Posledný inzerát...

thumb1

Vinicu

2018-07-30 17:40:20 | nehnuteľnosti

Predám vinicu nad Margitou, kataster Kalinčiakovo 18 á, na pozemku sa nachádza pivnica Na vinici sa nachádza približne 400 koreňov v 4 radoch na betónových stĺpoch Prístup dobrý od Margity a od Mýtnych Ludan Cena 3000 €, možná do...

zobraziť inzerciu!

Ponuka práce

Učiteľka v súkromných jasliach

2017-05-18 18:52:49

- samostatné odborné vedenie 1-3 ročných detí, - plnenie programu výchovy a vzdelávania detí podľa osnov - hygiena detí - vedenie detí s samostatnosti - realizácia hier a aktivít ...

zobraziť pracovné ponuky!

Predpoveď počasia

Najnovšia galéria

Fotky Movement 2016
thumb1 thumb2 thumb3
...prejsť na fotogalérie Levičan.sk

Najbližšia udalosť

KLIMAKTÉRIUM
11.02.2019 o 19:00 | CK JUNIOR Levice

...prejsť na kalendár udalostí

Posledná pridaná firma

Logo Levičan.sk

Podporte projekt Levičan.sk umiestnením jedného z bannerov na Vaše stránky!
Úvodná stránka » Slovenské spravodajstvo » Automagazín » Zobrazenie článku

AAA AUTO spustilo video prehliadku auta na diaľku

2012-11-06 | Automagazín

AAA AUTO spustilo prevádzku novej služby Live Video Tour (LVT), ktorá umožní vzdialenú prehliadku

AAA AUTO spustilo video prehliadku auta na diaľku

BRATISLAVA 6. novembra (WBN/PR) - AAA AUTO spustilo prevádzku novej služby Live Video Tour (LVT), ktorá umožní vzdialenú prehliadku vozidla. Prvou krajinou, kde je služba ponúkaná, je Ruská federácia. Zákazníci, ktorí si vyberú vozidlo na webových stránkach AAA AUTO v Ruskej federácii, a nebudú mať čas cestovať do Moskvy na prehliadku auta, teraz môžu využiť iný spôsob, ako sa o skutočnom stave vozidla presvedčiť. Prostredníctvom LVT sa môžu v reálnom čase pozrieť na všetky dostupné časti auta a dokonca si vypočuť aj zvuk jeho motora, a to všetko z pohodlia ich obývačky. Predajca zároveň počas prehliadky zodpovie na všetky otázky. Spojenie s predajcom je zabezpečené prostredníctvom telefónu a webového prehliadača v počítači pripojeného k internetu. Projekt je testom pre neskoršie zavedenie služby v rámci českej a slovenskej Mototechny.

„Ako prvú zavádzame túto službu na ruskom trhu. Veríme, že pokiaľ bude toto riešenie dobre fungovať na veľké vzdialenosti v najväčšej krajine na svete, bude to dostatočný test pre Českú a Slovenskú republiku,“ zdôraznila Karolína Topolová, generálna riaditeľka AAA AUTO. AAA AUTO verí, že LVT v rámci Ruskej federácie pomôže zvýšiť predaje áut do teritórií mimo Moskvu a moskovský región. „Počas testovacej fázy, ktorá prebiehala v ostatných týždňoch, sme už predali niekoľko vozidiel. Zákazníci boli pritom veľmi spokojní s užívateľským komfortom, ktorý táto služba poskytuje,“ dodala Topolová.

Ako môžu zákazníci službu využiť? Na webovej stránke www.aaaauto.ru si najskôr vyberú auto, ktoré by si radi podrobnejšie pozreli, a to pohodlne zo svojho zamestnania alebo z domu, a kliknú na ikonu LVT. „Prostredníctvom webového formulára si následne na konkrétny dátum a čas dohodnú on-line schôdzku, ktorá je približne počas dvadsiatich minút potvrdená. V dohodnutú hodinu potom predajca zavolá zákazníkovi priamo od vybratého auta a zákazník si na webe už len otvorí príslušné okno s live video prezentáciou,“ vysvetlila Topolová. K uskutočneniu LVT zákazníci potrebujú počítač pripojený na internet rýchlosťou 512 kbps a telefón, na ktorom budú k dispozícii. „Pokiaľ je zákazník s video prehliadkou vozidla spokojný, môže ho zakúpiť buď priamo on-line, prípadne v rámci programu Fly&Buy, kedy mu zaplatíme letenku do Moskvy a ubytovanie. On-line ponúkame aj prípadné financovanie vozidla,“ uviedla Topolová.

V Českej a Slovenskej republike spoločnosť plánuje využiť LVT pre novo spustenú značku Mototechna. „Nakoľko zatiaľ nemáme pobočku Mototechny vo všetkých mestách, kde AAA AUTO pôsobí, chceme našim zákazníkom z celej republiky ponúknuť, aby si mohli automobily, ktoré budú vystavené napríklad v Prahe, Kladne, Brne a Ostrave, teda miestach súčasných a budúcich pobočiek Mototechny, bližšie prehliadnuť. Rovnako tak budeme postupovať na Slovensku, kde začneme pobočky Mototechny otvárať v prvom štvrťroku 2013. Službu LVT plánujeme v Českej republike spustiť takisto začiatkom budúceho roku,“ povedala Topolová.


Zdroj: Webnoviny
Prejdi na úvodnú stránku portálu Levičan.sk
545 zobrazení
label