Posledný inzerát...

thumb1

Vinicu

2018-07-30 17:40:20 | nehnuteľnosti

Predám vinicu nad Margitou, kataster Kalinčiakovo 18 á, na pozemku sa nachádza pivnica Na vinici sa nachádza približne 400 koreňov v 4 radoch na betónových stĺpoch Prístup dobrý od Margity a od Mýtnych Ludan Cena 3000 €, možná do...

zobraziť inzerciu!

Ponuka práce

Učiteľka v súkromných jasliach

2017-05-18 18:52:49

- samostatné odborné vedenie 1-3 ročných detí, - plnenie programu výchovy a vzdelávania detí podľa osnov - hygiena detí - vedenie detí s samostatnosti - realizácia hier a aktivít ...

zobraziť pracovné ponuky!

Predpoveď počasia

Najnovšia galéria

Fotky Movement 2016
thumb1 thumb2 thumb3
...prejsť na fotogalérie Levičan.sk

Najbližšia udalosť

FARMÁRSKA NEDEĽA V BOHUNICIACH
25.08.2019 o 09:00 | Areál vodného mlyna v Bohuniciach

...prejsť na kalendár udalostí

Posledná pridaná firma

Logo Levičan.sk

Podporte projekt Levičan.sk umiestnením jedného z bannerov na Vaše stránky!
Úvodná stránka » Slovenské spravodajstvo » Šport » Zobrazenie článku

Straka rezignoval na post trénera Slavie Praha

2012-03-08 | Šport

František Straka už nie je trénerom českého futbalového klubu Slavia Praha, 53-ročný kouč vo

Straka rezignoval na post trénera Slavie Praha

PRAHA 8. marca (WEBNOVINY) - František Straka už nie je trénerom českého futbalového klubu Slavia Praha, 53-ročný kouč vo štvrtok na vlastnú žiadosť rezignoval na svoju funkciu.

Informáciu priniesli oficiálne stránky "zošívaných", ktorým patrí po 19 kolách v tabuľke Gambrinus ligy 2011/2012 až 11. miesto. Skúsený kormidelník mal platný kontrakt do konca júna tohto roku, Slaviu viedol ani nie pol roka.

"Som si veľmi dobre vedomý, ako je pre klub dôležitá podpora a priazeň fanúšikov. Preto už ďalej nechcem hráčov a mojich kolegov vystavovať negatívnym prejavom, ktoré nás sprevádzali v každom zápase Slavie, a ktoré boli namierené výhradne na mňa. Cítim, že hráčov to herne aj psychicky zväzuje. Veľmi rád by som sa chcel poďakovať celému tímu, ktorý stál celú dobu za mnou a tiež všetkým ľuďom, ktorí ma podporovali. Motivovalo ma to do ďalšej práce. Svoje rozhodnutie som dlho zvažoval. Samozrejme, mrzí ma, že odchádzam uprostred rozrobenej práce, ale myslím si, že pre Slaviu a najmä pre hráčov je to v tejto chvíli najlepšie riešenie," uviedol Straka, pod ktorého vedením dosiahla Slavia bilanciu tri víťazstvá, štyri remízy a tri prehry.


Zdroj: Webnoviny
Prejdi na úvodnú stránku portálu Levičan.sk
191 zobrazení
label