Predám vinicu nad Margitou, kataster Kalinčiakovo 18 á, na pozemku sa nachádza pivnica Na vinici sa nachádza približne 400 koreňov v 4 radoch na betónových stĺpoch Prístup dobrý od Margity a od Mýtnych Ludan Cena 3000 €, možná do...

zobraziť inzerciu!

Ponuka práce

Učiteľka v súkromných jasliach

2017-05-18 18:52:49

- samostatné odborné vedenie 1-3 ročných detí, - plnenie programu výchovy a vzdelávania detí podľa osnov - hygiena detí - vedenie detí s samostatnosti - realizácia hier a aktivít ...

Logo Levičan.sk

Podporte projekt Levičan.sk umiestnením jedného z bannerov na Vaše stránky!
Úvodná stránka » Levické noviny » Šport » Zobrazenie článku

Pre Goju-Ryu sa začala nová sezóna. Priniesla prvé úspechy!

2016-10-10 07:48:05 | Šport

V. kolo Pohára Federácie karate Prievidza

V. kolo Pohára Federácie karate Prievidza - City aréna Olympionikov

(Levičan.sk, G.V.) V. kolo Pohára federácie karate sa konalo 24.9. 2016 v City aréne Olympionikov v Prievidzi. Pre karate klub Goju-Ryu Levice sa týmto začala nová sezóna, ktorá priniesla prvé úspechy mladých aj starších skúsených pretekárov.

Karatisti z mesta Levice na pohári federácie
(Foto: G.V.)

Ako prví sa predstavili na tatami súťažiaci v cvičení kata. Levický klub v kategórii mužovod 18 rokov zastupoval René Kubovič, ktorý sa v celkovom hodnotení umiestnil na 2. mieste a získal striebornú medailu. V cvičení kata Rengokai si odniesol za prevedené cvičenie rovnako striebro za 2. miesto.

V cvičení kata dievčat sa na tatami postavila skúsená pretekárka Chiara Holečková, ktorá v kategórii dievčat 11-12rokov od 4kyu obsadila 1.miesto a získala zlatú medailu, v cvičení kata Rengokai do 13rokov sa umiestnila rovnako na 1.mieste.

Bianka Havranová si v kategórii 13-14 rokov od 3.kyu vybojovala Striebornú medailu za 2.miesto a v kata Rengokai do 13 rokov obsadila bronzovú priečku.

Ich tímová kolegyňa Kateřina Foltánová sa v kategórii dievčat 15-17 rokov od 2 kyu umiestnila na 4.mieste bronzovú medailu za 3.miesto získala v cvičení kata Rengokai od 14 rokov. Darilo sa aj Daniele Zbihlejovej, ktorá si na tatami v cvičení dievčat 11-12rokov od 4 kyu vybojovala celkové 2.miesto a získala pre klub striebornú medailu, rovnako aj za cvičenie Rengokai kata do 13 rokov obsadila 2.miesto. Nela Slažanská si za svoje cvičenie kata v kategórii dievčat 11-13rokov do 5kyu získala v konečnom poradí 3.miesto a bronzovú medailu, v rovnakej kategórii nastúpila aj Karin Schniererová, ktorá skončila na 6.mieste.

Darilo sa družstvám dievčat v zložení B. Havranová, Ch. Holečková, K. Foltánová, ktoré obsadili v kategórii 13-15 rokov 1.miesto a získali zlaté medaile.V kategórii 10-12 rokov sa dievčatá D. Zbihlejová, N. Slažanská, Ch. Holečková umiestnili po finálovom rozstrele na 2.mieste so striebornými medailami.

Po skončení súborných cvičení kata nasledovali športové zápasenia kumite. Ženy za levický klub v troch kategóriách zastupovala Kristína Gáfriková. V kumite 15-17 rokov nad 50kg.si vybojovalavo finále 2.miesto a striebornú medailu, v kumite ženy nad 18 rokov Open získala zlato za 1.miesto a v kategórii IPPON VIP kumite skončila na najvyššej priečke so zlatou medailou.

V šporovom zápasení kumite chlapci 13-14 rokov do 160cm sa Patrik Rusnák prebojoval do finále kde skončil so striebornou medailou na 2.mieste. Tomáš Čerba si v kategórii 11-12roční chlapci do 150cm rovnako po finálovom súboji vybojoval 2.miesto. Rovnakú kategóriu zastupoval aj jeho tímový kolega Igor Smolka, ktorý skončil ma peknom 3.mieste. Bronzovú medailu si za svoj výkon odniesol aj Lukáš Čerba v kategórii 7-8 roční chlapci. Tesne za medailovým umiestnením skončil levický pretekár Zdenko Šmikniar, ktorý obsadil nepopulárne 4,miesto. V boji o medailu zasiahol aj David Furda, ktorý si v kategórii chlapcov 13-14 roční nad 160cm odniesol striebornú medailu za 2.miesto. V kategórii chlapcov 15-17 rokov do 60kg sa vo finále stretli dvaja levickí karatisti Patrik Puckaller, ktorý obsadil konečné 2.miesto a striebornú medailu a jeho tímový kolega Martin Urge, ktorý skončil na 1.mieste so zlatou medailou.

Družstvo chlapcov P. Puckaller, M. Urge, P. Tóth si v kumite 15_17 roční vybojovali 2.miesto a strieborné medaile, družstvo chlapcov Kanas, Furda, Kollár obsadili vo finálovom súboji 1.miesto a získali zlaté medaile a družstvo chlapcov v zložení Z. Šmikniar, I. Smolka, T. Čerba v kategórii 11-12 roční chlapci získalo pre levický klub zlaté medaile za 1.miesto.

Levický karate klub Goju-Ryu si na tomto podujatí celkovo vybojoval 8 zlatých, 12 strieborných a 5 bronzových medailií. Gratulujeme.

Zdroj: G.V.

Prejdi na úvodnú stránku portálu Levičan.sk

© ISPOM, s.r.o. (Levičan.sk) - Autorské práva sú vyhradené a akékoľvek použitie častí alebo celku bez písomného povolenia vydavateľa sú zakázané.

1217 zobrazení | pridal: admin levican