Posledný inzerát...

thumb1

Predám šteniatka Hovawart s PP

2016-04-20 12:59:14 | ostatné

Chovná stanica QUEEN ISABELL ponúka na predaj šteniatka Hovawart s PP - narodené 8.3.2016. Odber možný začiatkom mája 2016. Šteniatka budú výborne socializované, po rodičoch je predpoklad vyrovnaných pováh a krásneho exteriéru. č.t...

zobraziť inzerciu!

Ponuka práce

Učiteľka v detských jasliach

2016-04-26 17:59:07

Starostlivosť o deti vo veku od 1-3 rokov. Vzdelávacie a edukačné činnosti podľa osnov. ...

zobraziť pracovné ponuky!

Predpoveď počasia

Najnovšia galéria

Premiéra Kickboxu v Leviciach
thumb1 thumb2 thumb3
...prejsť na fotogalérie Levičan.sk

Najbližšia udalosť

LEVICKÉ PUTOVANIE ZA VÍNOM
14.05.2016 o 13:00 | Terroir Tekov

...prejsť na kalendár udalostí

Posledná pridaná firma

Logo Levičan.sk

Podporte projekt Levičan.sk umiestnením jedného z bannerov na Vaše stránky!
Úvodná stránka » Levické noviny » Policajné správy » Zobrazenie článku

Dopravné nehody v Čate, Leviciach a Tlmačoch

2012-01-21 00:34:59 | Policajné správy
Dopravné nehody v Čate, Leviciach a Tlmačoch

Týždenná správa ODI Levice s fotkami dopravných nehôd

Od začiatku roka do 19. 01. 2012 ODI OR PZ Levice eviduje celkom sedem dopravných nehôd, pričom pri troch došlo k následkom na zdraví. Dve osoby boli ťažko zranené, dve sa  zranili ľahko. Hmotná škoda bola odhadnutá na 10 710 €.  Jedna dopravná nehoda bola zavinená pod vplyvom alkoholu.

V tomto roku už ODI eviduje dve dopravné nehody s účasťou chodcov. Prvá z nehôd sa stala v meste Tlmače dňa 16. januára 2012 o 06,00 hod. Vodič nákladného vozidla IVECO, ktorý viedol svoje vozidlo v smere od Levíc pred križovatkou s cestou I. triedy nespozoroval 75-ročného chodca, ktorý prechádzal cez vyznačený priechod pre chodcov a zachytil ho pravou prednou časťou vozidla. Chodec  po zrážke spadol na vozovku, kde zostal ležať. Zranenia chodca si vyžiadali jeho prevoz do nemocnice leteckou zdravotnou službou.

O dva dni neskôr, t.j. 18. 1. 2012 o 13,05 hod. došlo k druhej nehode s účasťou chodkyne. Na sídlisku Rybníky III.  vodič nákladného vozidla VOLVO, vykonávajúci zber komunálneho odpadu, jazdil po Mochovskej ul.  Za obrubníkom komunikácie v tom čase stála 70- ročná chodkyňa, ktorá sa pri prejazde vozidla zohla k taške, ktorú mala položenú na zemi, pričom pravou nohou vkročila na vozovku. Pri tomto úkone jej kabát zachytil blatník nákladného motorového vozidla a spadla pravou nohou pod zadnú nápravu vozidla. Aj v tomto prípade chodkyňa utrpela ťažké zranenia.

Dopravná nehoda zavinená pod vplyvom alkoholu sa stala dňa 19. 1. 2012 o 23,55 hod. v obci Čata. 28-ročný mladík, ktorý nie je držiteľom žiadneho vodičského oprávnenia po tom, čo požil alkoholické nápoje, viedol motorové vozidlo Renault Trafic v obci Čata. Pri prejazde rovného úseku cesty následkom neprispôsobenia rýchlosti  jazdy dostal šmyk, prešiel do pravej priekopy, pričom narazil do dopravnej značky, následne do betónového premostenia, potom do stĺpa telefónneho vedenia a do plynovej prípojky. Po zrážke z miesta dopravnej nehody odišiel do miesta prechodného bydliska, kde ho vypátrali policajti.

Foto: OR PZ Levice

Foto: nehoda v Tlmačoch

Fotka z nehody v Tlmačoch

Foto z dopravnej nehody v okrese Levice

Foto z dopravne nehody vozidla Renault Trafic

Fotka levickeho ODI z nehody

Fotka z miesta nehody v Leviciach

Foto z nehody na Rybníkoch

Zdroj: OR PZ v Leviciach

Späť na úvodnú stránku
© ISPOM, s.r.o. (Levičan.sk) - Autorské práva sú vyhradené a akékoľvek použitie častí alebo celku bez písomného povolenia vydavateľa sú zakázané.

1962 zobrazení | pridal: admin P.Baláž
label