Posledný inzerát...

thumb1

Vinicu

2018-07-30 17:40:20 | nehnuteľnosti

Predám vinicu nad Margitou, kataster Kalinčiakovo 18 á, na pozemku sa nachádza pivnica Na vinici sa nachádza približne 400 koreňov v 4 radoch na betónových stĺpoch Prístup dobrý od Margity a od Mýtnych Ludan Cena 3000 €, možná do...

zobraziť inzerciu!

Ponuka práce

Učiteľka v súkromných jasliach

2017-05-18 18:52:49

- samostatné odborné vedenie 1-3 ročných detí, - plnenie programu výchovy a vzdelávania detí podľa osnov - hygiena detí - vedenie detí s samostatnosti - realizácia hier a aktivít ...

zobraziť pracovné ponuky!

Predpoveď počasia

Najnovšia galéria

Fotky Movement 2016
thumb1 thumb2 thumb3
...prejsť na fotogalérie Levičan.sk

Najbližšia udalosť

FARMÁRSKA NEDEĽA V BOHUNICIACH
25.08.2019 o 09:00 | Areál vodného mlyna v Bohuniciach

...prejsť na kalendár udalostí

Posledná pridaná firma

Logo Levičan.sk

Podporte projekt Levičan.sk umiestnením jedného z bannerov na Vaše stránky!

Zobraziť kategóriu: Služby pre firmy

Michal Ilenčík-SAFETY FERRY,s.r.o.

Pracovné ochranné potreby a prostriedky, odevy, obuv, postroje a príslušenstvo, rukavice.Náradie a potreby pre kutila. Záhrada stroje a náradie, ploty, ohrady, brány a príslušenstvo.

...zobraziť detail firmy

EMPOWER & Biznis, s.r.o.

logo firmy

Firma pôsobí hlavne v oblasti komplexného spracovania účtovnej agendy a poradenstva pre podnikateľov a firmy. Firma taktiež poskytuje služby v oblasti online založenia živností a založenia firiem.

...zobraziť detail firmy

Mira Office s.r.o.

logo firmy

Na Slovensku je Mira Office s.r.o. popredným dodávateľom kancelárskych a školských potrieb. Cieľom firmy je byť čo najbližšie pri zákazníkovi po profesionálnej stránke. vyžiadajte is náš 650 stranový katalóg kancelárskych potrieb, na sivak@miraoffice.sk, alebo si dohodnite stretnutie s našim obchodným zástupcom ktorý Vám zobere katalóg a predstaví firmu. naše kontakty: discont@miraoffice.sk marketing@miraoffice.sk sivak@miraoffice.sk tel,fax: 036 / 622 90 65

...zobraziť detail firmy

Mepro s.r.o.

logo firmy

Reklamná agentúra Mepro s.r.o., Vám ponúka svoje služby v Leviciach. Výroba a realizácia reklamných kampaní, potlač rôznych materálov, vizitky a iné reklamné predmety na profesionálnej úrovni.

...zobraziť detail firmy

INTERLINGO,s.r.o.

Prekladateľské a tlmočnícke služby vo svetových jazykoch, odborné, úradné, bežné preklady aj v expresných termínoch, tlmočenie a jazyková výučba v malých skupinách.

...zobraziť detail firmy

EMPOWER & Holding, s.r.o.

logo firmy

Reklamný katalóg pre firmy a podnikateľov, online propagácia a šírenie reklamy.

...zobraziť detail firmy

ISPOM, s.r.o.

logo firmy

Informačno-spravodajské portály okresných miest. Reklamná agentúra. Reklamné a marketingové služby. Seo Marketing - Seo Optimalizácia.

...zobraziť detail firmy

KEPS, s.r.o.

logo firmy

Slaboprúdové a silnoprúdové systémy objektov

...zobraziť detail firmy

TRANS HRON s.r.o.

TRANS HRON pôsobí na slovenskom trhu od roku 2003. Zaoberáme sa expresnou prepravou tovaru na medzinárodnej a vnútroštátnej úrovni, pričom sa špecializujeme na krajiny Holandsko,Belgicko a UK.

...zobraziť detail firmy

SEPA Levice

logo firmy

Zaoberáme sa zberom a výkupom zberového papiera vo firmách aj v domácnostiach v Leviciach a okolí. Za zberový papier sa považuje kancelársky papier, letáky, noviny, časopisy, zošity, listy, obálky, telefónne zoznamy, plagáty, pohľadnice, katalógy a knihy bez textilných a tvrdých obalov.

...zobraziť detail firmy

Ing. Štefan STANKO - znalec

logo firmy

Odhad hodnoty cestných vozidiel Nehody v cestnej doprave Technický stav cestných vozidiel

...zobraziť detail firmy
label