Posledný inzerát...

thumb1

1-izbový byt do prenájmu

2018-03-01 10:47:15 | nehnuteľnosti

Dám do prenájmu 1 izbový byt s lodžiou vo výbornej lokalite Levíc . Byt je voľný od 9.4.2018 , je čiastočne nezariadený a čiastočne upravený . Pre 1-2 osoby . Cena s limitovanými energiami je 270 €/mes.Kontakt: 0910 674530...

zobraziť inzerciu!

Ponuka práce

Učiteľka v súkromných jasliach

2017-05-18 18:52:49

- samostatné odborné vedenie 1-3 ročných detí, - plnenie programu výchovy a vzdelávania detí podľa osnov - hygiena detí - vedenie detí s samostatnosti - realizácia hier a aktivít ...

zobraziť pracovné ponuky!

Predpoveď počasia

Najnovšia galéria

Fotky Movement 2016
thumb1 thumb2 thumb3
...prejsť na fotogalérie Levičan.sk

Najbližšia udalosť

Čo skrývajú Levice: Cloth
29.04.2018 o 16:30 | CK Junior Levice

...prejsť na kalendár udalostí

Posledná pridaná firma

Logo Levičan.sk

Podporte projekt Levičan.sk umiestnením jedného z bannerov na Vaše stránky!
Úvodná stránka » Slovenské spravodajstvo » Kultúra » Zobrazenie článku

Mariah Carey poskytuje deťom zdravé prostredie

2011-05-27 | Kultúra

Losangeleský okresný úrad pre záležitosti detí a rodiny ukončil vypočúvanie speváčky Mariah

Mariah Carey poskytuje deťom zdravé prostredie

Ilustračné foto. Foto: SITABRATISLAVA 27. mája (WEBNOVINY) - Losangeleský okresný úrad pre záležitosti detí a rodiny ukončil vypočúvanie speváčky Mariah Carey so záverom, že nie je žiaden dôvod pre ďalšie vyšetrovanie v súvislosti s jej prístupom k rodičovstvu.

Pre portál TMZ to uviedol nemenovaný zdroj. Podľa neho predstavitelia úradu vypočúvali Carey a strávili nejaký čas s jej dvojičkami, na čo potvrdili, že deti žijú v zdravom a bezpečnom prostredí.

Úrad na speváčku upozornil telefonát, v ktorom sa anonym sťažoval, že Carey pila pivo v čase, keď kojila. Piť tmavé pivo jej však poradil zamestnanec pôrodnice, nakoľko by jej to malo pomôcť pri laktácii. Speváčka preto sociálnym pracovníkom jednoducho vysvetlila, že iba plnila odporúčanie personálu pôrodnice, pričom to, že pivo pila, sa nikdy nesnažila utajiť. Na vypočúvaní sa údajne zúčastnila aj speváčkina právnička Laura Wasser. Podľa zdroja TMZ úrady prípad uzavreli s tým, že na žalobu nie je žiaden dôvod.

Dvojičky Moroccan Scott a Monroe sa narodili 30. apríla v Los Angeles ako prvé deti Carey a jej manžela Nicka Cannona. Informáciu zverejnila webová stránka TMZ.com.


Zdroj: Webnoviny
Prejdi na úvodnú stránku portálu Levičan.sk
546 zobrazení
label