Posledný inzerát...

thumb1

Pekný 3-izbový byt na prenájom

2017-08-01 16:59:45 | nehnuteľnosti

Prenajmem zariadený 3-izbový byt na Mochovskej ul. v Leviciach, 2. posch. plastové okná, mur. jadro, prerobené podlahy. Je zariadený.K dispozícii všetky elektrospotrebiče.DIGI TV a internet.Cena: 500 €/mesiac vrátane energií. Kontakt:...

zobraziť inzerciu!

Ponuka práce

Učiteľka v súkromných jasliach

2017-05-18 18:52:49

- samostatné odborné vedenie 1-3 ročných detí, - plnenie programu výchovy a vzdelávania detí podľa osnov - hygiena detí - vedenie detí s samostatnosti - realizácia hier a aktivít ...

zobraziť pracovné ponuky!

Predpoveď počasia

Najnovšia galéria

Fotky Movement 2016
thumb1 thumb2 thumb3
...prejsť na fotogalérie Levičan.sk

Najbližšia udalosť

RIDERS PARTY 2018
27.05.2018 o 14:00 | Levice

...prejsť na kalendár udalostí

Posledná pridaná firma

Logo Levičan.sk

Podporte projekt Levičan.sk umiestnením jedného z bannerov na Vaše stránky!
Úvodná stránka » Slovenské spravodajstvo » Kultúra » Zobrazenie článku

Na Stinga v Bratislave je už len 800 lístkov

2011-03-14 | Kultúra

Vstupenky na pripravovaný bratislavský koncert britského hudobníka Stinga sú takmer vypredané.

Na Stinga v Bratislave je už len 800 lístkov

Britský spevák StingFoto: SITA/APBRATISLAVA 14. marca (WEBNOVINY) - Vstupenky na pripravovaný bratislavský koncert britského hudobníka Stinga sú takmer vypredané. Z niekoľkotisícovej kapacity Zimného štadióna Ondreja Nepelu je v predaji už len približne 800 lístkov.

Predpredaj pritom odštartoval len pred 10 dňami, konkrétne 4. marca. Sting sa v Bratislave zastaví 29. júna v rámci svetového turné Symphonicity. Na štadióne, na ktorom tento rok vyvrcholia majstrovstvá sveta v ľadovom hokeji, odohrá koncert v sprievode svojej kapely a symfonického orchestra pod vedením dirigentky Sarah Hicks. Vstupenky stoja 59 až 139 eur.

Stingovu sprievodnú kapelu budú tvoriť gitarista Dominic Miller, perkusionista Rhani Krija, vokalista Jo Lawry a basgitarista Ira Coleman. Na nových aranžmánoch a úpravách skladieb sa podieľali Jorge Calandrelli, David Hartley, Michel Legrand, Rob Mathes, Vince Mendoza, Steven Mercurio, Bill Ross, Robert Sadin a Nicola Tescari. Medzi skladbami, ktoré na koncerte odznejú, by nemali chýbať hity kapely The Police ako napríklad Every Little Thing She Does Is Magic, Roxanne, Next To You a Every Breath You Take rovnako ako piesne z jeho sólovej tvorby ako Englishman in New York, Fragile, Russians, If I Ever Lose My Faith in You, Fields Of Gold alebo Desert Rose. Deň po koncerte v Bratislave sa Sting naživo predstaví v Budapešti, odkiaľ sa potom presunie do Nemecka a Francúzska. Agentúru SITA informovala Zuzana Habodászová z usporiadateľskej agentúry XL Promotion.


Zdroj: Webnoviny
Prejdi na úvodnú stránku portálu Levičan.sk
605 zobrazení
label