Posledný inzerát...

thumb1

Vinicu

2018-07-30 17:40:20 | nehnuteľnosti

Predám vinicu nad Margitou, kataster Kalinčiakovo 18 á, na pozemku sa nachádza pivnica Na vinici sa nachádza približne 400 koreňov v 4 radoch na betónových stĺpoch Prístup dobrý od Margity a od Mýtnych Ludan Cena 3000 €, možná do...

zobraziť inzerciu!

Ponuka práce

Učiteľka v súkromných jasliach

2017-05-18 18:52:49

- samostatné odborné vedenie 1-3 ročných detí, - plnenie programu výchovy a vzdelávania detí podľa osnov - hygiena detí - vedenie detí s samostatnosti - realizácia hier a aktivít ...

zobraziť pracovné ponuky!

Predpoveď počasia

Najnovšia galéria

Fotky Movement 2016
thumb1 thumb2 thumb3
...prejsť na fotogalérie Levičan.sk

Najbližšia udalosť

FARMÁRSKA NEDEĽA V BOHUNICIACH
25.08.2019 o 09:00 | Areál vodného mlyna v Bohuniciach

...prejsť na kalendár udalostí

Posledná pridaná firma

Logo Levičan.sk

Podporte projekt Levičan.sk umiestnením jedného z bannerov na Vaše stránky!
Úvodná stránka » Slovenské spravodajstvo » Šport » Zobrazenie článku

Šatan potrebuje ešte pár zápasov, aby sa adaptoval

2011-01-15 | Šport

Hokejový útočník Miroslav Šatan nastúpil v piatok na svoj premiérový duel v Kontinentálnej hokejovej

Šatan potrebuje ešte pár zápasov, aby sa adaptoval

Foto: MOSKVA 15. januára (WEBNOVINY) - Hokejový útočník Miroslav Šatan nastúpil v piatok na svoj premiérový duel v Kontinentálnej hokejovej lige (KHL). Tridsaťšesťročný Slovák podpísal v úvode týždňa kontrakt s Dinamom Moskva, v stredu pricestoval do ruskej metropoly a v piatok nastúpil na duel proti Viťazu Čechov. Premiéra mu však nevyšla podľa predstáv, keďže jeho klub nakoniec prehral 3:4 po samostatných nájazdoch.

Rodák z Topoľčian sa proti Čechovu prezentoval už v 3. minúte, keď prepásol príležitosť na skórovanie. V 26. min zasa vyzval na skórovanie Martina Štrbáka, ale ani ten svoj pokus nevyužil. Šatan absolvoval aj rozstrel, svoj nájazd nepremenil.

"V premiérovom zápase za Dinamo som chcel, aby sme dosiahli lepší výsledok. Mali sme oveľa viac šancí ako súper, ale chýbalo nám viac šťastia. Pre mňa bolo všetko nové. Neustále som musel myslieť na to, s kým idem na ľad, a koho budem striedať. To bol pre mňa jediný problém. Budem potrebovať tri-štyri zápasy, aby sa mi všetko zautomatizovalo," povedal Šatan po stretnutí pre Sportbox.

Šatan, ktorý napokon hral s netradičným číslom 80, nastúpil v prvom útoku s Konstantinom Gorovikovom a Leonidom Komarovom. "Veľmi sa mi páčila hra s nimi. Darí sa nám spolupráca, v nedeľu so Spartakom budeme hrať rovnako," priznal Šatan.

V nedeľu čaká OHK Dinamo derby so Spartakom Moskva, za ktorý hrajú aj Slováci Juraj Mikúš, Branko Radivojevič, Štefan Ružička, ale aj Šatanov dobrý známy z pôsobenia v Buffale Dominik Hašek. "Všetci sú mojimi priateľmi. S Hašekom som prežil veľa rokov v Buffale, bude preto veľmi zaujímavé sledovať, ako bude chytať proti mne," uviedol Šatan pre Sportbox a priznal, že prvý kontakt s Dinamom mal prostredníctvom krajana Martina Štrbáka.

Topoľčiansky odchovanec si po prvom zápase veľmi netrúfal hodnotiť úroveň KHL, doteraz ju poznal iba z počutia. "Hrali sme vo vysokom tempe, niečo také som nečakal. V lige je množstvo technických hokejistov. Zatiaľ sa mi tu veľmi páči, aj keď prehra s Viťazom nezanechala na mne dobrú stopu. Musím sa ešte adaptovať v novom tíme," povedal Šatan.

V OHK Dinamo majú vysoké ciele, tím poškuľuje aj po Gagarinovom pohári pre celkového víťaza súťaže. Aj tieto ambície klubu prispeli k Šatanovmu rozhodnutiu akceptovať ponuku. "Ak sa vrátia do našej zostavy všetci zranení hráči, potom bude mať naša hra vysokú úroveň. V silách Dinama je nielen dôjsť do finále, ale aj ho vyhrať," zakončil pre Sportbox Šatan.


Zdroj: Webnoviny
Prejdi na úvodnú stránku portálu Levičan.sk
202 zobrazení
label