Posledný inzerát...

thumb1

Vinicu

2018-07-30 17:40:20 | nehnuteľnosti

Predám vinicu nad Margitou, kataster Kalinčiakovo 18 á, na pozemku sa nachádza pivnica Na vinici sa nachádza približne 400 koreňov v 4 radoch na betónových stĺpoch Prístup dobrý od Margity a od Mýtnych Ludan Cena 3000 €, možná do...

zobraziť inzerciu!

Ponuka práce

Učiteľka v súkromných jasliach

2017-05-18 18:52:49

- samostatné odborné vedenie 1-3 ročných detí, - plnenie programu výchovy a vzdelávania detí podľa osnov - hygiena detí - vedenie detí s samostatnosti - realizácia hier a aktivít ...

zobraziť pracovné ponuky!

Predpoveď počasia

Najnovšia galéria

Fotky Movement 2016
thumb1 thumb2 thumb3
...prejsť na fotogalérie Levičan.sk

Najbližšia udalosť

FARMÁRSKA NEDEĽA V BOHUNICIACH
25.08.2019 o 09:00 | Areál vodného mlyna v Bohuniciach

...prejsť na kalendár udalostí

Posledná pridaná firma

Logo Levičan.sk

Podporte projekt Levičan.sk umiestnením jedného z bannerov na Vaše stránky!
Úvodná stránka » Levické noviny » Policajné správy » Zobrazenie článku

Levická polícia upozorňuje motoristickú verejnosť

2017-03-02 15:22:57 | Policajné správy
Levická polícia upozorňuje motoristickú verejnosť

(Levičan.sk) ODI OR PZ Levice upozorňuje motoristickú verejnosť na uzávierku križovatky Ul. Červenej armády, Ludanská cesta, Ul. kpt. Nálepku od 01.03.2017 do 31.08.2017 z dôvodu výstavby okružnej križovatky.

Vjazd na Ul. Červenej armády a na Ludanskú cestu je dopravným značením zakázaný, do úseku môže vojsť len dopravná obsluha, t.j. za dopravnú značku môžu vojsť len:

• vozidlá zabezpečujúce v uzatvorenom úseku zásobovanie, nakládku alebo vykládku tovaru, opravárenské, údržbárske služby alebo komunálne a podobné služby,

• vozidlá s parkovacím preukazom pre osoby so zdravotným postihnutím alebo na vozidlá s osobitným označením č. O 3,

• vozidlá taxislužby,

• vozidlá, ktorých vodiči, prípadne prevádzkovatelia, majú v miestach za značkou bydlisko, sídlo, garáž alebo prevádzku.

Foto policia

Premávka v uzatvorenom úseku je riadená svetelnou signalizáciou. Z Ul. kpt. Nálepku na Ul. Červenej armády a Ludánsku cestu je vjazd zakázaný.

ODI OR PZ Levice žiada všetkých vodičov, aby do uzatvoreného úseku vchádzali len v najnutnejších prípadoch, ak im to povoľuje dopravné značenie, nakoľko vysoká intenzita vozidiel pred svetlenou signalizáciou môže spôsobiť nepriepustnosť križovatky na Námestí Šoltésovej a ostatných križovatkách v blízkosti uzávierky. Zároveň je potrebné dodržiavať všetky zákazy státia a zákaz zastavenia, nakoľko po obchádzkových trasách je vedená aj trasa mestskej hromadnej dopravy.

Príslušníci Policajného zboru budú v najbližšom období vo zvýšenej miere dohliadať na dodržiavanie dopravného značenia v meste Levice v úseku uzávierky a obchádzky, je preto v záujme každého vodiča sledovať dočasné dopravné značenie a dodržiavať ho.

Zdroj: ODI OR PZ Levice

Prejdi na úvodnú stránku portálu Levičan.sk
© ISPOM, s.r.o. (Levičan.sk) - Autorské práva sú vyhradené a akékoľvek použitie častí alebo celku bez písomného povolenia vydavateľa sú zakázané.

2372 zobrazení | pridal: admin levican
label