Posledný inzerát...

thumb1

Vinicu

2018-07-30 17:40:20 | nehnuteľnosti

Predám vinicu nad Margitou, kataster Kalinčiakovo 18 á, na pozemku sa nachádza pivnica Na vinici sa nachádza približne 400 koreňov v 4 radoch na betónových stĺpoch Prístup dobrý od Margity a od Mýtnych Ludan Cena 3000 €, možná do...

zobraziť inzerciu!

Ponuka práce

Učiteľka v súkromných jasliach

2017-05-18 18:52:49

- samostatné odborné vedenie 1-3 ročných detí, - plnenie programu výchovy a vzdelávania detí podľa osnov - hygiena detí - vedenie detí s samostatnosti - realizácia hier a aktivít ...

zobraziť pracovné ponuky!

Predpoveď počasia

Najnovšia galéria

Fotky Movement 2016
thumb1 thumb2 thumb3
...prejsť na fotogalérie Levičan.sk

Najbližšia udalosť

FARMÁRSKA NEDEĽA V BOHUNICIACH
25.08.2019 o 09:00 | Areál vodného mlyna v Bohuniciach

...prejsť na kalendár udalostí

Posledná pridaná firma

Logo Levičan.sk

Podporte projekt Levičan.sk umiestnením jedného z bannerov na Vaše stránky!
Úvodná stránka » Levické noviny » Šport » Zobrazenie článku

Začala liga v kickboxe! Levice s dvomi striebrami a bronzmi

2017-01-23 18:08:17 | Šport
Začala liga v kickboxe! Levice s dvomi striebrami a bronzmi

1. kolo Open ligy v kickboxe - Košice

(S. Š., Levičan.sk) V sobotu 21.1.2017 sa v Košiciach konalo 1. Kolo Open ligy v kickboxe. Levice reprezentovali štyria pretekári. Karin Maľová -28 kg light contact, Teodor Ščúr -47 kg light contact, Richard Buri -57 kg light contact muži, Erik Szabó -84 kg light contact muži. Karin Maľová obsadila tretie miesto keď sa do finále neprebojovala cez Ukrajinku Máriu Korolovych. Rovnako skončil aj Teodor Ščúr ktorý nepostúpil do finále cez Lukáša Vaňa z Liptovského Mikuláša. Na svoj prvý zápas nastúpil Richard Buri ktorý postúpil do finále cez Tomáša Cingeľa z Bardejova. Vo finále už bohužiaľ nestačil na skúsenejšieho Kristiána Kozaka z Bardejova a skončil na druhom mieste. Rišov výkon potešil a môže z neho vyrásť dobrý kickboxer. Druhé miesto obsadil tiež nováčik Erik Szabó ktorý vo finále svojej váhovej kategórii prehral s Lukášom Terpákom zo Sniny. Ani Erikov výkon nesklamal ale musíme sním trošku zapracovať na technike a taktike boja.

Kickboxing Levice vo februári štartujú na medzinárodnom turnaji Slovak Open v Bratislave, ale ešte pred tým by mal v Poľsku štartovať Matej Ďatko na svoj prvý profesionálny zápas v disciplíne K1 (91 kg). Tento zápas je zatiaľ v štádiu riešenia medzi nami a slovenskými a poľskými manažérmi.

Levickí kickboxeri na Open lige v Košiciach
(Foto: S. Š.)

Zľava: Samuel Šabík, Karin Maľová, Richard Buri, Erik Szabó, Teodor Ščúr, Patrik Frtús - neštartoval

Zdroj: S. Š. (Kickboxing Levice)

Prejdi na úvodnú stránku portálu Levičan.sk
© ISPOM, s.r.o. (Levičan.sk) - Autorské práva sú vyhradené a akékoľvek použitie častí alebo celku bez písomného povolenia vydavateľa sú zakázané.

2741 zobrazení | pridal: admin levican
label