Posledný inzerát...

thumb1

Vinicu

2018-07-30 17:40:20 | nehnuteľnosti

Predám vinicu nad Margitou, kataster Kalinčiakovo 18 á, na pozemku sa nachádza pivnica Na vinici sa nachádza približne 400 koreňov v 4 radoch na betónových stĺpoch Prístup dobrý od Margity a od Mýtnych Ludan Cena 3000 €, možná do...

zobraziť inzerciu!

Ponuka práce

Učiteľka v súkromných jasliach

2017-05-18 18:52:49

- samostatné odborné vedenie 1-3 ročných detí, - plnenie programu výchovy a vzdelávania detí podľa osnov - hygiena detí - vedenie detí s samostatnosti - realizácia hier a aktivít ...

zobraziť pracovné ponuky!

Predpoveď počasia

Najnovšia galéria

Fotky Movement 2016
thumb1 thumb2 thumb3
...prejsť na fotogalérie Levičan.sk

Najbližšia udalosť

FARMÁRSKA NEDEĽA V BOHUNICIACH
25.08.2019 o 09:00 | Areál vodného mlyna v Bohuniciach

...prejsť na kalendár udalostí

Posledná pridaná firma

Logo Levičan.sk

Podporte projekt Levičan.sk umiestnením jedného z bannerov na Vaše stránky!
Úvodná stránka » Levické noviny » Správy » Zobrazenie článku

Video: Zmenilo sa mesto Levice v tomto volebnom období?

2014-11-09 18:31:04 | Správy
Video: Zmenilo sa mesto Levice v tomto volebnom období?

Poslanci levického mestského parlamentu hodnotili uplynulé volebné obdobie.

(Levičan.sk, Levice) Bilancovanie volebného obdobia 2010 – 2014, čo sa vedeniu radnice a poslancom levického Mestského zastupiteľstva podarilo v meste vyriešiť, aj o tom bolo 23. zasadnutie Mestského zastupiteľstva v Leviciach.

MsÚ Levice, levická radnica, sobášna sieň.

Mestský úrad Levice, Foto: Levičan.sk

Primátor a poslanci bilancovali

Ing. Štefan Mišák, primátor mesta Levice. „Bol som prekvapený, že je toľko záujemcov o kúpy a predaj pozemkov, hlavne o odkúpenie do mesta." Viac informácií vo videu.

Bc. Miloš Zaujec, poslanec MsZ Levice: „Najväčší problém máme s Družbou, ktorá sa nám nepodarila dotiahnuť do takého konca, aby boli spokojní všetci." Viac informácií vo videu.

JUDr. Ľubica Burdová, poslankyňa MsZ Levice: „Nemám dobrý pocit z toho, ako sa hospodári s mestským majetkom, nemám dobrý pocit z toho, ako sa hospodári s financiami." Viac informácií vo videu.

PaedDr. Štefan Kalocsay, poslanec MsZ Levice: „S čím som spokojný, tak to je to, čo sme dosiahli po stránke finančnej, po stránke v jednotlivých komisiách." Viac informácií vo videu.

Ing. Peter Drábik, poslanec MsZ Levice: „Toto mesto sa dotiahlo niekam. Jedno pozitívum je, aj keď sa to tak mnohým občanom nezdá, že majetok mesta sa znásobil, resp. sa navýšil."

MUDr. Gabriel Földi, poslanec MsZ Levice: „Svojim spôsobom toto volebné obdobie bolo obdobím takej určitej stagnácie. Určite sa podarili veci, ale veľa vecí aj nepodarilo." Viac informácií vo videu.

Ing. Richard Strákoš, poslanec MsZ Levice: „Určite občan nebude spokojný, oprávnene, s parkovaním v meste, nebude spokojný s poriadkom v meste."

RNDr. Ján Krtík, poslanec MsZ Levice: „Čo sa týka parkovania, áno je to boľavý problém Levíc, žiadal by si naozaj zásadné, veľké riešenia, len tie naše obmedzenia rozpočtu sú aké sú." Viac informácií vo videu.

Videoreportáž z 23. zasadnutia MsZ v Leviciach

Diskusia prebieha na facebookovej stránke Levičan.sk

Zdroj: Levičan.sk

Prejdi na úvodnú stránku portálu Levičan.sk

© ISPOM, s.r.o. (Levičan.sk) - Autorské práva sú vyhradené a akékoľvek použitie častí alebo celku bez písomného povolenia vydavateľa sú zakázané.

2464 zobrazení | pridal: admin levican
label