Posledný inzerát...

thumb1

Vinicu

2018-07-30 17:40:20 | nehnuteľnosti

Predám vinicu nad Margitou, kataster Kalinčiakovo 18 á, na pozemku sa nachádza pivnica Na vinici sa nachádza približne 400 koreňov v 4 radoch na betónových stĺpoch Prístup dobrý od Margity a od Mýtnych Ludan Cena 3000 €, možná do...

zobraziť inzerciu!

Ponuka práce

Učiteľka v súkromných jasliach

2017-05-18 18:52:49

- samostatné odborné vedenie 1-3 ročných detí, - plnenie programu výchovy a vzdelávania detí podľa osnov - hygiena detí - vedenie detí s samostatnosti - realizácia hier a aktivít ...

zobraziť pracovné ponuky!

Predpoveď počasia

Najnovšia galéria

Fotky Movement 2016
thumb1 thumb2 thumb3
...prejsť na fotogalérie Levičan.sk

Najbližšia udalosť

FARMÁRSKA NEDEĽA V BOHUNICIACH
25.08.2019 o 09:00 | Areál vodného mlyna v Bohuniciach

...prejsť na kalendár udalostí

Posledná pridaná firma

Logo Levičan.sk

Podporte projekt Levičan.sk umiestnením jedného z bannerov na Vaše stránky!
Úvodná stránka » Slovenské spravodajstvo » Automagazín » Zobrazenie článku

Jeep predstavil nový Compass

2010-12-15 | Automagazín

Americký špecialista na terénne automobily predstavil modernizovaný Jeep Compass. Najmenší model

Jeep predstavil nový Compass

Foto: Jeep
BRATISLAVA 15. decembra (WEBNOVINY) - Americký špecialista na terénne automobily predstavil modernizovaný Jeep Compass. Najmenší model z portfólia automobilky Jeep ponesie podobné dizajnové prvky ako nový Jeep Grand Cherokee, ktorý je zas najväčším modelom v ponuke.

Jeep Compass bol uvedený na trh v roku 2006, pričom v roku 2008 prešiel menšou modernizáciou. Vtedy bol mierne upravený interiér a podvozok. Tento facelift je však pomerne radikálny. Pri pohľade spredu ani nespoznáte, že ide o Compass. Nová je totiž kompletne celá predná časť počnúc nárazníkom a maskou chladiča, svetlami a kapotou končiac. Zmeny v zadnej časti sú menej nápadné. Auto dostalo nové svetlá z LED diód, strešný spojler a chrómovanú koncovku výfuku. Štandardom sú disky kolies z ľahkej zliatiny s priemerom 17 palcov. Za príplatok sú k dispozícii „osemnástky“. V interiéri sľubuje výrobca mäkčené plasty. Nová je lakťová opierka, multifunkčný volant a sedadlá.


Čo bude pod kapotou zatiaľ nevieme. Ale žiadne prevratné novinky zatiaľ nie sú ohlásené. Za „veľkou mlákou“ sú v ponuke dva benzínové štvorvalce. Dvojliter a väčší agregát s objemom 2,4- litra. Ten druhý je v ponuke aj u nás a dosahuje výkon 125 kW (170 k). K dispozícii ďalej máme dvojlitrový turbodiesel, ktorý produkuje 103 kW (140 k). Čoskoro by mal ale pribudnúť silnejší 2,2 litrový turbodiesel, ktorý mal výstavnú premiéru na autosalóne v Paríži.

Čo sa týka pohonu, štandardne je poháňaná iba predná náprava. K dispozícii sú ale dve verzie pohonu 4x4. Tá základná Freedom Drive I je určená iba do ľahkého terénu. Na náročnejší terén bude vhodnejšia verzia Freedom Drive II, ktorá už zahŕňa aj redukčnú prevodovku a vyššiu svetlú výšku.


Zdroj: Webnoviny
Prejdi na úvodnú stránku portálu Levičan.sk
650 zobrazení
label