Posledný inzerát...

thumb1

Pekný 3-izbový byt na prenájom

2017-08-01 16:59:45 | nehnuteľnosti

Prenajmem zariadený 3-izbový byt na Mochovskej ul. v Leviciach, 2. posch. plastové okná, mur. jadro, prerobené podlahy. Je zariadený.K dispozícii všetky elektrospotrebiče.DIGI TV a internet.Cena: 500 €/mesiac vrátane energií. Kontakt:...

zobraziť inzerciu!

Ponuka práce

Učiteľka v súkromných jasliach

2017-05-18 18:52:49

- samostatné odborné vedenie 1-3 ročných detí, - plnenie programu výchovy a vzdelávania detí podľa osnov - hygiena detí - vedenie detí s samostatnosti - realizácia hier a aktivít ...

zobraziť pracovné ponuky!

Predpoveď počasia

Najnovšia galéria

Fotky Movement 2016
thumb1 thumb2 thumb3
...prejsť na fotogalérie Levičan.sk

Najbližšia udalosť

RIDERS PARTY 2018
27.05.2018 o 14:00 | Levice

...prejsť na kalendár udalostí

Posledná pridaná firma

Logo Levičan.sk

Podporte projekt Levičan.sk umiestnením jedného z bannerov na Vaše stránky!
Úvodná stránka » Slovenské spravodajstvo » Kultúra » Zobrazenie článku

V utorok vyjde CD Tisíc a jedna noc, už má Zlatú platňu

2011-03-14 | Kultúra

V utorok sa na pultoch slovenských predajní objaví CD s hudbou k tureckému romantickému seriálu

V utorok vyjde CD Tisíc a jedna noc, už má Zlatú platňu

Ilustračné foto. Foto: SITA/APBRATISLAVA 14. marca (WEBNOVINY) - V utorok sa na pultoch slovenských predajní objaví CD s hudbou k tureckému romantickému seriálu Tisíc a jedna noc (2006). Ako bonus sa na ňom nachádzajú aj najkrajšie rozprávky Tisíc a jednej noci v podaní Šeherezády.

"Hoci CD ešte len práve teraz vychádza, na predobjednávkach obchodníkov získalo Zlatú platňu," tvrdí producent nahrávky Martin Hanuska.

"Naším cieľom bolo zozbierať úžasnú scénickú hudbu, ktorá hrá počas seriálu, na jeden album. V zahraničí dokonca vyšlo 2CD ako soundtrack a na YouTube dosahujú hudobné motívy k tomuto seriálu spolu milióny videní. Napadlo nám preto, že skĺbime najznámejšie melódie, vrátane úvodnej zvučky seriálu, od pôvodného autora a ako bonus sme pridali najkrajšie rozprávky zo zbierky Tisíc a jednej noci. Pokiaľ rodičia budú sledovať večerný seriál, ich deti môžu pri zaspávaní počúvať rozprávky ako Alibaba a 40 zbojníkov, O krásnej Šeherezáde či Aladinova lampa. CD má takmer 80 minút, čo je absolútna kapacita tohto audio nosiča, takže poslucháči budú určite spokojní," predstavil CD Hanuska. Informácie agentúre SITA poskytla marketingová manažérka Forza Music Zuzana Kostelniková.


Zdroj: Webnoviny
Prejdi na úvodnú stránku portálu Levičan.sk
568 zobrazení
label