Posledný inzerát...

thumb1

Vinicu

2018-07-30 17:40:20 | nehnuteľnosti

Predám vinicu nad Margitou, kataster Kalinčiakovo 18 á, na pozemku sa nachádza pivnica Na vinici sa nachádza približne 400 koreňov v 4 radoch na betónových stĺpoch Prístup dobrý od Margity a od Mýtnych Ludan Cena 3000 €, možná do...

zobraziť inzerciu!

Ponuka práce

Učiteľka v súkromných jasliach

2017-05-18 18:52:49

- samostatné odborné vedenie 1-3 ročných detí, - plnenie programu výchovy a vzdelávania detí podľa osnov - hygiena detí - vedenie detí s samostatnosti - realizácia hier a aktivít ...

zobraziť pracovné ponuky!

Predpoveď počasia

Najnovšia galéria

Fotky Movement 2016
thumb1 thumb2 thumb3
...prejsť na fotogalérie Levičan.sk

Najbližšia udalosť

FARMÁRSKA NEDEĽA V BOHUNICIACH
25.08.2019 o 09:00 | Areál vodného mlyna v Bohuniciach

...prejsť na kalendár udalostí

Posledná pridaná firma

Logo Levičan.sk

Podporte projekt Levičan.sk umiestnením jedného z bannerov na Vaše stránky!
Úvodná stránka » Levické noviny » Šport » Zobrazenie článku

Kickboxing Levice s Tomášom Tvrdoňom na Titan Fight Night

2016-12-05 18:11:14 | Šport
Kickboxing Levice s Tomášom Tvrdoňom na Titan Fight Night

TITAN Fight Night 2016

Diskutabilná prehra v neprospech Tvrdoňa

(Levican.sk, Kickbox Levice) Dňa 26.11.2016 sa v Partizánskom konal druhý ročník gala večera bojových športov Titan fight night. Na tejto športovej akcii sa predstavil aj zápasník športového klubu Kickboxing Levice - Tomáš Tvrdoň. Jeho súperom bol skúsený Bratislavčan - Pavol Vaško, reprezentant klubu Golden Gym Bratislava s bilanciou 40 – 15 – 7 (V – R – P). Tomáš je bývalý boxer, toto bola jeho premiéra v kickboxerskej disciplíne K1. Zápas bol vypísaný ako profi K1 - tri kolá po dve minúty, do 95 kg.

Tomáš Tvrdoň vs Vaško Pavol
(Foto: TFN - S. Bajer)

Tomáš ukážkovo dodržal taktiku a do zápasu vstúpil bez rešpektu. Prvé kolo Vaško skúšal triafať low kicky, čo mu sem tam aj vychádzalo, ale Tomáš sa nenechal zaskočiť a low kicky opätoval. V druhom kole začal Tomáš preberať iniciatívu a opäť to skúšal cez low kicky. Vaškove tri high kicky mierili len do krytu nášho fightera a začínal prerušovať zápas klinačmi. Na konci kola sa Tomášovi ešte podarilo poslať k zemi súpera podkopnutím nohy. V treťom kole už obom borcom začala dochádzať para. Tomáš to začal triafať opäť cez low kicky, čo prinieslo ovocie hneď na začiatku kola, keď Vaško išiel po tvrdom kope na zem. Zvyšok kola sa niesol v znamení klinčov a nepresných úderov z oboch strán. V posledných sekundách išiel Vaško znovu k zemi po tvrdom low kicku. Všetko naznačovalo tomu, že ten kto vzíde z tohto zápasu ako víťaz bude Tomáš, keďže bol aktívnejší, nesnažil sa prerušovať zápas, čistejšie a presnejšie údery mali hrať u rozhodcov v prospech neho. Bohužiaľ, keď neukončíte zápas predčasne vždy to býva terno. Takto to dopadlo aj v tomto prípade a rozhodcovia zdvihli ruku Pavlovi Vaškovi. Diskutabilný verdikt rozhodcov patrične ocenili aj prítomní diváci piskotom. Do budúcna sa nebránime možnej odvete tohto zápasu. Tomáš Tvrdoň tak K - jednotku odštartoval prehrou, ale je v ňom veľký potenciál a uvidíme ako sa mu bude dariť od novej sezóny, ktorá by mala odštartovať v januári 2017.

Kickboxing Levice je vďačný organizátorom podujatia

Levičania: Šabík, Tvrdoň a Vincze.
(Foto: Šabík, Tvrdoň, Vincze, autor TFN - S. Bajer)

Ďakujeme aj našim fanúšikom a sponzorom, že v týchto ťažkých časoch slovenského športu podporili náš klub. Romanovi Štamposkému za športovú prípravu, Gabovi Vinczemu za výbornú asistenciu pri ringu. V poslednom rade sa chceme poďakovať chlapcom do Zlatých Moraviec a trénerovi Jakubovi Boguskému, že nám pomohli s prípravou a sparingami.

Zdroj: Kickboxing Levice, S. Šabík, P. Baláž

Prejdi na úvodnú stránku portálu Levičan.sk
© ISPOM, s.r.o. (Levičan.sk) - Autorské práva sú vyhradené a akékoľvek použitie častí alebo celku bez písomného povolenia vydavateľa sú zakázané.

5666 zobrazení | pridal: admin levican
label