Posledný inzerát...

thumb1

Vinicu

2018-07-30 17:40:20 | nehnuteľnosti

Predám vinicu nad Margitou, kataster Kalinčiakovo 18 á, na pozemku sa nachádza pivnica Na vinici sa nachádza približne 400 koreňov v 4 radoch na betónových stĺpoch Prístup dobrý od Margity a od Mýtnych Ludan Cena 3000 €, možná do...

zobraziť inzerciu!

Ponuka práce

Učiteľka v súkromných jasliach

2017-05-18 18:52:49

- samostatné odborné vedenie 1-3 ročných detí, - plnenie programu výchovy a vzdelávania detí podľa osnov - hygiena detí - vedenie detí s samostatnosti - realizácia hier a aktivít ...

zobraziť pracovné ponuky!

Predpoveď počasia

Najnovšia galéria

Fotky Movement 2016
thumb1 thumb2 thumb3
...prejsť na fotogalérie Levičan.sk

Najbližšia udalosť

FARMÁRSKA NEDEĽA V BOHUNICIACH
25.08.2019 o 09:00 | Areál vodného mlyna v Bohuniciach

...prejsť na kalendár udalostí

Posledná pridaná firma

Logo Levičan.sk

Podporte projekt Levičan.sk umiestnením jedného z bannerov na Vaše stránky!

Často kladené otázky

Otázky a odpovede

Plochy pre reklamu a inzerciu v Leviciach

Čo je Levičan.sk?

Je to informačno-spravodajský portál z mesta Levice. Obsahuje katalóg firiem, ponúka regionálne spravodajstvo. Obsah tvoria hlavne správy z kultúrneho a športového diania v Leviciach a okolí.

Ako sa registrovať a čo registráciou získam?

Postup registrácie je nasledovný: vyplňte prihlasovací formulár a zadajte Vašu emailovú adresu, na ktorú Vám následne bude odoslané heslo. Registráciou získate prístup do užívateľskej časti portálu. Užívateľská časť umožňuje predovšetkým pridanie inzerátu, pridanie firmy do katalógu firiem, hlasovanie v ankete a ďalšie iné.

Mám problémy s registráciou resp. s prihlásením

Skontrolujte, či nemáte zapnutý CAPS LOCK na klávesnici. Ubezpečte sa, či nie je prepnutá klávesnica EN/SK. Zadali ste nesprávne heslo? Pri zadávaní hesla dávajte pozor na veľké písmená a čísla.

Zabudli ste, alebo si chcete zmeniť svoje heslo?

Kliknutím na prihlásenie a následne na text „zabudol som heslo“ sa Vám zobrazí okno pre zadanie emailu. Napíšte do okna svoj email a následne Vám bude poslané nové vygenerované heslo.

Ako pridám inzerát?

Na pridanie inzerátu musíte byť prihlásený do užívateľského prostredia portálu Levičan.sk. Prihlásite sa a prejdete do časti inzeráty. Na pravej strane kliknete na odkaz Pridajte svoj inzerát na Levičan.sk zdarma!

Ako pridám novú udalosť?

Prihlásite sa a v kalendári udalostí kliknete na odkaz Pridajte novú udalosť na Levičan.sk!

Ako pridám firmu do katalógu?

Prihlásite sa a v katalógu firiem kliknete na odkaz Pridaj firmu. Následne si vyberiete registráciu, kliknete a vyplníte registračný formulár. Odporúčame Vám prečitať si: Služby pre firmy.

Mám záujem o reklamu firmy na Levičan.sk

Cenník reklamných plôch i ďalšie informácie o reklame nájdete v ľavej lište: Služby pre firmy. Napíšte nám na email: info@levican.sk, alebo nás kontaktujte telefonicky na t.č.: 0915 899 599.

Máte záujem o partnerstvo s portálom Levičan.sk

Regionálny portál Levičan.sk ponúka možnosť uzavretia dohody v rámci generálneho a hlavného partnerstva. Viac informácií získate na t.č. 0915 899 599 alebo nás kontaktujte emailom na info@levican.sk.

Našiel som chybu...

Ak máte problém, ktorý tu nie je uvedený, napíšte nám (info@levican.sk), ale nezabudnite prosím uviesť detaily, kedy ste sa prihlasovali, aký prehliadač ste používali, aké chybové hlásenia sa Vám zobrazili, prípadne iné.

label