Posledný inzerát...

thumb1

Vinicu

2018-07-30 17:40:20 | nehnuteľnosti

Predám vinicu nad Margitou, kataster Kalinčiakovo 18 á, na pozemku sa nachádza pivnica Na vinici sa nachádza približne 400 koreňov v 4 radoch na betónových stĺpoch Prístup dobrý od Margity a od Mýtnych Ludan Cena 3000 €, možná do...

zobraziť inzerciu!

Ponuka práce

Učiteľka v súkromných jasliach

2017-05-18 18:52:49

- samostatné odborné vedenie 1-3 ročných detí, - plnenie programu výchovy a vzdelávania detí podľa osnov - hygiena detí - vedenie detí s samostatnosti - realizácia hier a aktivít ...

zobraziť pracovné ponuky!

Predpoveď počasia

Najnovšia galéria

Fotky Movement 2016
thumb1 thumb2 thumb3
...prejsť na fotogalérie Levičan.sk

Najbližšia udalosť

FARMÁRSKA NEDEĽA V BOHUNICIACH
25.08.2019 o 09:00 | Areál vodného mlyna v Bohuniciach

...prejsť na kalendár udalostí

Posledná pridaná firma

Logo Levičan.sk

Podporte projekt Levičan.sk umiestnením jedného z bannerov na Vaše stránky!
Úvodná stránka » Levické noviny » Kultúra » Zobrazenie článku

Dokumentárny film: Bez práce nie sú koláče

2015-01-13 09:14:05 | Kultúra
Dokumentárny film: Bez práce nie sú koláče

Film bude mať premiéru 13.1.2015 o 18:00 hod. v levickom kine Junior.

(Movement, Levičan.sk) Movement tím Levice štartuje svoje aktivity premiérov dokumentu „bez práce nie sú koláče“, Natáčanie filmu začalo tesne po skončení prvého ročníka Movement festival pohybovej kultúry / sept./2014. Cieľom filmu, je upozorniť na alternatívne/extrémne športy a kultúru, ktoré naberajú na popularite u mladých ľudí avšak nemajú podporu zo strany mesta.

Obsah dokumentu: história extrém, športov, súčasný stav a navrhované riešenie ako vylepšiť nepriaznivú situáciu.  Navrhované riešenie je, prostredníctvom primárnej spolupráce s mestom, podnikateľské subjekty, dotácie, vybudovať športový areál, ktorý by bol budovaný v niekoľkých etapách. Areál by obsahoval, skatepark, street art zónu, revitalizovaný priestr, cyklotrasy, inline drahú, zónu pre deti, exteriérový areál na cvičenie, parkour/freerun areál. Kto tým čo môže získať? Všetky generácie mesta Lv mladí aj rodičia. Popularita mesta by dostala vyšší rozmer. V lv. Je veľká kopa talentov, ktorá už v dnešnej dobe dosahuje medzinárodne uznávané výsledky. Jednotlivci vystupujú za mesto a samotné mesto na nich zabúda, je potrebné zastrešiť túto medzeru, dať sa dokopy a spoločne zvyšovať úroveň mesta v oblasti kultúra/šport. (táto téma je obligátna, nudná a ľudia nad ňou gúľajú očami) ale Movement projekt dosiahol vlani prvé úspechy, radi by sme ich zopakovali, máme partiu šikovných ľudí, takže sa do toho púšťame. Za celím týmto bláznincom stoja (Zoo crew-klub extrém športov, Jungle Gym Levicem, AG creativ, Frozen Chicken)  Tento projekt je spolu-financovaný cez Projekt Komprax.

Zdroj: Movement tím Levice

Prejdi na úvodnú stránku portálu Levičan.sk
© ISPOM, s.r.o. (Levičan.sk) - Autorské práva sú vyhradené a akékoľvek použitie častí alebo celku bez písomného povolenia vydavateľa sú zakázané.

2214 zobrazení | pridal: admin levican
label