Posledný inzerát...

thumb1

Vinicu

2018-07-30 17:40:20 | nehnuteľnosti

Predám vinicu nad Margitou, kataster Kalinčiakovo 18 á, na pozemku sa nachádza pivnica Na vinici sa nachádza približne 400 koreňov v 4 radoch na betónových stĺpoch Prístup dobrý od Margity a od Mýtnych Ludan Cena 3000 €, možná do...

zobraziť inzerciu!

Ponuka práce

Učiteľka v súkromných jasliach

2017-05-18 18:52:49

- samostatné odborné vedenie 1-3 ročných detí, - plnenie programu výchovy a vzdelávania detí podľa osnov - hygiena detí - vedenie detí s samostatnosti - realizácia hier a aktivít ...

zobraziť pracovné ponuky!

Predpoveď počasia

Najnovšia galéria

Fotky Movement 2016
thumb1 thumb2 thumb3
...prejsť na fotogalérie Levičan.sk

Najbližšia udalosť

FARMÁRSKA NEDEĽA V BOHUNICIACH
25.08.2019 o 09:00 | Areál vodného mlyna v Bohuniciach

...prejsť na kalendár udalostí

Posledná pridaná firma

Logo Levičan.sk

Podporte projekt Levičan.sk umiestnením jedného z bannerov na Vaše stránky!
Úvodná stránka » Levické noviny » Školstvo a vzdelávanie » Zobrazenie článku

SUŠ L. Bielika: Umenie v rozprávkovej ríši

2015-12-02 11:04:10 | Školstvo a vzdelávanie
SUŠ L. Bielika: Umenie v rozprávkovej ríši

(SUŠ LB, Levičan.sk) Žiaci odborov propagačné výtvarníctvo a priemyselný dizajn Strednej umeleckej školy Ladislava Bielika v Leviciach pod vedením PaedDr. Melindy Šteinerovej sa spolupodieľali na realizácii projektu ELITE 2015 Spojenej školy internátnej v Leviciach. Projekt niesol názov V rozprávkovej ríši. Koordinátorkami projektu boli PaedDr. Marcela Matejovová a PaedDr. Daniela Demová.

Maľovanie a výtvarná tvorba v SUŠ Ladislava Bielika v Leviciach

Realizácia zahrňovala úpravu priestorov Spojenej školy internátnej na účely knižnice. Žiaci Strednej umeleckej školy Ladislava Bielika zrealizovali nástenné maľby, ktoré zahŕňali rozprávkové motívy. Na stenách sa tak objavili víly, vtáci, žiabiaci, škriatkovia či svetlušky.

Tvorba umeleckých diel na stenách školy

V takto upravených priestoroch „rozprávkového sveta“ sa žiaci Spojenej školy internátnej v Leviciach budú vedieť ľahšie ponoriť do zázračného sveta rozprávok Dobšinského, Bendovej, či iných súčasných autorov detských knižiek. Podnieti to ich obrazotvornosť a dovolí aspoň na chvíľu uniknúť z reality do snových vízií.

Zdroj, foto: PaedDr. Melinda Šteinerová

Prejdi na úvodnú stránku portálu Levičan.sk
© ISPOM, s.r.o. (Levičan.sk) - Autorské práva sú vyhradené a akékoľvek použitie častí alebo celku bez písomného povolenia vydavateľa sú zakázané.

1907 zobrazení | pridal: admin levican
label