Posledný inzerát...

thumb1

Vinicu

2018-07-30 17:40:20 | nehnuteľnosti

Predám vinicu nad Margitou, kataster Kalinčiakovo 18 á, na pozemku sa nachádza pivnica Na vinici sa nachádza približne 400 koreňov v 4 radoch na betónových stĺpoch Prístup dobrý od Margity a od Mýtnych Ludan Cena 3000 €, možná do...

zobraziť inzerciu!

Ponuka práce

Učiteľka v súkromných jasliach

2017-05-18 18:52:49

- samostatné odborné vedenie 1-3 ročných detí, - plnenie programu výchovy a vzdelávania detí podľa osnov - hygiena detí - vedenie detí s samostatnosti - realizácia hier a aktivít ...

zobraziť pracovné ponuky!

Predpoveď počasia

Najnovšia galéria

Fotky Movement 2016
thumb1 thumb2 thumb3
...prejsť na fotogalérie Levičan.sk

Najbližšia udalosť

KLIMAKTÉRIUM
11.02.2019 o 19:00 | CK JUNIOR Levice

...prejsť na kalendár udalostí

Posledná pridaná firma

Logo Levičan.sk

Podporte projekt Levičan.sk umiestnením jedného z bannerov na Vaše stránky!
Úvodná stránka » Slovenské spravodajstvo » Automagazín » Zobrazenie článku

Ferrari nebude v boji o titul čakať na Vettelove zaváhanie

2012-11-05 | Automagazín

Šéf stálice efjednotkového neba Ferrari Stefano Domenicali po nedeľňajšej Veľkej cene Abú Zabí

Ferrari nebude v boji o titul čakať na Vettelove zaváhanie

ABÚ ZABÍ 5. novembra (WEBNOVINY) - Šéf stálice efjednotkového neba Ferrari Stefano Domenicali po nedeľňajšej Veľkej cene Abú Zabí vyhlásil, že sa jeho tím nemôže a nebude spoliehať na zaváhanie lídra šampionátu Sebastiana Vettela z Red Bullu.

Španiel Fernando Alonso stiahol v Abú Zabí Vettelov náskok v priebežnom poradí seriálu na 10 bodov aj vďaka tomu, že Nemca dodatočne po skončení kvalifikácie diskvalifikovali a musel štartovať z poslednej pozície, napokon sa rozhodol pre výmenu prevodovky a na trať vyrazil z boxovej uličky.

Domenicali pripustil, že avizované technické zmeny na monoposte Ferrari nepriniesli požadované zlepšenie. "Teraz nás čaká dôležitý týždeň, pretože musíme analyzovať dôsledky nášho doterajšieho konania," prezradil pre TotalF1.com šéf tímu z Maranella. "Lenže, neradno sa na nič spoliehať. Naši inžinieri musia pri vylepšovaní monopostov urobiť všetko, čo je v ich silách, aby sme mali šancu na úspech do poslednej chvíle," dodal Stefano Domenicali.

Vo Ferrari si po kvalifikácii na VC Abú Zabí "mädlili ruky" a očakávali, že Vettel štartujúci na konci poľa nedosiahne v pretekoch pódiové umiestnenie. V tom prípade by mal Alonso šancu opäť sa dostať na čelo poradia jazdcov. Lenže na Yas Marina pomohol Vettelovi výjazd safety car, cez pomalšie vozidlá sa postupne prebojoval na popredné pozície a v súboji o tretie miesto predbehol Jensona Buttona.

"Bola by hlúposť spoliehať sa ďalej na výsledky druhých. Potrebujeme predovšetkým zohľadniť naše schopnosti a miestne podmienky. Všetko musí byť dokonalé. Ak sa už dostatočne nezlepšíme, nevadí, ale musíme sa pokúsiť o takýto prístup," dodal šéf tímu Ferrari.


Zdroj: Webnoviny
Prejdi na úvodnú stránku portálu Levičan.sk
597 zobrazení
label