Posledný inzerát...

thumb1

Vinicu

2018-07-30 17:40:20 | nehnuteľnosti

Predám vinicu nad Margitou, kataster Kalinčiakovo 18 á, na pozemku sa nachádza pivnica Na vinici sa nachádza približne 400 koreňov v 4 radoch na betónových stĺpoch Prístup dobrý od Margity a od Mýtnych Ludan Cena 3000 €, možná do...

zobraziť inzerciu!

Ponuka práce

Učiteľka v súkromných jasliach

2017-05-18 18:52:49

- samostatné odborné vedenie 1-3 ročných detí, - plnenie programu výchovy a vzdelávania detí podľa osnov - hygiena detí - vedenie detí s samostatnosti - realizácia hier a aktivít ...

zobraziť pracovné ponuky!

Predpoveď počasia

Najnovšia galéria

Fotky Movement 2016
thumb1 thumb2 thumb3
...prejsť na fotogalérie Levičan.sk

Najbližšia udalosť

FARMÁRSKA NEDEĽA V BOHUNICIACH
25.08.2019 o 09:00 | Areál vodného mlyna v Bohuniciach

...prejsť na kalendár udalostí

Posledná pridaná firma

Logo Levičan.sk

Podporte projekt Levičan.sk umiestnením jedného z bannerov na Vaše stránky!
Úvodná stránka » Slovenské spravodajstvo » Automagazín » Zobrazenie článku

ŠKODA predstavila nový Rapid na parížskom autosalóne

2012-09-27 | Automagazín

ŠKODA AUTO v rámci včerajšieho koncernového večera na parížskom autosalóne prvýkrát verejnosti

ŠKODA predstavila nový Rapid na parížskom autosalóne

BRATISLAVA 27. septembra (WBN/PR) - ŠKODA AUTO v rámci včerajšieho koncernového večera na parížskom autosalóne prvýkrát verejnosti predstavila svoj nový kompaktný modelový rad. Svetovou výstavnou premiérou vozidla ŠKODA Rapid začala česká automobilka ďalšiu etapu najväčšej modelovej ofenzívy svojej histórie. Od októbra 2012 bude Rapid postupne uvádzaný na európske trhy. Na Slovensku bude základný model ŠKODA Rapid v motorizácii 1,2 MPI/55 kW k dispozícii už od 11 430 €, vrátane bonusu 1000 €. Ďalšie ceny budú predstavené pri oficiálnom uvedení modelu na slovenský trh už o niekoľko týždňov.

„Náš tím pristupoval k práci na novom modeli Rapid veľmi osobne. Výsledkom je naozajstná ŠKODA so všetkými prednosťami našej značky: s dostatkom miesta pre celú rodinu, vysokou funkčnosťou, osvedčenou technikou, excelentným dizajnom a vynikajúcou cenou,“ zdôraznil Prof. Dr. h.c. Winfried Vahland, predseda predstavenstva spoločnosti ŠKODA AUTO. „Toto vozidlo bude po rade Octavia naším druhým najpredávanejším modelom a trvalo posilní pozíciu značky na svetovom trhu,“ dodáva šéf značky ŠKODA.

ŠKODA Rapid v stupni výbavy Ambition na koncernovom večere zažiarila v atraktívnom dvojfarebnom prevedení bielej karosérie s čiernou strechou, doplnené o športové predné sedadlá so zvýrazneným bočným vedením. Dynamický charakter vozidla zdôrazňujú úplne nové dvojfarebné 17‘‘ kolesá Ray z ľahkej zliatiny.

Nová ŠKODA Rapid dopĺňa modelovú paletu českej značky medzi radmi Fabia a Octavia. Veľkorysou ponukou priestoru stanovuje Rapid nové štandardy vo svojej triede. Žiadny iný automobil v segmente neponúka toľko miesta pre nohy a hlavy cestujúcich a súčasne aj pre ich batožinu (550 litrov). „Rapid je na prvý pohľad elegantný kompaktný rodinný automobil, ale hneď ako príde na objem kufra, ponúka sa porovnanie s vozidlami typu kombi. Sme si istí, že tento model práve v Európe prinesie citeľné oživenie do svojho segmentu,“ uzatvára Prof. Vahland.

Nový model sa môže pochváliť celkom devätnástimi riešeniami v duchu firemnej filozofie „Simply Clever“, medzi nimi napríklad praktickou škrabkou na ľad, integrovanou vo viečku palivovej nádrže.

Pokiaľ ide o ochranu cestujúcich aj ostatných účastníkov premávky, ŠKODA Rapid presviedča rozsiahlou ponukou prvkov aktívnej a pasívnej bezpečnosti. Pre trhy EÚ sú automobily sériovo vybavené systémom ESC (Electronic Stability Control). Paleta motorizácií pre Európu zahŕňa štyri benzínové a dva naftové motory. Už na začiatku predaja bude k dispozícii päť variantov vo verzii Green tec. Rapid je navyše prvým vozidlom automobilky, ktorý bol kompletne navrhnutý v duchu úplne nového dizajnového jazyka značky ŠKODA: je svieži, čistý a precízny; moderný a pritom nadčasovo elegantný.

Popri tradičných európskych trhoch vsádza česká značka najmä na rastové trhy Ruska, Indie a Číny. K zákazníkom v Číne sa ŠKODA Rapid vydá v priebehu roka 2013. Od jari 2014 bude tento kompaktný model schádzať aj z linky koncernového závodu v ruskej Kaluge.

ŠKODA AUTO na Medzinárodnom autosalóne v Paríži 2012:
› Expozícia ŠKODA AUTO: pavilón 4, stánok 215
› Plocha expozície ŠKODA AUTO: 2 050 m2
› Tlačové dni: 27. 09. – 28. 09. 2012
› Tlačová konferencia ŠKODA AUTO: 27. 09. 2012, 09:35 hod.
› Dni pre verejnosť: 29. 09. – 14. 10. 2012


Zdroj: Webnoviny
Prejdi na úvodnú stránku portálu Levičan.sk
626 zobrazení
label