Posledný inzerát...

thumb1

Dám do prenájmu 1 izbový byt

2017-10-04 12:03:43 | nehnuteľnosti

V Leviciach dám do prenájmu 1-izbový byt s balkónom, po kompletnej rekonštrukcii, zariadený a kompletne vybavený. Cena dohodou. 0902919085....

zobraziť inzerciu!

Ponuka práce

Vodič osobného vozidla

2017-09-28 09:09:18

Tekovská knižnica v Leviciach príjme do trvalého pracovného pomeru vodiča s praktickými skúsenosťami vedením osobného motorového vozidla....

zobraziť pracovné ponuky!

Predpoveď počasia

Najnovšia galéria

Fotky Movement 2016
thumb1 thumb2 thumb3
...prejsť na fotogalérie Levičan.sk

Najbližšia udalosť

STÁLA EXPOZÍCIA TEKOVSKÉHO MÚZEA V LEVICIACH
31.10.2017 o 00:00 | Tekovské múzeum Levice

...prejsť na kalendár udalostí

Posledná pridaná firma

Logo Levičan.sk

Podporte projekt Levičan.sk umiestnením jedného z bannerov na Vaše stránky!
Úvodná stránka » Slovenské spravodajstvo » Kultúra » Zobrazenie článku

Na BS City Beats prídu Chiki liki tu-a aj Plastic Swans

2014-04-08 | Kultúra

Na festivale BS City Beats, ktorý sa bude konať 20. a 21. júna v amfiteátri v Banskej Štiavnici,

Na BS City Beats prídu Chiki liki tu-a aj Plastic Swans


BRATISLAVA 8. apríla (WEBNOVINY) - Na festivale BS City Beats, ktorý sa bude konať 20. a 21. júna v amfiteátri v Banskej Štiavnici, vystúpia aj kapely Chiki liki tu-a a Plastic Swans. Obe formácie sa predstavia v druhý deň podujatia.

"Chiki liki tu-a v ostatných mesiacoch intenzívne pracujú na novom, dlho očakávanom albume. Tešíme sa, že si novinky vypočujeme aj v Banskej Štiavnici, kde kapela naposledy hrala v roku 2010. Ani v prípade Plastic Swans nebude núdza o novinky, za všetky spomeniem skvelý nový singel Ireland Shores, ktorý vo februári naživo predstavili v Rádiu_FM," povedal na margo dvojice potvrdených kapiel za organizátorov Ján Papač.

Video: CHIKI LIKI TU-A - Prezident


V rovnaký deň ako Chiki liki tu-a a Plastic Swans sa na BS City Beats predstavia anglický skladateľ, spevák, DJ, gitarista a producent Fink a tiež berlínska formácia Jazzanova s americkým spevákom Paulom Randolphom. Počas úvodného dňa festivalu si návštevníci a návštevníčky budú môcť vychutnať spoločné vystúpenie spevákov Richarda Müllera a Dana Bártu a tiež koncert britskej speváčky Lulu James.

Video: Plastic Swans - To my wife


Chiki liki tu-a vznikli v 90. rokoch minulého storočia v Prešove. Zloženie kapely prešlo niekoľkými zmenami a v súčasnosti v skupine pôsobia basgitarista Martin Višňovský, spevák a gitarista Ľuboslav Petruška a bubeník Tomáš Višňovský. Kapela už koncertovala vo Veľkej Británii, Francúzsku, Írsku, Belgicku, Švajčiarsku či Nemecku. Zatiaľ poslednú štúdiovku Dvojkilometrový jeleň vydali v roku 2005. Na konte majú hity ako Laska moja de si, Ďakujem, Kristina či Monte Carlo ( ...v šušťakoch ).

Plastic Swans vznikli v roku 2007. O dva roky neskôr nasledovalo eponymné EP a v roku 2010 debutový album s názvom Mingled Stories. Na konte majú tiež EP Poems (2012). Skupina z Banskej Bystrice zaujala singlami Poľana, Victoria a Tokio.

Informácie pochádzajú od Jána Papača a z archívu agentúry SIT


Zdroj: Webnoviny
Prejdi na úvodnú stránku portálu Levičan.sk
416 zobrazení
label