Posledný inzerát...

thumb1

Vinicu

2018-07-30 17:40:20 | nehnuteľnosti

Predám vinicu nad Margitou, kataster Kalinčiakovo 18 á, na pozemku sa nachádza pivnica Na vinici sa nachádza približne 400 koreňov v 4 radoch na betónových stĺpoch Prístup dobrý od Margity a od Mýtnych Ludan Cena 3000 €, možná do...

zobraziť inzerciu!

Ponuka práce

Učiteľka v súkromných jasliach

2017-05-18 18:52:49

- samostatné odborné vedenie 1-3 ročných detí, - plnenie programu výchovy a vzdelávania detí podľa osnov - hygiena detí - vedenie detí s samostatnosti - realizácia hier a aktivít ...

zobraziť pracovné ponuky!

Predpoveď počasia

Najnovšia galéria

Fotky Movement 2016
thumb1 thumb2 thumb3
...prejsť na fotogalérie Levičan.sk

Najbližšia udalosť

FARMÁRSKA NEDEĽA V BOHUNICIACH
25.08.2019 o 09:00 | Areál vodného mlyna v Bohuniciach

...prejsť na kalendár udalostí

Posledná pridaná firma

Logo Levičan.sk

Podporte projekt Levičan.sk umiestnením jedného z bannerov na Vaše stránky!
Úvodná stránka » Slovenské spravodajstvo » Veda a technika » Zobrazenie článku

IBM prináša nové inteligentné riešenia pre cloud

2011-10-12 | Veda a technika

IBM (NYSE: IBM) dnes predstavila najvyspelejšie cloudové služby a softvérové produkty navrhnuté

IBM prináša nové inteligentné riešenia pre cloud

New York 12. októbra (WBN/PR) - IBM (NYSE: IBM) dnes predstavila najvyspelejšie cloudové služby a softvérové produkty navrhnuté pre podnikových klientov. Nové riešenia v portfóliu IBM SmartCloud prinášajú bezprecendentnú možnosť voľby, bezpečnosti a prenášania kritických aktivít do cloudu a využívajú ho ako platformu pre svoj biznis. Nová ponuka zahŕňa:

- IBM SmartCloud Application Services / Nová platforma ako služba (PaaS), ktorá umožní firmám dosiahnuť úspory nákladov i času a zabezpečí vysokú úroveň kontroly a bezpečnosti pri implementovaní a využívaní cloudu ako prostredia pre kritické podnikové aplikácie.

- IBM SmartCloud Foundation / Nové portfólio prelomového cloudového softvéru a hardvéru, ktoré umožní firmám rýchlo implementovať a kontrolovať cloud v rámci vlastných firewallov.

- IBM SmartCloud Ecosystem / Nové služby pre partnerov a nezávislých poskytovateľov softvéru (ISV), ktoré umožnia tisíckam malých a stredne veľkých firiem využívať cloudové modely a riadiť milióny transakcií na báze cloudu. Partneri a ISV dokážu pomôcť zákazníkom s rozličných oblastí, od bankového sektora a telekomunikácií po zdravotnícke subjekty a štátnu správu, vybudovať vlastné cloudy alebo sa bezpečne napojiť na IBM SmartCloud.

Podľa nového prieskumu IBM, do ktorého sa zapojilo 500 biznis a IT lídrov, len 33% respondentov imlementovalo viac ako len po pilotný cloudový projekt. Toto číslo by sa malo v nasledujúcich 3 rokoch zdvojnásobiť. Do roku 2015 až 40% respondentov očakáva, že cloud prinesie „podstatnú zmenu“ a 30% tvrdí, že cloud prinesie rozvoj obchodných modelov a príjmu.

Štúdia jasne naznačuje, že podniky vidia v cloude pridanú hodnotu, ale riešia otázky bezpečnosti, spoľahlivosti, štandardov a kontroly pri skutočnom využívaní cloudu nad rámec virtualizácie dátových centier.

„Podnikoví klienti sú omnoho konzervatívnejší, pretože ich príjmy, reputácia a dodávateľský reťazec sú veľmi úzko prepojené na výkon a bezpečnosť infraštruktúry,“ povedal Erich Clementi, viceprezident IBM. “Našim zámerom je priniesť firmám výhody riešenia SmartCloud takým spôsobom, ktorý podporí celopodnikové služby, využije existujúce investície a otvorí nové cesty k produktivite a inováciám.“

Kompletné znenie tlačovej správy nájdete tu.
http://www-03.ibm.com/press/us/en/pressrelease/35593.wss

O IBM
Spoločnosť IBM je jednou z najväčších IT spoločností na svete a pod názvom International Business Machines poskytuje klientom svoje služby už viac ako 100 rokov. Celosvetovo pôsobí vo vyše 170 krajinách, pričom neustále rozširuje svoje geografické pokrytie, a zamestnáva takmer 400 tisíc zamestnancov. Poslaním spoločnosti IBM je pomocou integrovaných, flexibilných a efektívnych riešení pomáhať svojim zákazníkom redukovať náklady a zvýšiť tak ich konkurencieschopnosť na trhu.

Na Slovensku spoločnosť IBM aktívne pôsobí od roku 1990. Samostatná pobočka IBM Slovensko s.r.o. bola založená 7. decembra 1992 a jej novým generálnym riaditeľom je Branislav Šebo. Hlavné sídlo IBM Slovensko sa nachádza v Bratislave s pobočkami v Banskej Bystrici a Košiciach.


Zdroj: Webnoviny
Prejdi na úvodnú stránku portálu Levičan.sk
641 zobrazení
label