Posledný inzerát...

thumb1

Prenájom 1-izb.bytu v Leviciach

2018-02-14 10:41:39 | nehnuteľnosti

Dám do prenájmu 1 izbový byt-slušné bývanie vo výbornej lokalite Levíc . Byt je voľný od 1.3.2018 , je nezariadený a bez balkónu . Pre 1-2 osoby-nefajčiari . Cena s limitovanými energiami je 275 €/mes.Kontakt: 0910674530...

zobraziť inzerciu!

Ponuka práce

Učiteľka v súkromných jasliach

2017-05-18 18:52:49

- samostatné odborné vedenie 1-3 ročných detí, - plnenie programu výchovy a vzdelávania detí podľa osnov - hygiena detí - vedenie detí s samostatnosti - realizácia hier a aktivít ...

zobraziť pracovné ponuky!

Predpoveď počasia

Najnovšia galéria

Fotky Movement 2016
thumb1 thumb2 thumb3
...prejsť na fotogalérie Levičan.sk

Najbližšia udalosť

Cestou NEcestou - ONE MAN SHOW Miroslava Donutila
09.03.2018 o 19:00 | CK JUNIOR Levice

...prejsť na kalendár udalostí

Posledná pridaná firma

Logo Levičan.sk

Podporte projekt Levičan.sk umiestnením jedného z bannerov na Vaše stránky!
Úvodná stránka » Slovenské spravodajstvo » Kultúra » Zobrazenie článku

Georgea Michaela odmietli prepustiť na kauciu

2010-09-17 | Kultúra

Spevákovi Georgeovi Michaelovi, ktorý si odpykáva trest za šoférovanie pod vplyvom marihuany, zamietol

Georgea Michaela odmietli prepustiť na kauciu

Foto: SITA/AP
BRATISLAVA 17. septembra (WEBNOVINY) - Spevákovi Georgeovi Michaelovi, ktorý si odpykáva trest za šoférovanie pod vplyvom marihuany, zamietol sudca John Perkins žiadosť o prepustenie na kauciu. Tú podal 47-ročný hudobník len polhodinu po tom, čo ho uväznili. Údajne mu sudca navrhol, aby sa jeho právnici so žiadosťou obrátili na korunný súd. Ako informovala webová stránka www.dailyrecord.co.uk, hudobník by mal za mrežami stráviť štyri týždne, potom ho majú podmienečne prepustiť. Súd v Londýne mu taktiež udelil pokutu 1 250 britských libier (v prepočte takmer 1 500 eur) a päťročný zákaz šoférovania.

Štyridsaťsedemročného speváka, občianskym menom Georgios Panayiotou, zatkli 4. júla po tom, čo pod vplyvom omamnej látky spôsobil dopravnú nehodu. S autom narazil do obchodu s fotografickým tovarom na severe Londýna. Polícia ho po nájdení marihuany zatkla a po zaplatení kaucie prepustila. Bývalý člen skupiny Wham! sa v auguste priznal k držbe marihuany i šoférovaniu pod jej vplyvom.

Speváka už v roku 2007 uznali vinným zo šoférovania pod vplyvom návykových látok. Súd mu vtedy nariadil verejnoprospešné práce a dvojročný zákaz šoférovania. Krátko po jeho vypršaní v auguste 2009 bol účastníkom dopravnej nehody, no vtedy pod vplyvom návykových látok nebol.

SITA/Reuters


Zdroj: Webnoviny
Prejdi na úvodnú stránku portálu Levičan.sk
549 zobrazení
label