Posledný inzerát...

thumb1

Vinicu

2018-07-30 17:40:20 | nehnuteľnosti

Predám vinicu nad Margitou, kataster Kalinčiakovo 18 á, na pozemku sa nachádza pivnica Na vinici sa nachádza približne 400 koreňov v 4 radoch na betónových stĺpoch Prístup dobrý od Margity a od Mýtnych Ludan Cena 3000 €, možná do...

zobraziť inzerciu!

Ponuka práce

Učiteľka v súkromných jasliach

2017-05-18 18:52:49

- samostatné odborné vedenie 1-3 ročných detí, - plnenie programu výchovy a vzdelávania detí podľa osnov - hygiena detí - vedenie detí s samostatnosti - realizácia hier a aktivít ...

zobraziť pracovné ponuky!

Predpoveď počasia

Najnovšia galéria

Fotky Movement 2016
thumb1 thumb2 thumb3
...prejsť na fotogalérie Levičan.sk

Najbližšia udalosť

FARMÁRSKA NEDEĽA V BOHUNICIACH
25.08.2019 o 09:00 | Areál vodného mlyna v Bohuniciach

...prejsť na kalendár udalostí

Posledná pridaná firma

Logo Levičan.sk

Podporte projekt Levičan.sk umiestnením jedného z bannerov na Vaše stránky!
Úvodná stránka » Levické noviny » Školstvo a vzdelávanie » Zobrazenie článku

V materskom centre si spríjemnili čas adventu

2014-12-18 09:19:21 | Školstvo a vzdelávanie
V materskom centre si spríjemnili čas adventu

Medovníková párty privítala v stredu 10.12.2014 popoludní malé detičky, ktoré si s pomocou rodičov vyzdobili vopred napečené voňavé medovníčky.

(Levičan.sk, MC Medulienka) V materskom centre Medulienka sme si spríjemnili adventné obdobie predvianočnou aktivitou pripravenou pre deti - zdobením medovníčkov.

Medovníková párty v levickom materskom centre Medulienka

Medovníková párty privítala v stredu popoludní malé detičky, ktoré si s pomocou rodičov vyzdobili vopred napečené voňavé medovníčky. Farebnou zdobiacou polevou deti vytvárali na medovníčkoch vzory vlastné detskému svetu. Inšpiráciu deťom dopĺňala i medovnikárka, ktorá predviedla ukážky profesionálneho zdobenia. Radosť s dobre vykonanej práce žiarila deťom z očí najmä pri jedení vlastnoručne ozdobeného medovníčka.

Kolektív dospelých a detí v Medulienka

Vianočnú atmosféru dopĺňala adventná výzdoba, koledy a detský vianočný punč. Deti boli za snahu odmenené krásnymi papierovými medailami.

Odovzdávanie cien deťom počas podujatia

Pozývame týmto rodičov s deťmi do Medulienky, kde si môžu vybrať z  ponuky pravidelných aktivít pre deti už od troch mesiacov až do predškolského veku ako i z programov prebiehajúcich jednorazovo ako napr. spomínaná Medovníková párty, divadielko, Mikuláš...

Zdroj: MC Medulienka, Levičan.sk

Prejdi na úvodnú stránku portálu Levičan.sk

© ISPOM, s.r.o. (Levičan.sk) - Autorské práva sú vyhradené a akékoľvek použitie častí alebo celku bez písomného povolenia vydavateľa sú zakázané.

1958 zobrazení | pridal: admin levican
label