Posledný inzerát...

thumb1

Vinicu

2018-07-30 17:40:20 | nehnuteľnosti

Predám vinicu nad Margitou, kataster Kalinčiakovo 18 á, na pozemku sa nachádza pivnica Na vinici sa nachádza približne 400 koreňov v 4 radoch na betónových stĺpoch Prístup dobrý od Margity a od Mýtnych Ludan Cena 3000 €, možná do...

zobraziť inzerciu!

Ponuka práce

Učiteľka v súkromných jasliach

2017-05-18 18:52:49

- samostatné odborné vedenie 1-3 ročných detí, - plnenie programu výchovy a vzdelávania detí podľa osnov - hygiena detí - vedenie detí s samostatnosti - realizácia hier a aktivít ...

zobraziť pracovné ponuky!

Predpoveď počasia

Najnovšia galéria

Fotky Movement 2016
thumb1 thumb2 thumb3
...prejsť na fotogalérie Levičan.sk

Najbližšia udalosť

FARMÁRSKA NEDEĽA V BOHUNICIACH
25.08.2019 o 09:00 | Areál vodného mlyna v Bohuniciach

...prejsť na kalendár udalostí

Posledná pridaná firma

Logo Levičan.sk

Podporte projekt Levičan.sk umiestnením jedného z bannerov na Vaše stránky!
Úvodná stránka » Levické noviny » Správy » Zobrazenie článku

Levický jarmok bohatší o pár zmien

2010-09-24 13:17:03 | Správy
Levický jarmok bohatší o pár zmien

Informácie o tradičnom jarmoku, ktorý sa uskutoční v dňoch 15.-17.10.2010 v Leviciach

O zmenách, ktoré sa týkajú úpravy umiestnenia tohtoročného jarmoku (15.-17.10.2010 ) sme sa informovali na Mestskom úrade v Leviciach.
(Levičan.sk) Námestie hrdinov bolo dlhé roky dôležitým dejiskom jarmoku, kde sa nachádzali stánky s občerstvením a nápojmi od výmyslu sveta, ale i rôzne atrakcie. Kedže námestie je momentálne vo fáze prestavby, viete Levičanom povedať, kde presne bude tohtoročný jarmok situovaný? 
Tohtoročný jarmok bude situovaný rovnako ako po iné roky v centre mesta, rozdiel bude len v umiestnení zariadení ľudovo-technickej zábavy. Tá bude tento ročník vzhľadom na prebiehajúce práce na Námestí hrdinov situovaná na Ul. P. O. Hviezdoslava až po Ul. Kálmana Kittenbergera.
Ako to bude s hlavnou atrakciou pre deti – kolotočmi ? Ich hlavným stanovišťom bolo najmä námestie, ale i parkovisko pred hotelom Atóm. 
Stanovišťom pre kolotoče bude parkovisko pred hotelom Atóm a Ul. P. O. Hviezdoslava po križovatku s Ul. Kálmana Kittenbergera. 

Je už známy konečný počet stánkov, ktoré budú ponúkať svoje produkty a ak áno, zvýšil sa záujem o takýto predaj oproti  minulému roku? 
Konečný počet predajných stánkov bude známy až po úhrade poplatkov za predajné miesta. Podľa slov Ing. Adriany Bosíniovej, vedúcej referátu komunálnych vecí MsÚ Levice, sme v roku 2010 evidovali podstatne vyšší záujem zo strany predajcov, ako nám dovoľujú momentálne kapacitné možnosti. Každý rok sa prihlasuje stále väčší počet predajcov zo zahraničia. Rastúci záujem vyplýva zo skutočnosti, že Levický jarmok je jedným z najväčších jarmokov na Slovensku a je posledným veľkým jarmokom v roku.
Všetky podujatia sú závislé od financií. Aký balík finančných prostriedkov mesto na toto podujatie vyčlenilo? Pocítia návštevníci jarmoku tento rok šetrenie vydávkov ? 
Podľa vyjadrenia Ing. Bosíniovej sa mesto napriek nepriaznivej finančnej situácii snažilo tohtoročný jarmok zorganizovať tak, aby občania šetrenie nepocítili. Kultúrny program pripravovalo MsÚ v spolupráci s Mestským kultúrnym strediskom v Leviciach. Dúfame, že návštevníci budú spokojní.
/Odpovede pre Levičan.sk uviedla Mgr. Erika Macáková, ref. UP MsÚ./
Na príbuznú tému:
Levický jarmok očami Levičana ( fotogaléria)© ISPOM, s.r.o. (Levičan.sk) - Autorské práva sú vyhradené a akékoľvek použitie častí alebo celku bez písomného povolenia vydavateľa sú zakázané.

6206 zobrazení | pridal: admin P.Baláž
label