Posledný inzerát...

thumb1

Dám do prenájmu 1 izbový byt

2017-10-04 12:03:43 | nehnuteľnosti

V Leviciach dám do prenájmu 1-izbový byt s balkónom, po kompletnej rekonštrukcii, zariadený a kompletne vybavený. Cena dohodou. 0902919085....

zobraziť inzerciu!

Ponuka práce

Vodič osobného vozidla

2017-09-28 09:09:18

Tekovská knižnica v Leviciach príjme do trvalého pracovného pomeru vodiča s praktickými skúsenosťami vedením osobného motorového vozidla....

zobraziť pracovné ponuky!

Predpoveď počasia

Najnovšia galéria

Fotky Movement 2016
thumb1 thumb2 thumb3
...prejsť na fotogalérie Levičan.sk

Najbližšia udalosť

STÁLA EXPOZÍCIA TEKOVSKÉHO MÚZEA V LEVICIACH
31.10.2017 o 00:00 | Tekovské múzeum Levice

...prejsť na kalendár udalostí

Posledná pridaná firma

Logo Levičan.sk

Podporte projekt Levičan.sk umiestnením jedného z bannerov na Vaše stránky!
Úvodná stránka » Slovenské spravodajstvo » Kultúra » Zobrazenie článku

Na Uprising prídu Dreadsquad s Kasiou Malendou a Blackout Ja

2013-04-25 | Kultúra

Na šiestom ročníku Uprising Reggae Festivalu, ktorý sa uskutoční 23. a 24. augusta tradične na

Na Uprising prídu Dreadsquad s Kasiou Malendou a Blackout Ja

BRATISLAVA 25. apríla (WEBNOVINY) - Na šiestom ročníku Uprising Reggae Festivalu, ktorý sa uskutoční 23. a 24. augusta tradične na bratislavských Zlatých pieskoch, vystúpia poľskí producenti Dreadsquad so speváčkou Kasiou Malendou, pričom počas ich koncertu na Dancehall stagei sa ako hosť predstaví aj jamajský reggae, dancehallový a jungle interpret, producent a rádio speaker Blackout Ja.

Organizátori podujatia o tom informovali na svojej oficiálnej webstránke.

Dreadsquad patria k najznámejším zástupcom poľskej reggae scény, pričom už spolupracovali s interpretmi ako Ward 21, Tenor Fly, Top Cat, General Levy, U Brown, Million Stylez, Lady Chann, Tippa Irie, Jah Mason, Perfect, Dr Ring Ding, Marika, East West Rockers, Ras Luta, Junior Stress, Kacezet, Natural Dread Killaz, či Grubson.

Na svojom konte majú zatiaľ dva albumy, štyri mixtapey a množstvo singlov. Kasia Malenda okrem sólovej kariéry pôsobí aj v skupine SmokeDaCrackOff, pričom od roku 2011 spolupracuje aj so spomínanými Dreadsquad. Spoločne napríklad nahrali úspešný singel Soulfly.

Video: Skupina Dreadsquad a interpret Blackout JaBlackout Ja pochádza z Jamajky, no v súčasnosti žije a pôsobí v Anglicku. Spolupracoval s interpretmi ako Tanya Stephens, Freddie McGregor, Capleton, Wayne Wonder, Luciano, Lukie D alebo Sizzla a má za sebou vystúpenia na podujatiach ako Sting, Border Clash, Beach Line, Reggae Sunsplash, St Paul’s Carnival, Luton Carnival, Notting Hill Carnival, Ashton Court Festival či Birmingham Carnival.

Na Uprisingu v lete vystúpia tiež francúzska formácia Dub Incorporation, talianska skupina Mellow Mood, jamajský dancehall-reggae hudobník Busy Signal a britské soundsystémy Channel One Sound System, Earl Gateshead z Trojan Sound System a Mungo’s Hi Fi Sound System.

Permanentky na festival sa predávajú v sieti Ticketportal po 25 eur. Táto cena však platí len do 30. apríla, od 1. mája sa zvýši na 30 eur. V predaji sú aj VIP lístky v limitovanom množstve. Vlani sa na Uprisingu predstavil napríklad legendárny muzikant Lee "Scratch" Perry, kapela Asian Dub Foundation alebo spevák Anthony B.


Zdroj: Webnoviny
Prejdi na úvodnú stránku portálu Levičan.sk
465 zobrazení
label