Posledný inzerát...

thumb1

Vinicu

2018-07-30 17:40:20 | nehnuteľnosti

Predám vinicu nad Margitou, kataster Kalinčiakovo 18 á, na pozemku sa nachádza pivnica Na vinici sa nachádza približne 400 koreňov v 4 radoch na betónových stĺpoch Prístup dobrý od Margity a od Mýtnych Ludan Cena 3000 €, možná do...

zobraziť inzerciu!

Ponuka práce

Učiteľka v súkromných jasliach

2017-05-18 18:52:49

- samostatné odborné vedenie 1-3 ročných detí, - plnenie programu výchovy a vzdelávania detí podľa osnov - hygiena detí - vedenie detí s samostatnosti - realizácia hier a aktivít ...

zobraziť pracovné ponuky!

Predpoveď počasia

Najnovšia galéria

Fotky Movement 2016
thumb1 thumb2 thumb3
...prejsť na fotogalérie Levičan.sk

Najbližšia udalosť

FARMÁRSKA NEDEĽA V BOHUNICIACH
25.08.2019 o 09:00 | Areál vodného mlyna v Bohuniciach

...prejsť na kalendár udalostí

Posledná pridaná firma

Logo Levičan.sk

Podporte projekt Levičan.sk umiestnením jedného z bannerov na Vaše stránky!
Úvodná stránka » Slovenské spravodajstvo » Šport » Zobrazenie článku

Slovensko vďačí za prvý Final Four volejbalistom Chemesu

2012-03-08 | Šport

Program Final Four SEL: 9. marca (piatok): semifinále: ACH Volley Ľubľana (Slovin.) - Mladost

Slovensko vďačí za prvý Final Four volejbalistom Chemesu

HUMENNÉ 8. marca (WEBNOVINY) - Program Final Four SEL:

9. marca (piatok):
semifinále:

ACH Volley Ľubľana (Slovin.) - Mladost Marina Kaštela (Chor.) /16.30/
Hypo Tirol Innsbruck (Rak.) - ŠK Chemes Humenné (SR) /19.00/

10. marca (sobota):

o 3. miesto - zdolaní semifinalisti (16.30)
finále - víťazi semifinále (19.00)Volejbalistov VK Chemes Humenné čaká po úspešnom vstupe do štvrťfinále play-off extraligy (v stredu zdolali Prešov 3:0) záverečný turnaj Stredoeurópskej ligy (SEL).

Po tom, ako sa úradujúcemu slovenskému vicemajstrovi podarilo senzačne vyradiť v play-off rakúsky Aich/Dob, dosiahli východniari aj úspech na diplomatickom poli a sú organizátorom Final Four tejto nadnárodnej súťaže.

Prvýkrát v histórii SEL sa o celkové prvenstvo bude hrať na Slovensku. "Keď sme zacítili šancu na možnosť organizovať turnaj, chytili sme sa jej. Je to najmä po finančnej stránke veľmi náročné. Všetkým účastníkom hradíme stravu, platíme rozhodcov a delegátov a musíme zabezpečiť aj odmeny najlepším.

Tešíme sa však na skvelú atmosféru, už v predpredaji sa rozobralo približne tri štvrtiny vstupeniek z kapacity haly 1182 miest. Verím, že budeme hrať pred plnými tribúnami. Mrzí nás iba to, že sa turnaj nedostane na televízne obrazovky,“ povedal pre agentúru SITA predseda správnej rady klubu Stanislav Rehuš.

Už postup medzi elitné kvarteto SEL je pre VK Chemes veľkým úspechom. „Splnili sme tým cieľ, ktorý mali hráči pred sezónou. Mohli by sme byť spokojní, ale teraz určite nechceme byť iba štvrtým do počtu. Nespíme na vavrínoch, nemáme ani ružové okuliare. Chceme predviesť kvalitný volejbal, uvidíme, čo z toho bude,“ pridal tréner Humenčanov Rostislav Chudík.

Atmosféra v družstve je podľa neho veľmi dobrá. „Vykročili sme do extraligového play-off správnou nohou, sme dobre ´nažhavení´. Uvedomujeme si, že náš semifinálový súper Hypo Tirol Innsbruck je favoritom nielen nášho vzájomného zápasu, ale celého turnaja. Musí to však potvrdiť na ihrisku. My pôjdeme do súboja bez psychického tlaku, môže to byť obrovská výhoda,“ pokračoval lodivod, ktorý prebral družstvo iba pred mesiacom.

K dispozícii má všetkých hráčov. „Blíži sa koniec sezóny. Chlapci určite majú drobné zranenia, teraz sa však všetci chcú ukázať. Určite sa ani jeden nebude sťažovať na nejaké bolesti. Ja sa na turnaj teším, verím, že v Humennom sa bude hrať kvalitný volejbal zodpovedajúci úrovni tejto súťaže,“ uzavrel Rostislav


Zdroj: Webnoviny
Prejdi na úvodnú stránku portálu Levičan.sk
200 zobrazení
label