu Najlepší film.

Počas doterajšej 23-ročnej existencie cien sa víťazi zhodovali 16 ráz, vrátane filmov Smrť čaká všade (2008), Kráľova reč (2010) a The Artist (2011).


Trailer - Frankenweenie


Informácie zverejnila webstránka www.hollywoodreporter.com.


Zdroj: Webnoviny
Prejdi na úvodnú stránku portálu Levičan.sk
480 zobrazení
label