Posledný inzerát...

thumb1

Vinicu

2018-07-30 17:40:20 | nehnuteľnosti

Predám vinicu nad Margitou, kataster Kalinčiakovo 18 á, na pozemku sa nachádza pivnica Na vinici sa nachádza približne 400 koreňov v 4 radoch na betónových stĺpoch Prístup dobrý od Margity a od Mýtnych Ludan Cena 3000 €, možná do...

zobraziť inzerciu!

Ponuka práce

Učiteľka v súkromných jasliach

2017-05-18 18:52:49

- samostatné odborné vedenie 1-3 ročných detí, - plnenie programu výchovy a vzdelávania detí podľa osnov - hygiena detí - vedenie detí s samostatnosti - realizácia hier a aktivít ...

zobraziť pracovné ponuky!

Predpoveď počasia

Najnovšia galéria

Fotky Movement 2016
thumb1 thumb2 thumb3
...prejsť na fotogalérie Levičan.sk

Najbližšia udalosť

FARMÁRSKA NEDEĽA V BOHUNICIACH
25.08.2019 o 09:00 | Areál vodného mlyna v Bohuniciach

...prejsť na kalendár udalostí

Posledná pridaná firma

Logo Levičan.sk

Podporte projekt Levičan.sk umiestnením jedného z bannerov na Vaše stránky!
Úvodná stránka » Slovenské spravodajstvo » Slovensko » Zobrazenie článku

Kiska pomenoval veci pravdivo, tvrdí Pčolinská a Galko je so správou o stave republiky spokojný

2018-06-13 | Slovensko

Na správu o stave Slovenskej republiky, ktorú predniesol v parlamente prezident Andrej Kiska, reagovali

Kiska pomenoval veci pravdivo, tvrdí Pčolinská a Galko je so správou o stave republiky spokojný

BRATISLAVA 13. júna (WebNoviny.sk) - Na správu o stave Slovenskej republiky, ktorú predniesol v parlamente prezident Andrej Kiska, reagovali aj opoziční poslanci zo strán Sme rodina, Sloboda a solidarita a strana SPOLU.

Odporúčame:
Správa prezidenta Andreja Kisku o stave republiky, s ktorou vystúpil v parlamente

Nezaradený poslanec Miroslav Beblavý vníma vystúpenie Kisku ako pomenovanie zásadných zlyhaní právneho štátu. "Hovoril pravdu bez ohľadu na to, či je populárna alebo nie," vyhlásil. "Tento prejav bol primeraný situácii po smrti Jána Kuciaka," povedal.

Polícia má veľmi zlé meno


"Väčšiu politickú odvahu si vyžiadalo to menej populárne, čo povedal potom - že ústavné stropovanie dôchodkového veku je prázdny populizmus, ktorý garantuje iba jediné - nižšie dôchodky," uviedol.

Odporúčame:
Kiska vo svojej správe o stave republiky v parlamente hovoril o vražde Kuciaka, ale venoval sa aj iným oblastiam

Poslanec za SaS Ľubomír Galko bol spokojný s tým, že Kiska pomenoval, že polícia má veľmi zlé meno. "Hovoril, kto je za to zodpovedný. Presne povedal to, čo bolo treba povedať," uviedol. Zároveň je rád, že si prezident prejavom neurobil pí ár, keďže má ambíciu angažovať sa v politike. "Ja ten prejav hodnotím pozitívne," dodal.

Odporúčame:
Foto: Kotlebovci narušili prejav prezidenta Kisku v parlamente

Poslankyňa za hnutie Sme rodina Adriana Pčolinská si myslí, že prezident pomenoval veci pravdivo. "No škoda, že takto rázne nekritizoval nefungujúcu spravodlivosť na Slovensku počas svojho pôsobenia od začiatku. Situácia sa stále zhoršovala, no morálna autorita bola potichu. Ozvala sa až vtedy, keď sa dostala do konfliktu s Robertom Kaliňákom a Robertom Ficom pre let do Popradu a pre únik informácií z preverovania jeho firmy KTAG. Ale lepšie neskoro, ako nikdy," vyjadrila Pčolinská.

Vražda novinára Kuciaka


Slovenský prezident Andrej Kiska vystúpil v strede na pôde parlamentu a predstavil správu o stave Slovenskej republiky. Viac ako polovicu prejavu o stave republiky hovoril o vražde vo Veľkej Mači, keď vo februári boli zavraždení investigatívny novinár Ján Kuciak a jeho snúbenica, archeologička Martina Kušnírová, a súvislostiach s touto vraždou.  Spomenul nielen zrušenie Mečiarových amnestií, problémy zastropovania dôchodkového veku, protesty po vražde novinára Kuciaka a jeho snúbenice, ale aj staronové programové vyhlásenie Pellegriniho vlády.Viac k témam: Adriana Pčolinská, Andrej Kiska, Ján Kuciak, Ľubomír Galko, Miroslav Beblavý, SaS Sloboda a Solidarita, Sme Rodina Boris Kollár, SPOLU – občianska demokracia
Zdroj: Webnoviny.sk - Kiska pomenoval veci pravdivo, tvrdí Pčolinská a Galko je so správou o stave republiky spokojný © SITA Všetky práva vyhradené.


Zdroj: Webnoviny
Prejdi na úvodnú stránku portálu Levičan.sk
33 zobrazení
label