Posledný inzerát...

thumb1

Vinicu

2018-07-30 17:40:20 | nehnuteľnosti

Predám vinicu nad Margitou, kataster Kalinčiakovo 18 á, na pozemku sa nachádza pivnica Na vinici sa nachádza približne 400 koreňov v 4 radoch na betónových stĺpoch Prístup dobrý od Margity a od Mýtnych Ludan Cena 3000 €, možná do...

zobraziť inzerciu!

Ponuka práce

Učiteľka v súkromných jasliach

2017-05-18 18:52:49

- samostatné odborné vedenie 1-3 ročných detí, - plnenie programu výchovy a vzdelávania detí podľa osnov - hygiena detí - vedenie detí s samostatnosti - realizácia hier a aktivít ...

zobraziť pracovné ponuky!

Predpoveď počasia

Najnovšia galéria

Fotky Movement 2016
thumb1 thumb2 thumb3
...prejsť na fotogalérie Levičan.sk

Najbližšia udalosť

FARMÁRSKA NEDEĽA V BOHUNICIACH
25.08.2019 o 09:00 | Areál vodného mlyna v Bohuniciach

...prejsť na kalendár udalostí

Posledná pridaná firma

Logo Levičan.sk

Podporte projekt Levičan.sk umiestnením jedného z bannerov na Vaše stránky!
Úvodná stránka » Levické noviny » Školstvo a vzdelávanie » Zobrazenie článku

Hlasujte za sympatickú učiteľku z Levíc

2015-03-16 11:03:23 | Školstvo a vzdelávanie
Hlasujte za sympatickú učiteľku z Levíc

Hlasujte o titul Amos sympaťák, môžete získať 100 eur

(Levičan.sk) Naša sympatická učiteľka zo Strednej priemyselnej školy v Leviciach postúpila medzi 18 finalistov Ankety Zlatý Amos 2015.

Volám sa PaedDr. Tatiana Dióšiová, bývam v Leviciach a od roku 2008 učím na Strednej priemyselnej škole v Leviciach. Predtým som pôsobila na SOŠ PaSV v Leviciach vyše 20 rokov.

Tiatana Dióšiová v súťaži Zlatý AMOS

(foto: PaedDr. Tatiana Dióšiová)

Na škole som výchovná poradkyňa a koordinátorka Žiackej školskej rady, som aj triedna profesorka IV. T triedy -  mám maturantov, a práve moji milí študenti ma navrhli do ankety Zlatý Amos 2015. „Do ankety sme navrhli triednu profesorku preto, lebo je komunikatívna, spoločenská, rada organizuje rôzne podujatia, je výborná slovenčinárka, je naša druhá mama.“ povedala Sabina Demeterová.

Do semifinále postúpilo len 18 učiteľov a medzi nich som sa dostala aj ja. Už to je pre mňa veľký úspech, byť na Slovensku medzi 18 semifinalistami.

Od 15. marca do 15. apríla 2015 sa uskutoční hlasovanie o titul Amos sympaťák. Môžu neobmedzene hlasovať všetci ľudia, tí, čo ma poznajú, ale aj tí, ktorým som sympatická. Budem veľmi rada, keď mi pošlete veľa hlasov. Poteší ma to! Ten, kto pošle najviac hlasov, môže byť vyžrebovaný v ankete a získa odmenu 100€.

Hlasujte o titul Amos sympaťák a môžete získať 100 eur:

HLASOVANIE O TITUL AMOS SYMPAŤÁK

Trieda učiteľky Tatiany Dióšiovej, stužková na Strednej škole v Leviciach

V tomto roku 2015 prebieha na Slovensku už po 9-krát Anketa o najobľúbenejšieho učiteľa Zlatý Amos, ktorá vyzdvihuje vzťah medzi žiakmi a učiteľmi. Vedie žiakov k tomu, aby ukázali celému Slovenku svojich učiteľov, ktorí im dávajú do života nielen vedomosti, ale aj dobrú výchovu. Anketa je jedinečná práve v tom, že vytvára žiakom a učiteľom priestor, aby sa verejnosť, ale aj školy zamysleli nad tým, kto bol a je v ich živote dôležitým človekom, kto ich naučil všetko potrebné pre ďalší život, štúdium, kariéru. Vybrať si najušľachtilejšie povolanie na svete „učiteľ“ je v dnešnej dobe ťažká voľba. 

 „Jeden deň s dobrým učiteľom je viac ako tisíc dní usilovného samoštúdia.“ J. A. Komenský

Zdroj: Levičan.sk, foto archív T. D.

Prejdi na úvodnú stránku portálu Levičan.sk

© ISPOM, s.r.o. (Levičan.sk) - Autorské práva sú vyhradené a akékoľvek použitie častí alebo celku bez písomného povolenia vydavateľa sú zakázané.

5608 zobrazení | pridal: admin levican
label