Posledný inzerát...

thumb1

1-izbový byt na prenájom

2014-11-26 13:09:32 | nehnuteľnosti

Ponúkam do prenájmu 1-izbový byt s balkónom v širšom centre Levíc . Byt je nezariadený - voľný k 1.1.2015 . Cena s limitovanými energiami - 240 €/mes. Maximálne 1-2 osoby . Na SMS neodpovedám . Tel: 0910/674530 ....

zobraziť inzerciu!

Ponuka práce

Opatrovanie DE-Berlín s BONUSOM!

2014-11-14 15:33:29

Ponúkame voľné pracovné miesto pre opatrovateľku k 82- ročnej pani do Berlína. Pani sa pohybuje za pomoci vozíka, má amputovanú jednu nohu. Ošetrovateľskú činnosť preberá v plnej miere dcéra. Pomocná sila pomáha pro telesnej staro...

zobraziť pracovné ponuky!

Predpoveď počasia

Najnovšia galéria

Fotky: BK Levickí Patrioti – MBK SPU Nitra 86:80
thumb1 thumb2 thumb3
...prejsť na fotogalérie Levičan.sk

Najbližšia udalosť

MINIPÁRTY Karel Šíp a Josef Náhlovský
04.12.2014 o 18:00 | Spoločenský dom Tlmače - Lipník

...prejsť na kalendár udalostí

Posledná pridaná firma

Logo Levičan.sk

Podporte projekt Levičan.sk umiestnením jedného z bannerov na Vaše stránky!
Úvodná stránka » Levické noviny » Školstvo a vzdelávanie » Zobrazenie článku

V Spojenej škole internátnej v Leviciach sa žije aj v noci

2012-06-14 08:20:11 | Školstvo a vzdelávanie
V Spojenej škole internátnej v Leviciach sa žije aj v noci

Cieľom bolo priblížiť všetkým deťom režim dňa ukončený večernou hygienou a čítaním rozprávok na dobrú noc

Noc v škole s najlepším priateľom

(Levičan.sk) V Spojenej škole internátnej v Leviciach sa žije nielen cez deň, ale aj v noci. A to vďaka akcii Noc v škole s najlepším priateľom - knihou, ktorú pre žiakov 1.-4.- ročníka ŠZŠ zorganizovali pani učiteľky Gabriela Rišková a  Mária Marcineková v predvečer Medzinárodného dňa detí.  Výdatnú pomoc poskytlo aj občianske združenie Miesto v dome, s ktorým naša škola spolupracuje už celý školský rok. Študenti  PaSA pôsobiaci v občianskom združení pod vedením  p. Ľ. Prištiakovej pripravili našim žiakom bohatý program, súčasťou ktorého bolo bábkové divadlo, rôzne pohybové hry a hľadanie pokladu – truhlice plnej sladkostí. Samozrejmosťou večera bola grilovačka a diskotéka na školskom dvore. Prekvapenie v podobe torty so sviečkami, ktoré pre deti pripravili pani učiteľky malo veľmi pozitívny ohlas a vyčarilo na tvárach detí široké úsmevy. Takto rozveselené a plné dojmov si políhali do pripravených lôžok v triedach a s privretými viečkami  počúvali rozprávky na dobrú noc.

Noc v Spojenej škole internátnej

„Našou snahou bolo priblížiť všetkým deťom, ale najmä deťom zo sociálne znevýhodneného prostredia bežný režim dňa ukončený večernou hygienou a čítaním rozprávok na dobrú noc. Práve čítanie rozprávok, ktoré sprostredkováva kontakt medzi dieťaťom, rodičom a knihou sa už dnes postupne vytratilo z mnohých rodín a naša akcia Noc v škole s najlepším priateľom - knihou deťom túto skúsenosť poskytla“, uviedla spoluorganizátorka akcie Mgr. Marcineková.

„Táto akcia mala pozitívny ohlas aj u rodičov našich žiakov, takže s veľkou pravdepodobnosťou si ju zopakujeme aj v budúcom školskom roku. Ďalšou akciou, ktorú pripravujeme pre našich žiakov je akcia zameraná na prevenciu úrazov počas prázdnin - „Doprava a my“, uviedla Mgr. Rišková, vedúca Metodického združenia pre ročníky 1.-4. v Spojenej škole internátnej v Leviciach.

Prejdi na úvodnú stránku portálu Levičan.sk
© ISPOM, s.r.o. (Levičan.sk) - Autorské práva sú vyhradené a akékoľvek použitie častí alebo celku bez písomného povolenia vydavateľa sú zakázané.

1775 zobrazení | pridal: admin levican
label