Posledný inzerát...

thumb1

Predám 1-izbový byt

2016-11-27 23:14:45 | nehnuteľnosti

Na predaj 1-izbvý byt v Želiezovciach. Úžitková plocha: 47m2. Bez RK.Cena 17990 + možná dohoda. Kontaktovanie na telefonom čísle 0948938702 ....

zobraziť inzerciu!

Ponuka práce

Stavebný elektrikár od 28.11.2016

2016-11-24 10:09:57

- vykonávanie elektoinštalačných prác v nových budovách - osadenie elektrických káblov - napojenie zásuviek, vypínačov, domových elektrorozvodných skríň - montáž elektrických zariadení -novostavba obchodného domu IKEA ...

zobraziť pracovné ponuky!

Predpoveď počasia

Najnovšia galéria

Fotky Movement 2016
thumb1 thumb2 thumb3
...prejsť na fotogalérie Levičan.sk

Najbližšia udalosť

Zimné putovanie za vínom na hrade
02.12.2016 o 16:00 | Levický hrad, areál

...prejsť na kalendár udalostí

Posledná pridaná firma

Logo Levičan.sk

Podporte projekt Levičan.sk umiestnením jedného z bannerov na Vaše stránky!

Často kladené otázky

Otázky a odpovede

Plochy pre reklamu a inzerciu v Leviciach

Čo je Levičan.sk?

Je to informačno-spravodajský portál z mesta Levice. Obsahuje katalóg firiem, ponúka regionálne spravodajstvo. Obsah tvoria hlavne správy z kultúrneho a športového diania v Leviciach a okolí.

Ako sa registrovať a čo registráciou získam?

Postup registrácie je nasledovný: vyplňte prihlasovací formulár a zadajte Vašu emailovú adresu, na ktorú Vám následne bude odoslané heslo. Registráciou získate prístup do užívateľskej časti portálu. Užívateľská časť umožňuje predovšetkým pridanie inzerátu, pridanie firmy do katalógu firiem, hlasovanie v ankete a ďalšie iné.

Mám problémy s registráciou resp. s prihlásením

Skontrolujte, či nemáte zapnutý CAPS LOCK na klávesnici. Ubezpečte sa, či nie je prepnutá klávesnica EN/SK. Zadali ste nesprávne heslo? Pri zadávaní hesla dávajte pozor na veľké písmená a čísla.

Zabudli ste, alebo si chcete zmeniť svoje heslo?

Kliknutím na prihlásenie a následne na text „zabudol som heslo“ sa Vám zobrazí okno pre zadanie emailu. Napíšte do okna svoj email a následne Vám bude poslané nové vygenerované heslo.

Ako pridám inzerát?

Na pridanie inzerátu musíte byť prihlásený do užívateľského prostredia portálu Levičan.sk. Prihlásite sa a prejdete do časti inzeráty. Na pravej strane kliknete na odkaz Pridajte svoj inzerát na Levičan.sk zdarma!

Ako pridám novú udalosť?

Prihlásite sa a v kalendári udalostí kliknete na odkaz Pridajte novú udalosť na Levičan.sk!

Ako pridám firmu do katalógu?

Prihlásite sa a v katalógu firiem kliknete na odkaz Pridaj firmu. Následne si vyberiete registráciu, kliknete a vyplníte registračný formulár. Odporúčame Vám prečitať si: Služby pre firmy.

Mám záujem o reklamu firmy na Levičan.sk

Cenník reklamných plôch i ďalšie informácie o reklame nájdete v ľavej lište: Služby pre firmy. Napíšte nám na email: info@levican.sk, alebo nás kontaktujte telefonicky na t.č.: 0915 899 599.

Máte záujem o partnerstvo s portálom Levičan.sk

Regionálny portál Levičan.sk ponúka možnosť uzavretia dohody v rámci generálneho a hlavného partnerstva. Viac informácií získate na t.č. 0915 899 599 alebo nás kontaktujte emailom na info@levican.sk.

Našiel som chybu...

Ak máte problém, ktorý tu nie je uvedený, napíšte nám (info@levican.sk), ale nezabudnite prosím uviesť detaily, kedy ste sa prihlasovali, aký prehliadač ste používali, aké chybové hlásenia sa Vám zobrazili, prípadne iné.

label