Posledný inzerát...

thumb1

Vinicu

2018-07-30 17:40:20 | nehnuteľnosti

Predám vinicu nad Margitou, kataster Kalinčiakovo 18 á, na pozemku sa nachádza pivnica Na vinici sa nachádza približne 400 koreňov v 4 radoch na betónových stĺpoch Prístup dobrý od Margity a od Mýtnych Ludan Cena 3000 €, možná do...

zobraziť inzerciu!

Ponuka práce

Učiteľka v súkromných jasliach

2017-05-18 18:52:49

- samostatné odborné vedenie 1-3 ročných detí, - plnenie programu výchovy a vzdelávania detí podľa osnov - hygiena detí - vedenie detí s samostatnosti - realizácia hier a aktivít ...

zobraziť pracovné ponuky!

Predpoveď počasia

Najnovšia galéria

Fotky Movement 2016
thumb1 thumb2 thumb3
...prejsť na fotogalérie Levičan.sk

Najbližšia udalosť

FARMÁRSKA NEDEĽA V BOHUNICIACH
25.08.2019 o 09:00 | Areál vodného mlyna v Bohuniciach

...prejsť na kalendár udalostí

Posledná pridaná firma

Logo Levičan.sk

Podporte projekt Levičan.sk umiestnením jedného z bannerov na Vaše stránky!
Úvodná stránka » Slovenské spravodajstvo » Slovensko » Zobrazenie článku

Bratislavčan Vincent v supermarkete jedol bez platenia, potom demoloval miestnosť

2017-07-26 | Slovensko

Z prečinu poškodzovania cudzej veci obvinili policajti 42-ročného Vincenta S. z Bratislavy. Ako

Bratislavčan Vincent v supermarkete jedol bez platenia, potom demoloval miestnosť

BRATISLAVA 26. júla (WebNoviny.sk) - Z prečinu poškodzovania cudzej veci obvinili policajti 42-ročného Vincenta S. z Bratislavy.

Ako agentúru SITA informovala bratislavská policajná hovorkyňa Lucia Mihalíková, podľa doterajších informácií v pondelok v podvečerných hodinách v supermarkete na Bieloruskej ulici v Bratislave skonzumoval potraviny a následne prešiel cez pokladničnú zónu bez zaplatenia.

Odporúčame:
Podvodníci obrali dôchodkyňu o 2000 eur, priniesli jej tekutinu na tetovanie pre syna

"Konanie podozrivého muža spozoroval pracovník SBS, ktorý ho umiestnil do miestnosti pre zadržaných a privolal hliadku Policajného zboru," povedala Mihalíková s tým, že obvinený v zatvorenej miestnosti následne poškodil vnútorné dvere do miestnosti, kolieskové kreslo, vetraciu mriežku, zámok, radiátor a dve kocky kazetového stropu.

Zničením vnútorného zariadenia miestnosti pre zadržaných spôsobil škodu vo výške viac ako 730 eur, uviedla hovorkyňa. Muža napokon policajti eskortovali na oddelenie.

"Po vykonaní všetkých potrebných úkonov ho umiestnili do cely policajného zaistenia," povedala Mihalíková s tým, že vec sa rieši v takzvanom super rýchlom konaní. Obvinenému za uvedené konanie hrozí v prípade preukázania viny až jeden rok väzenia.Viac k témam: krádež, krimi
Zdroj: Webnoviny.sk - Bratislavčan Vincent v supermarkete jedol bez platenia, potom demoloval miestnosť © SITA Všetky práva vyhradené.


Zdroj: Webnoviny
Prejdi na úvodnú stránku portálu Levičan.sk
30 zobrazení
label