Posledný inzerát...

thumb1

Vinicu

2018-07-30 17:40:20 | nehnuteľnosti

Predám vinicu nad Margitou, kataster Kalinčiakovo 18 á, na pozemku sa nachádza pivnica Na vinici sa nachádza približne 400 koreňov v 4 radoch na betónových stĺpoch Prístup dobrý od Margity a od Mýtnych Ludan Cena 3000 €, možná do...

zobraziť inzerciu!

Ponuka práce

Učiteľka v súkromných jasliach

2017-05-18 18:52:49

- samostatné odborné vedenie 1-3 ročných detí, - plnenie programu výchovy a vzdelávania detí podľa osnov - hygiena detí - vedenie detí s samostatnosti - realizácia hier a aktivít ...

zobraziť pracovné ponuky!

Predpoveď počasia

Najnovšia galéria

Fotky Movement 2016
thumb1 thumb2 thumb3
...prejsť na fotogalérie Levičan.sk

Najbližšia udalosť

FARMÁRSKA NEDEĽA V BOHUNICIACH
25.08.2019 o 09:00 | Areál vodného mlyna v Bohuniciach

...prejsť na kalendár udalostí

Posledná pridaná firma

Logo Levičan.sk

Podporte projekt Levičan.sk umiestnením jedného z bannerov na Vaše stránky!
Úvodná stránka » Levické noviny » Šport » Zobrazenie článku

Patrioti Garaj a Hojč o príprave na basketbalovú sezónu

2016-08-24 08:41:13 | Šport
Patrioti Garaj a Hojč o príprave na basketbalovú sezónu

Aktuálne z levického klubu BK Levickí Patrioti.

(Levičan.sk) BK Levickí Patrioti sú v príprave na sezónu 2016/17 slovenskej basketbalovej extraligy. 

Čo sa zmenilo alebo zmení v klube Levickí Patrioti oproti minulému roku?

„Zmeny nastali vo vedení klubu na pozícii konateľov, kde momentálne figurujú Mudr. Gabriel Foldi, Ing. Anton Kalmancai a Ing. Marián Varga. Cieľom nového vedenia je pokračovať v ceste, ktorú klub nastolil pred minulou sezónou. Levickí Patrioti chcú baviť svojich fanúšikov dobrým basketbalom, chcú reprezentovať Levice na Slovensku aj v zahraničí a chcú pomôcť pri výchove mladých basketbalových talentov. Bez fanúšikov a partnerov klubu to ale určite nepôjde. Preto v týchto dňoch tvrdo pracujeme aj na marketingovom poli,“ informoval L. Garaj, Generálny manažér BK Levickí Patrioti.

Kde to má klub zacielené, na ktorej priečke by Levice rád videl?

„Liga bude silnejšia ako v minulej sezóne. Pribudli do nej tradičné bašty Handlová a Lučenec, ktoré určite pozdvihnú jej úroveň. Latku sme nastavili vlani vysoko, podliezť ju ale nechceme. Chceme sa pobiť v základnej časti o prvú štvorku a v play-off je všetko otvorené. Prvoradým cieľom je ale plná hala spokojných Levičanov, ktorí ocenia výkon družstva po zápase potleskom,“ uviedol L. Garaj.

Foto Garaj, foldi a tím Patriotov z Levíc.
(Ilustr. foto: Arch. Levičan.sk - Duchaj)

Trúfate si na majstrovský titul?

„To by bolo momentálne odvážne tvrdenie. Košice, Prievidza či Inter majú podstatne väčšie finančné možnosti ako náš klub. Treba stáť nohami na zemi a byť v realite. My budeme bojovať v každom zápase a uvidíme na čo to v záverečnom zúčtovaní bude stačiť. Je to šport a stať sa môže hocičo“

Uvidia Levičania aj v novej sezóne medzinárodnú konfrontáciu?

„Áno, aj v nasledujúcej sezóne budeme hrať Alpsko-adriatický pohár, kde okrem tímov zo Slovenska budú hrať aj Chorváti, Slovinci a Rakúšania. Žreb súťaže je na programe v sobotu 27.augusta vo Viedni. Aj napriek tomu, že nás čaká náročných 40 zápasov v základnej časti ligy, rozhodli sme sa pre medzinárodnú súťaž, lebo chceme do Levíc priniesť aj zopár atraktívnych súperov z basketbalových krajín. Pre fanúšikov je to bonus, rovnako to môže byť zaujímavé aj pre partnerov klubu," Ladislav Garaj.

Rozbehli ste predaj permanentiek, aký je záujem u fanúšikov?

„Záujem je ako každý rok veľký. Za prvý týždeň sme prekročili hranicu sto rezervácií, čo je skvelé. Je to pomoc pre klub a fanúšikovia to aj tak berú. Veríme, že oproti minulej sezóne pribudnú aj noví záujemcovia a hala sa poriadne naplní. Všetky informácie o predaji permanentiek nájdete na webovej stránke klubu,“ informoval Garaj.

Reklama

Kedy a s kým bude možné vidieť levický tím v konfrontácií s inými a čo od prípravy očakáva tréner?

„Trénovať sme začali v polovici augusta. V priebehu septembra nás čaká 10 prípravných zápasov, ktoré budú slúžiť na zohranie tímu. Čaká nás domáci Memoriál bratov Kleinovcov v polovici septembra, následne aj turnaj v maďarskom Zalaegerszegu. V príprave nám nepôjde o výsledky, potrebujeme sa dostať do hernej pohody a vzájomne sa spoznať, keďže družstvo je takmer úplne zmenené oproti minulej sezóne,“ odpovedal Teo Hojč, tréner BK Levickí Patrioti.

Zdroj: Levičan.sk

Prejdi na úvodnú stránku portálu www.levican.sk
© ISPOM, s.r.o. (Levičan.sk) - Autorské práva sú vyhradené a akékoľvek použitie častí alebo celku bez písomného povolenia vydavateľa sú zakázané.

1784 zobrazení | pridal: admin levican
label