Posledný inzerát...

thumb1

Prenajmem nebytivý priestor

2016-05-28 09:32:51 | nehnuteľnosti

Prenajmem nebytovy priestor v polyfunkcnej budove,Vojenska c.27,takmer v centre(momentalne vinarske potreby).Celkova rozloha 74m2,3 miestnosti,WC,kúrenie vlastným plynovým kotlom.Do ulice je výklad.Voľný od1.7.2016 Cena 410+energie 0904258216 T...

zobraziť inzerciu!

Ponuka práce

Konštruktér tlakových častí parných kotlov

2016-05-10 14:11:39

Spracovanie konštrukčných výkresov tlakových častí parných kotlov...

zobraziť pracovné ponuky!

Predpoveď počasia

Najnovšia galéria

Premiéra Kickboxu v Leviciach
thumb1 thumb2 thumb3
...prejsť na fotogalérie Levičan.sk

Najbližšia udalosť

Deň detí
04.06.2016 o 09:00 | mestský park M.R.Štefánika, Levice

...prejsť na kalendár udalostí

Posledná pridaná firma

Logo Levičan.sk

Podporte projekt Levičan.sk umiestnením jedného z bannerov na Vaše stránky!
Úvodná stránka » Levické noviny » Správy » Zobrazenie článku

Levičanov čaká Europa

2010-05-05 14:06:20 | Správy
Levičanov čaká Europa

Do roku 2012 má stáť na mieste "DK Družba Levice" nové nákupné centrum "Europa" za 20 miliónov eur...

V centre mesta vyrastie v priebehu niekoľkých rokov nové obchodno-nákupné centrum Europa s celkovou rozlohou 23 954 m2. Centrum by malo stáť na mieste súčasného Domu kultúry Družba na Námestí hrdinov vrátane priľahlého parkoviska. 

Súčasťou centra by okrem obchodných jednotiek malo byť multikino i divadelná sála, do ktorej by sa v budúcnosti presunuli všetky podujatia konajúce sa v sále DK Družba
" V Europa Shopping Center Levice bude multifunkčná sála, ktorá sa bude dať použiť na rôzne kultúrne podujatia, ale môže slúžiť aj ako kino alebo moderná divadelná sála. Mesto bude mať túto sálu na základe zmluvy v dlhodobom prenájme", uviedol Ing. Peter Valach, generálny manažér spoločnosti VAV invest, ktorá je materskou spoločnosťou investorskej firmy pre výstavbu ESC v Leviciach. V Leviciach tak vznikne špecialita, akú nemá žiadne obchodné centrum na Slovensku.

Firma VAV Invest, ktorá prostredníctvom dcérskej spoločnosti M Real Invest postaví polyfunkčný dom, pochádza z Banskej Bystrice a má za sebou výstavbu obchodného centra Europa Shopping Center, za ktoré získala cenu Stavba roka 2009. Firma vychádza z potreby atraktívneho a najmä funkčného verejného priestoru, preto plánuje riešiť námestie predĺžením pešej zóny z ulíc Na Bašte a ul. I. Krasku. Súčasťou vybudovania novej pešej zóny je i vybavenie mestským mobiliárom ako sú lavičky, fontána, osvetlenie, ako aj začlenenie pamätníka na námestí do novovybudovaného priestoru.
 
Postup prác na rekonštrukcii námestia, vzniku dočasného parkoviska na pozemkoch M Real Invest a prípravách na samotnú výstavbu EUROPA SHOPPING CENTER je určený a práce začnú už v tomto roku. S výstavbou samotného obchodného centra sa počíta v roku 2012 a za rok by už malo slúžiť obyvateľom a návštevníkom Levíc.
Polyfunkčný dom s názvom EUROPA SHOPPING & RELAX CENTER bude zakončený presklenou kupolou, ktorá vnesie do jednotlivých podlaží denné svetlo. Samotné obchodné centrum bude mať podzemné garáže a dve nadzemné podlažia obchodov, reštaurácií, služieb bánk, lekární - to všetko na obchodnej ploche o rozlohe 12.000 m2.

© ISPOM, s.r.o. (Levičan.sk) - Autorské práva sú vyhradené a akékoľvek použitie častí alebo celku bez písomného povolenia vydavateľa sú zakázané.

6142 zobrazení | pridal: Admin. Silvia M.
label