Posledný inzerát...

thumb1

Vinicu

2018-07-30 17:40:20 | nehnuteľnosti

Predám vinicu nad Margitou, kataster Kalinčiakovo 18 á, na pozemku sa nachádza pivnica Na vinici sa nachádza približne 400 koreňov v 4 radoch na betónových stĺpoch Prístup dobrý od Margity a od Mýtnych Ludan Cena 3000 €, možná do...

zobraziť inzerciu!

Ponuka práce

Učiteľka v súkromných jasliach

2017-05-18 18:52:49

- samostatné odborné vedenie 1-3 ročných detí, - plnenie programu výchovy a vzdelávania detí podľa osnov - hygiena detí - vedenie detí s samostatnosti - realizácia hier a aktivít ...

zobraziť pracovné ponuky!

Predpoveď počasia

Najnovšia galéria

Fotky Movement 2016
thumb1 thumb2 thumb3
...prejsť na fotogalérie Levičan.sk

Najbližšia udalosť

FARMÁRSKA NEDEĽA V BOHUNICIACH
25.08.2019 o 09:00 | Areál vodného mlyna v Bohuniciach

...prejsť na kalendár udalostí

Posledná pridaná firma

Logo Levičan.sk

Podporte projekt Levičan.sk umiestnením jedného z bannerov na Vaše stránky!
Úvodná stránka » Slovenské spravodajstvo » Slovensko » Zobrazenie článku

Hnutie OĽaNo postaví do eurovolieb kompletnú kandidátku, ale konkrétne mená ešte nepovedali

2018-12-22 | Slovensko

Hnutie Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (OĽaNO) postaví do volieb do Európskeho parlamentu

Hnutie OĽaNo postaví do eurovolieb kompletnú kandidátku, ale konkrétne mená ešte nepovedali

BRATISLAVA 22. decembra (WebNoviny.sk) - Hnutie Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (OĽaNO) postaví do volieb do Európskeho parlamentu kompletnú kandidátku.

V rozhovore pre agentúru SITA to uviedla predsedníčka poslaneckého klubu OĽaNO Veronika Remišová s tým, že mená kandidátov zatiaľ nebude konkretizovať.

Rozbitie Európskej únie


Slovensko bude mať po brexite v europarlamente 14 poslancov, v tomto volebnom období ich máme o jedného menej. Ako upresnila, budú to však ľudia, ktorí sa zhodujú s našimi programovými prioritami pokiaľ ide o zahraničnopolitickú orientáciu a bezpečnosť Slovenska.

„Chcem zdôrazniť, že dnes na politickej scéne máme strany, ktoré sa na jednej strane snažia o rozbitie Európskej únie, či neustále spochybňujú zmysel jej existencie bez konštruktívnych návrhov. Je ťažké niečo vytvoriť, no veľmi ľahké je to rozvrátiť. Na druhej strane politického spektra sú zas politici, ktorí bez akejkoľvek reflexie chcú prijať koncept hlbšej integrácie aj v oblastiach, ktoré sa efektívnejšie spravujú na úrovni štátu,“ povedala.

Nechcem, aby sme dopadli ako Veľká Británia


OĽaNO podľa slov Remišovej má ambíciu dostať do Európskeho parlamentu ľudí, ktorí si uvedomujú hodnotu európskeho spoločenstva a chcú presadzovať rozumné a dobré riešenia pre Slovensko, ale aj pre zvyšok Európy.

„Ľudí, ktorí sú presvedčení o tom, že spolupráca prináša blahobyt a prosperitu, no nepriateľstvo medzi národmi vždy prinieslo rozvrat a vojnu,“ uviedla.

Predsedníčka poslaneckého klubu OĽaNO vníma, že dnes je Európska únia vo veľmi ťažkej situácii, „pod silným tlakom demagógov a klamárov“.

„Nechcem, aby sme dopadli ako Veľká Británia, kde už dva roky nerobia nič iné, len sa dohadujú o brexite a zaťažili tým aj všetky ostatné členské štáty. Politici, ktorí ponúkajú ľahké a povrchné riešenia, sú mimoriadne nebezpeční,“ uzavrela Remišová.Viac k témam: brexit, OĽaNO Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti, Veronika Remišová, voľby do Európskeho parlamentu
Zdroj: Webnoviny.sk - Hnutie OĽaNo postaví do eurovolieb kompletnú kandidátku, ale konkrétne mená ešte nepovedali © SITA Všetky práva vyhradené.


Zdroj: Webnoviny
Prejdi na úvodnú stránku portálu Levičan.sk
14 zobrazení
label