Posledný inzerát...

thumb1

Vinicu

2018-07-30 17:40:20 | nehnuteľnosti

Predám vinicu nad Margitou, kataster Kalinčiakovo 18 á, na pozemku sa nachádza pivnica Na vinici sa nachádza približne 400 koreňov v 4 radoch na betónových stĺpoch Prístup dobrý od Margity a od Mýtnych Ludan Cena 3000 €, možná do...

zobraziť inzerciu!

Ponuka práce

Učiteľka v súkromných jasliach

2017-05-18 18:52:49

- samostatné odborné vedenie 1-3 ročných detí, - plnenie programu výchovy a vzdelávania detí podľa osnov - hygiena detí - vedenie detí s samostatnosti - realizácia hier a aktivít ...

zobraziť pracovné ponuky!

Predpoveď počasia

Najnovšia galéria

Fotky Movement 2016
thumb1 thumb2 thumb3
...prejsť na fotogalérie Levičan.sk

Najbližšia udalosť

FARMÁRSKA NEDEĽA V BOHUNICIACH
25.08.2019 o 09:00 | Areál vodného mlyna v Bohuniciach

...prejsť na kalendár udalostí

Posledná pridaná firma

Logo Levičan.sk

Podporte projekt Levičan.sk umiestnením jedného z bannerov na Vaše stránky!
Úvodná stránka » Slovenské spravodajstvo » Šport » Zobrazenie článku

Američanka Taurasiová smeruje opäť do Turecka

2011-05-24 | Šport

Jedna z najlepších basketbalistiek sveta, vynikajúca americká rozohrávačka a strelkyňa Diana Taurasiová

Američanka Taurasiová smeruje opäť do Turecka

Americká basketbalistka Diana Taurasiová.Foto: SITA/APPHOENIX 24. mája (WEBNOVINY) - Jedna z najlepších basketbalistiek sveta, vynikajúca americká rozohrávačka a strelkyňa Diana Taurasiová sa aj po nepríjemných minuloročných skúsenostiach opäť vráti do Turecka. Už si však nebude obliekať dres Fenerbahce Istanbul, ale jeho mestského rivala Galatasaray.

Taurasiovej minulý rok v decembri oznámili, že po jednom zo zápasov tureckej ligy našli v jej vzorke moču stopy zakázaného stimulantu modafinil.

Rovnako pozitívna bola aj analýza B-vzorky, načo jej Turecká basketbalová federácia zastavila činnosť a Fenerbahce s ňou rozviazalo zmluvu. Taurasiová si však najala jedného z najznámejších právnikov z oblasti športového dopingu Howarda Jacobsa a podarilo sa im dokázať pochybenie ankarského antidopingového laboratória, ktoré už malo aj v minulosti podobné problémy. V roku 2009 za ne čelilo sankciám od Svetovej antidopingovej agentúry.

"Dlho som si kládla otázku, či sa vrátiť do Turecka. No nestraší ma to, keďže niečo také sa môže prihodiť kdekoľvek na svete. Nie je to o Turecku. Nie je to o ich federácii. Je to o chybe laboratória. To ma nedesí," skonštatovala 28-ročná Taurasiová, ktorá má vo vitríne dve zlaté olympijské medaily (2004 a 2008) a s družstvom USA sa tešila vlani v Česku aj z titulu majsteriek sveta.

Ešte pred príchodom do Turecka získala so Spartakom Moskovská oblasť štyri euroligové triumfy (2007 - 2010). Aktuálne ju pred návratom do Európy čaká ďalšia sezóna v zámorskej profesionálnej WNBA, kde s tímom Phoenix Mercury bude ašpirovať už na tretie víťazstvo za ostatných päť rokov (2007 a 2009).


Zdroj: Webnoviny
Prejdi na úvodnú stránku portálu Levičan.sk
224 zobrazení
label