Posledný inzerát...

thumb1

Vinicu

2018-07-30 17:40:20 | nehnuteľnosti

Predám vinicu nad Margitou, kataster Kalinčiakovo 18 á, na pozemku sa nachádza pivnica Na vinici sa nachádza približne 400 koreňov v 4 radoch na betónových stĺpoch Prístup dobrý od Margity a od Mýtnych Ludan Cena 3000 €, možná do...

zobraziť inzerciu!

Ponuka práce

Učiteľka v súkromných jasliach

2017-05-18 18:52:49

- samostatné odborné vedenie 1-3 ročných detí, - plnenie programu výchovy a vzdelávania detí podľa osnov - hygiena detí - vedenie detí s samostatnosti - realizácia hier a aktivít ...

zobraziť pracovné ponuky!

Predpoveď počasia

Najnovšia galéria

Fotky Movement 2016
thumb1 thumb2 thumb3
...prejsť na fotogalérie Levičan.sk

Najbližšia udalosť

FARMÁRSKA NEDEĽA V BOHUNICIACH
25.08.2019 o 09:00 | Areál vodného mlyna v Bohuniciach

...prejsť na kalendár udalostí

Posledná pridaná firma

Logo Levičan.sk

Podporte projekt Levičan.sk umiestnením jedného z bannerov na Vaše stránky!
Úvodná stránka » Levické noviny » Úspešné firmy v regióne » Zobrazenie článku

Kováčstvo ŠEDI predstavuje výrobky tretej generácie

2012-06-07 11:52:41 | Úspešné firmy v regióne
Kováčstvo ŠEDI predstavuje výrobky tretej generácie

V levickom okrese má umelecké kováčstvo tradíciu. Meno ŠEDI kuje treťou generáciou

Kováčske remeslo má zlaté dno ...

(PR článok) Umelecké kováčstvo ŠEDI v podaní našich otcov vzniklo v roku 1952. V novodobom podaní existuje na slovenskom trhu od roku 2003. Remeslo sa v rodine posúva z pokolenia na pokolenie.

Umelecké kováčstvo ŠEDI má remeselnú históriu v troch generáciách. Kováčstvo ako také má korene už v praveku. Niektoré vykované diela sú umelecky jedinečným skvostom, od počiatočného návrhu až po samotnú realizáciu. Brána a plot tvoria prvý dojem domu, resp. objektu, a dodávajú mu celkový vzhľad. Spoločne so zábradlím vytvárajú estetický celok.

Foto: brána vyrobená kováčstvom ŠEDI

Najkrajšie tvary dostáva železo medzi kladivom a kovadlinou

„Našou snahou je vytvárať prvky oplývajúce výnimočnosťou, exkluzivitou, estetickosťou, ale najmä trvácnosťou, bezpečnosťou a s dlhou životnosťou. Naším cieľom je hlavne plniť sny zákazníkom,“ uviedol Jozef Šedi.

Foto: Kované schody na mieru vyrobené kováčskou dielňou Šedi

Zámočnícke práce

„Ďalším pilierom ponuky spoločnosti ŠEDI sú zámočnícke práce širokého záberu. Dokážeme toho naozaj dosť. Podľa predstáv zákazníka vyrábame široký sortiment či už bytových doplnkov, kde môžeme spomenúť postele, svietniky, svietidlá, stojany, stoly, vinotéky, zrkadlá, pánty, kľučky apod., a ďalej už spomínané zábradlia, brány ale i krbové náradia. Ďalšou veľkou výhodou je kompletná činnosť od spracovania návrhu po samotnú výrobu." 

Referencie

Medzi  najhodnotnejšie referencie môžeme zaradiť: Národný cintorín v Martine, kde sme pracovali na reštaurovaní ohrádok historicky významných slovenských osobností, Sýrske veľvyslanectvo v Bratislave, Mestský Úrad Levice - brána na schodisku a lucerny vo vstupnej hale, Levická synagóga – rôznorodé kováčske práce. Podieľali sme sa aj na zariadení známych barov, reštaurácií a diskoték,“ informoval Jozef Šedi.

Foto: Kovaná brána, dielo Umeleckého kováčstva Šedi.

Iba dokonale vyladené detaily vytvárajú dokonalý celok

„O konečnom vizuálnom efekte veľmi často rozhodnú detaily, preto radi prekonzultujeme s každým zákazníkom individuálne jeho predstavy a snažíme sa ich skombinovať s možnosťami či už z hľadiska dlhodobej investície a životnosti našich výrobkov, ale i z hľadiska finančných možností," dodal Jozef Šedi.

Viac informácii a fotografii nájdete na www.sedi.sk

Prejdi na úvodnú stránku portálu Levičan.sk
© ISPOM, s.r.o. (Levičan.sk) - Autorské práva sú vyhradené a akékoľvek použitie častí alebo celku bez písomného povolenia vydavateľa sú zakázané.

11287 zobrazení | pridal: admin levican
label